40ка• 23 июля 2024

Вагітна та її колеги. Конфлікт прав

Зрозуміло, всім хочеться робоче місце і зарплату.
І вагітним теж.
Але часто буває, коли вона ще НІБИ працює, до декрету залишається місяці.
І вже очікує особливого ставлення.
Щоб її обов´язки трохи на інших...
Так, буває, що справді, проблеми зі здоров´ям.
Але у колег, які за неї мусять працювати, теж свої проблеми і теж зі здоров´ям.
Результат:
вже голосів: 166
124 (74.7%) На роботі треба робити
42 (25.3%) Я за права вагітних
Natalisa7613• 23 июля 2024
Если ей надо ящики таскать на поздних сроках,то законодательством предусмотрен перевод на более лёгкий труд.
Riesling• 23 июля 2024
Работает, как все, или идет в декрет
Леска• 23 июля 2024
Ответ дляRiesling
Работает, как все, или идет в декрет
А як не буде то шо? Звільнити все одно не зможуть
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Це означає, що вбивати собі спину буде хтось інший.
Нуачо
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
По законадельству беременным нельзя заниматься некоторыми работами, типа работать в ночную смену и тд. Все, что не противоречит законодательству, можно.
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляRiesling
Работает, как все, или идет в декрет
Там є проміжок часу, коли вона вагітна, але ще працює
Каллипсо• 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Согласна. Зависит от сферы работы и обязанностей. Сестра так со склада в офис перевелась, чтоб ящики не таскать. По-моему, приносила справку от врача. Точно не помню, давно было
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Нуачо
Хтось инший таскает за себя.Не нравится-можно найти всегда другую работу или тоже забеременеть
Каллипсо• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Нуачо
Так это по закону, причем тут ваше мнение?
Riesling• 23 июля 2024
Ответ дляЛеска
Напряму може й не зможуть, а зробити, щоб пішла сама - запросто
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Так, і всіх переводять на нічні, тільки одна каралєва на день ходить
Знайомо
Катерина577888• 23 июля 2024
Дивлячись ,що за робота. Її ж ніхто не зобов‘язував вагітніти , чому до неї мають ставитися по-іншому і робити щось за неї
Каллипсо• 23 июля 2024
Ответ дляRiesling
Больничный у гинеколога и до декрета свободно досидит )
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Нуачо
Вы беременной не были никогда? Пишите ерунду. С тяжёлых работ беременную должны перевести на легкую работаю у. И да, вместо нее ящики будет тягать другой человек, который шел на работу именно тягать ящики.
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Як в казці все просто
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Мне иногда кажется,что тут не женщины пишут.
Катерина577888• 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Я женщина, но детей не люблю и не планирую
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Знайомо
Вы не в себе немного. Беременным по кзоту запрещено работать в ночные смены. Это проверки штрафы предприятию.
Надежда-8877• 23 июля 2024
Відчуваю, що автору хтось дорогу перейшов та перевантажили.
Ви хочете, аби її швидка з роботи забрала?
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Як в казці все просто
Да нет,это называется забота государства на законодательном уровне.
Леска• 23 июля 2024
Ответ дляRiesling
Так і бачу як вагітна на 6 міс сама йде з роботи. Хіба що на збереження))
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Я з вами згідна.
На жаль, ми знаємо, що в реальному житті все інше.
І захист прав вагітних за рахунок часу і здоров´я її колег
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Ну тогда таскайте ящики и не клюйте тех,кто рожает потенциальных налогоплательщиков.Скажите спасибо,что пока налог на бездетность не ввели,как в совке.
felinka• 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
В неї є права за законом на більш легку працю (вище вже навели приклади). За неї ніхто нічого не буде робити. Лише за себе. Якщо начальство так розподіляє навантаження вагітної, що вам не подобається, то це тема для обговорення саме з начальством. Вагітної це не стосується взагалі.
Папоротник• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Знайомо
Законом вагітним надано право не працювати у нічні зміни і ще деякі полегшені умови праці.
Інші колеги роблять свою роботу, а якщо їх права порушуються то хай в Держпраці скаржаться. До чого тут вагітна? Вона працює на передбачених законом умовах.
Катерина577888• 23 июля 2024
Ответ дляNatalisa7613
Я обязана рожать или что? Это выбор каждого, никто никого не заставляет. Бред вы пишите) пусть рожает,мне то что, чего к беременным должны по-особенному относиться?
автор 40ка • 23 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Я знаю.
Але ви пишете по-книжному.
Я про реальне, що захист прав вагітних за рахунок колег, які за неї працюють
Виктория_1• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Я знаю.
Але ви пишете по-книжному.
Кем вы с беременной коллегой работаете ? У вас одна должность?
Kot_v_meshke• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Я з вами згідна.
Если на вас вешают дополнительно работу беременной коллеги, то это индивидуальные проблемы у вас на работе и их нужно решать с руководством. Вы не обязаны работать за двоих.
Natalisa7613• 23 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Не обязаны.Но и шпынять тех,кто рожает не имеете права.