Все буде Україна• 23 июля 2024

1 скринінг

По узд все добре, термін ставлять 11 тижнів і 5 днів, а по місячних 11 тижнів і 6 днів виходить. Кров здавала через 3 дні після узд по невизначеним причинам. По Астрая є ризик затримки розвитку плода 1:256. Все інше в нормі. Лікар приписала аспірін приймати. Скажіть, будь ласка, хто з таким стикався? Наскільки це небезпечно?
Дуже переживаю …
КаРаКаТиЦа• 23 июля 2024
Аспірин?
автор Все буде Україна • 23 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Аспірин?
Аспірін кардіо
Настя -b349• 23 июля 2024
Це ж лише ризик
Не переживайте
Слобожаночка• 23 июля 2024
Все нормально :)
Ризик 1:256 означає, що тільки одна жінка з 256 таких самих по всім параметрам жінок як ви, матиме цю проблему, це мало)
А аспірин пийте, у вас напевно підвищений ризик розвитку прееклампсії, цей препарат призначають для профілактики цього стану. Все буде добре
Нульовий сантиметр• 23 июля 2024
Аспирин принимать обязательно. Я бы обследовалась на тромбофилию и АФС, чтобы понять почему плацента закладывается, не так как должна и возможно нужна дополнительная терапия кроме аспирина
автор Все буде Україна • 23 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Все нормально :)
Дуже дякую вам за роз‘яснення. Просто лікар пояснила тільки за затримку розвитку, а за прееклампсію нічого не сказала, сказала тільки пропити аспірін кардіо бо є ризик та й все…
А так як перша вагітність, бажана, то дуже переживаю чи все Ок
автор Все буде Україна • 23 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Але за плаценту мені ніхто нічого не говорив, ні на узд, ні лікар, в якого я стою на обліку 🤷🏽‍♀️ Та й проблем ніяких ніколи не було із згортанням крові…
Нульовий сантиметр• 23 июля 2024
Риск задержки роста плода, преэкламсии и преждевременных родов оценивают по показателю PLGF, плацентарный фактор роста. То есть если он снижен, то есть какой-то фактор влияющий на плаценту. Поэтому и назначен Аспирин, т.к. формирование плаценты полностью закончится в 16 недель и пока можно повлиять на этот процесс. В большинстве случаев Аспирина достаточно, но если не хотите рисковать, можете сдать те анализы, которые я описала выше. Я до беременности тоже считала себя абсолютно здоровой, но это мой опыт, поэтому когда вижу тревожные звоночки, считаю не лишним посоветовать исключить все риски