Julia -e9ee• 23 июля 2024

Слишком много пропаганды кацапской

На советчице. Под анонимом орчихи творят что хотят и вполне удачно дестабилизируют.
Создаю петицию запретить сайту использовать анонимы, по-другому не доходит.
Kristal2013• 23 июля 2024
Ты гляди какой свежак храбрый, прям запретить анонимов, да ещё на частном ресурсе...

ЮлияL• 23 июля 2024
Клон Иры Конор?
Nathalie27• 23 июля 2024
У Вас є конкретні приклади реальної дестабілізації тільки на основі тем з Порадниці?
Natal_ka91• 23 июля 2024
А я якось зверталась щоб забрали анонімів, окрім з тем типу для дорослих і т.д. Особисто мене дістали зеботихи, команда технічних акаунтів яких взагалі з катушек злітає в багатьох темах під анонімами
Nathalie27• 23 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Веселка і компанія пишуть без аноніму
автор Julia -e9ee • 23 июля 2024
Здесь потакают кацапне и надо с этим разобраться
Natal_ka91• 23 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Веселка і компанія пишуть без аноніму
Були всякі теми в різних розділах, де вони ображали всіх підряд, хто не згоден з їхньою зе-думкою.

Man-Gust• 23 июля 2024
ksusha1155• 24 июля 2024
Дійсно ботів стільки, всі теми про наших військових перетворились на хейт та висміювання, це ганьба. Адміни, доречі, не реагують.

О, маньки вже рукаліцо наліпили. Увага марш..
SantaMonika• 24 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Зеботихи скоро вымрут, как мамонты
Если вы слушали последние два дня речи Зе
То скоро
Ирина_Б_• 24 июля 2024
например что это за темы? про электричество?
Peres Lal• 24 июля 2024
Зе уже о переговорах заикается. Когда манькам-веселкам спустят методичку что нужно договариваться с рашей? А то пока еще про Ф16 топят и нашу скорую победу.
TAM-rico• 24 июля 2024
Ответ дляksusha1155

Адміни зато реагують на те, що не варто уваги. Я вже не дивуюсь нічому
Natal_ka91• 24 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Зеботихи скоро вымрут, как мамонты
То скоро
Сподівася, лопнуть, як мильна бульбашка, разом зі своїми хазяїнами