Бюст Березуцкого• 23 июля 2024

Что делать что бы была такая фигура?

Вот по сути , чем заниматься сколько раз и что жрать? У меня цель
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У меня например, на бедрах по бокам нет мышц. Вот прям выемки, а не округлость. Что мне там качать? Кость? Моя попа только назад уходит и всё, а по бокам нечего качать. Я в любом случае не добъюсь одинаковых результатов с девушкой с типом фигуры груша, зачем отрицать очевидное?
Тобто, по-вашому, у конкурсах фітнес бікіні беруть участь тільки дівчата з якимось одним типом фігури?)

Молчавочка• 24 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А що за група? Що за напрямок хоч?
Называлась леди Денс и стретчинг. Я потом переехала в киев и тут пошла на это направление но там совсем не то было- и упражнения не те и результат. Поэтому нужно выбирать что хотите, приходить и смотреть тех, кто ходит- если они вам понравятся по фигуре- вот это то, к чему вы придете.
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Почти не есть. Белок в основном.
Спорт 3 в неделю минимум час.

Но гены тоже должны быть похожи
ОМГ, ну ви серйозно? На фото дівчина не на дієтах і спорті, подивіться на руки та ноги, ще і в такій позі
В її випадку це генетика
Всех анонимов аноним• 24 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
Блін, так жаль.
Молчавочка• 24 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Блін, так жаль.
Та жаль, я даже девочке тренеру писала, чтобы она видео тренировки сделала и я купила б и дома занималась
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ой, оце б з вами зараз посперечалися патологоанатоми, кримінальники і просто рентгенологи
Так само можна заявити, що і до хірургів-косметологів ходять однакові люди . В усіх є два ока, ніс, рот, чоло..... А на рентгені то череп однаковий
Саме так, сучасна косметологія, а тим більше, хірургія, роблять кардинальні зміни з будь-ким. Всього лише десь прибрати, десь додати, як і у випадку із змінами фігури - забрати жир, додати мʼязи
ИМХОля• 24 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Это может быть генетика. И фсё.
Любую генетику можно испортить неумеренной едой.

Глаголиця• 24 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Це що така за особлива дієта? Бо я худа, але прямокутна і таку талію мені жодна дієта не зробить.
Вам не сколько талию делать, а опу качать и растить надо. Зал, плюс добавки разные и будет вам попа за какое-то время. Но оно вам надо...
ПростоБелка• 24 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
ось фото, центральна дівчина. Де саме в неї талія?
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляПростоБелка
Те, що саме вона перекачала ці мʼязи, не значить, що талію не можна зробити, в інших дівчат вона ж є)
До того ж, це може бути просто кадр
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляПростоБелка
ПростоБелка• 24 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
фото
Якщо так викрутитись, як викрутилась дівчина, то здається, що талія в неї є))) але її немає. Тут поза має значення.
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляПростоБелка
100_sv в insta, є в неї талія, причому зроблена вправами, в молодості дійсно не було
ПростоБелка• 24 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
в інсті талія є у всіх але де інста, а де реальне життя...
МинерАлочка• 24 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Буде, талію можна таку зробити
Тільки якщо видалити нижні ребра.
Вон того не варте.
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляПростоБелка
Чесно, ви смішна, продовжуйте вірити, що у всіх відео талія прифотошоплена)
Ms. Доброта• 24 июля 2024
Ответ дляГлаголиця
Да Ви шо? Куди тут цю попу ще качати?
Марічка• 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Я была 55 кг и талия была на уровне с бёдрами -( разница 15 см)
Как была 65 так же разница 15 см
Тип фигуры
У подруги лишний вес немного и она под 70 кг
Разница Талия /бедра 28 см всегда
Тип фигуры
Согласна. У меня тип фигуры груша. Мне 49 лет, двое детей. Талия 70, бедра 97, разница большая. И это у меня в нижней части живота выпирает большая миома. Я не худенькая.
Всех анонимов аноним• 24 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
М´язи не додаються, тільки імпланти та філери (у випадку обличчя). І жир не звідусіль можуть забрати: наприклад, товсті лодижки жоден хірург не зробить, тільки шарлатани щось обіцяють звідти ’викачають’.
Будова скелета однакова, але пропорції у всіх, в тому числі і розміри окремих кісток - різні. Підтвердження цьому: різновиди тазу в акушерстві: таз буває і широким, і нормальним, і вузьким, а вузькі в свою чергу з різними параметрами: звужені в такому напрямку, звужені в такому, звужені в усіх (таз рівномірно звужений), косий таз.......

В танке• 24 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
Якщо автор має фігуру «яблуко»,наприклад, де вона візьме таку талію? Хоч по 3 години щодня займатиметься, не буде такого результату.
то що не займатися? він буде дуже наближений до такого якщо пахати
Всех анонимов аноним• 24 июля 2024
Ответ дляВ танке
Сенс життя - пахати заради талії?
Там все розмивчато• 24 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
В смысле? То есть в мои 30 мне можно забить и примерять оверсайз?
Где я написала про оверсайз? Носите,что угодно
Мороженная курица• 24 июля 2024
Ответ дляВ танке
Чому не займатися? Просто не ставити собі за мету саме такі параметри. Тому що розкачати собі масивні стегна і ноги, щоб на контрасті здавалась тонка талія, така собі естетика.
Мороженная курица• 24 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
У вас якраз все вийде. Тільки мені здається, що ваш варіант не максимум силових вправ, а якісь групові заняття де достатньо приділяється часу на розтяжку, кардіо і силові.
В танке• 24 июля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Легко сказать... Но спорить бесполезно.. Всегда считалось проблемой лишний вес, а недобор типа не проблема...но некоторым людям набрать вес сложнее, чем другим похудеть..
не некоторцм а всем
тощему человеку очень сложно мышцы накачать
это намного больше пахоты в зале чем толстому похудеть
В танке• 24 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Сенс життя - пахати заради талії?
не я створила цю тему
автор 9апитала чи можна зробити таку фігуру
я відповіла що так, пахати по 2 години в спортзалі щоденно
але судячи з реакцій ніхто до такого не готовий
Анти-анонім• 24 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мʼязи обличчя теж накачуються, а ширина таза в акушерстві - це не про обʼєм стегон)
автор Бюст Березуцкого • 24 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
Например? Зумба,тайбо ?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
А де ви на фото африканку побачили?
А Єгиптянкою, наприклад, ця дівчина не може бути. То ж тоже африканка. Чи для вас африканці, то тільки чорні?
автор Бюст Березуцкого • 24 июля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Девочка -испанка😉