Послушная• 23 июля 2024
Як мене забембало це життя без світла
Ну коли вже закінчиться це
Червона ікорка• 23 июля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Де самое в 1км від Києва?
Коцюбинське. Знов 7 не було. От тільки дали, через 1,40 чорна зона((( о, пишуть, що підстанція горить, весело.
Гостра на язик• 23 июля 2024
А за что удалили моё сообщение где я написала что люди уже радуются, что чуть меньше отключают свет???
Кусман Сиру• 24 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
И что будут из дома брать, если света толком нет и не на чем приготовить
Сейчас света нет
Ваши дети и вы ходите голодные?
Вот то что готовите и будут брать
Есть время термос пищевой купить к примеру, продумать меню, узнать что другие брали - в школе далеко не все ели в столовой
Ваши дети и вы ходите голодные?
Вот то что готовите и будут брать
Свекруховна• 24 июля 2024
Ответ дляПапобус
І що без світла?
ДБЖ,який автоматично перемикається з мережі на акумулятор, і без світла є інтернет
Папобус• 24 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
Читала, что в Киеве, такое удовольствие с монтажом тянет 50-60 тыс грн. Может уже и подорожали компоненты. В статье рассматривалось, что в течении дня всё, кроме мощных электроприборов, может вытянуть. Да, очень шумно, но... И всегда вопрос с зарядкой - а успеет ли восстановится...Интернет - это, если провайдер не глючный и оптоволокно.Когда подключали себе, предварительно уточнила, про проблему с электричеством - проблем нет на их стороне.
Свекруховна• 24 июля 2024
Ответ дляПапобус
Неправда про суми. Я маю на увазі виключно інтернет.
Так, має бути оптоволокно і у провайдера теж мають стояти акумулятори на обладнанні
В моєму селі (!) проведення оптоволокна в квартиру минулого року обійшлось в 1000 грн. плюс 2000 коштував ДБЖ.
Всьо.
Користуємось і тішимось)
А ДБЖ на всю квартиру я боюсь. Бо вибухають щось частенько (
Всьо.
Користуємось і тішимось)
Папобус• 24 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
Всьо.
Користуємось і тішимось)
Всьо.
Користуємось і тішимось)
Підключення інету - так.
А сучасні системи живлення не вибухають. Мають захист від усього, мають гнізда для всього (для зарядки і віддачі). Тому і ціна така. Самі акумулятори, мін. по 200 дол. А треба 2 шт. Інвертор 200 дол. Зарядне 5-7 тис грн. Це сьогодення... В середньому 600 - 700 дол. тільки на обладнання
Свекруховна• 24 июля 2024
Ответ дляПапобус
Підключення інету - так.
Питання було про інтернет)
Я боюсь всіх великих зарядних штук, але у нас є газ, тому питання приготувати їсти чи нагріти води не стоїть. Холодильник витримує на заморожених пляшечках з водою)
А якщо все електро, то, звичайно, катастрофа.
Папобус• 24 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
Питання було про інтернет)
Гарного дня, чистого неба))
Куда_бежать• 24 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
У меня сегодня был свет с 8 до 13 и с 20 до 22, всё
7 часов со светом! Не хотите 3 часа свет за сутки?
Вчителька з мікрорайону• 24 июля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Не хочу, 3 недели так жили, каждый день 7/2, вчера было улучшение графиков
Куда_бежать• 24 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну так я о чем, ситуация со светом улучшилась, а автор начала кричать ’доколе’!