40ка• 23 июля 2024

Вагітна та її колеги. Конфлікт прав

Зрозуміло, всім хочеться робоче місце і зарплату.
І вагітним теж.
Але часто буває, коли вона ще НІБИ працює, до декрету залишається місяці.
І вже очікує особливого ставлення.
Щоб її обов´язки трохи на інших...
Так, буває, що справді, проблеми зі здоров´ям.
Але у колег, які за неї мусять працювати, теж свої проблеми і теж зі здоров´ям.
Результат:
вже голосів: 166
124 (74.7%) На роботі треба робити
42 (25.3%) Я за права вагітних
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляНадежда-8877
Відчуваю, що автору хтось дорогу перейшов та перевантажили.
Ви хочете, аби її швидка з роботи забрала?
Я була на місці такої колеги і мені байдуже на ту вагітну.
Мене цікавило, що мій організм страждав від частих нічних змін.
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Если на вас вешают дополнительно работу беременной коллеги, то это индивидуальные проблемы у вас на работе и их нужно решать с руководством. Вы не обязаны работать за двоих.
Да,но автору ж проще все свернуть на беременную,чем открыть рот и поговорить с начальством.
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Ну тогда таскайте ящики и не клюйте тех,кто рожает потенциальных налогоплательщиков.Скажите спасибо,что пока налог на бездетность не ввели,как в совке.
Завжди хтось народить
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Никто вам не запрещал отстаивать свои права.
Леска• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Я знаю.
Але ви пишете по-книжному.
Я про реальне, що захист прав вагітних за рахунок колег, які за неї працюють
Ну нехай не працюють, завжди можна знайте те що подобається. ЯК мінімум це привіт поговорити з керівництвом нехай беруть ще людину. Все одно ж жінка колись піде в декрет , а робота залишиться.
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляПапоротник
Законом вагітним надано право не працювати у нічні зміни і ще деякі полегшені умови праці.
Інші колеги роблять свою роботу, а якщо їх права порушуються то хай в Держпраці скаржаться. До чого тут вагітна? Вона працює на передбачених законом умовах.
От і справа в тому, що коли особисто зіткнутися, коли працюєш за вагітну, то
ole4kakissa• 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Хтось инший таскает за себя.Не нравится-можно найти всегда другую работу или тоже забеременеть
Или продолжать работать свой объем работы. Кому-то не нравится - становится и таскает ящики сам
Папоротник• 23 июля 2024
Ответ для40ка
І ви якось відстоювали свої права? Чи знайшли найслабкішу ланку - вагітну колегу і її забулили?
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляВиктория_1
Кем вы с беременной коллегой работаете ? У вас одна должность?
Лікарня
У нас зміни
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Лікарня
У нас зміни
Вы с таким уровнем эмпатии работаете в больнице??????
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
В тому справа, що начальник все згідно закону
Але мені від того легше?
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляЛеска
Так, в державній лікарні все так просто і знайти нову роботу так просто
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Але мені від того легше?
Ну нет слов.Не буду даже коментировать.
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Але мені від того легше?
Увольняйтесь.
Ну представьте, что человек уволился, нового не взяли. Смены так же разбросали на всех.
Папоротник• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Лікарня
У нас зміни
Вам поставили у лікарні більше нічних, ніж дозволяє закон? Протабелювали цей робочий час і оплатили?
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляПапоротник
От якраз булила всіх вона
Тому спроба зробити її бідненькою нещасненькою хороша, але ні
comtesse de Valois• 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Вспомнила)) После универа летом я подрабатывала в КЦ. Начальница была беременна и коллега. Коллега работала стандартную пятидневку, а я 2/2.
И как-то коллега такая встает, уходит и говорит, что я за нее должна данные в табличку вбить. Я говорю начальнице, что это вообще в мои обязанности не входит, а она такая:’ вот будешь беременная, тогда я на тебя посмотрю, а пока- работай’
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Увольняйтесь.
Вы что,как автор уйдет с такой плохой работы на минималке.Как тут любят жаловаться медики.Надо держаться зубами.
Папоротник• 23 июля 2024
Ответ для40ка
От якраз булила всіх вона
Як вона вас булила? Ви ж в нічні, а вона в денну
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляПапоротник
Снилась по ночам
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
От якраз булила всіх вона
Вы завидуете, что ли, особому положению беременной? 😝 ну можете тоже забеременеть и быть «бедной и несчастной»
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляПапоротник
Все згідно закону.
Але хіба нічна зміна від цього стане менш шкідливою для мене?
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Все згідно закону.
В чем проблема найти работу без ночных смен,раз на то уж пошло?
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Я так і підозрювала, що деякі спеціально вагітніють заради особливого ставлення
roksinata• 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Я обязана рожать или что? Это выбор каждого, никто никого не заставляет. Бред вы пишите) пусть рожает,мне то что, чего к беременным должны по-особенному относиться?
Тому що ви без тих дітей в старості не проживете, а от вони без вас спокійно. Тому держава більше піклується про вагітних.
Сонная Сова• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Троль)))
Папоротник• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Так спробуйте.
Це ж майже як ксерокс працює!
Виктория_1• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Лікарня
У нас зміни
За ночные доплата больше? Попробуйте кого- то из других сменщиц замотивировать на ночные, беременную нет смысла уже трогать и обижаться на неё, с ней все по-честному и по закону, тем-более, гос структура, а вот вам как-то дальше работать надо. Если начальство не распределяет, пообщайтесь с коллегами.
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляСонная Сова
Троль)))
Ага, всі, хто пише щось проти вас, троль
Це модна відповідь, коли немає нічого по суті
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Все згідно закону.
Ну вы же сознательно пошли на работу со сменами, в чем вопрос?