Закуйовджена життям• 24 июля 2024

Подскажите, плз, что значит "одна черга" и "дві черги"?

Завтра з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень – «Укренерго»

В інші години обленерго будуть застосовувати дві черги одночасно.

Шок-контент.

Что это значит?
Написали бы: "Завтра будем отключать только по черной зоне. Или "по черной и по серой".
Объясните, пожалуйста, конкретно на моем графике отключений.
автор Закуйовджена життям • 25 июля 2024
Ответ дляДадосвидания
Заздалегідь невідомо кому пощастить, а кому ні. Система є, але то потрібно відслідковувати всі відключення, щоб спрогнозувати.
В перекладі на просту мову:
відключення одної черги - можуть не вимикати в чорній зоні,
двох черг - в чорній зоні світла не буде;
трьох черг - можуть не вимикати в світло-сірій зоні;
4 черги - світло є лише в білих зонах.
Оце вам ДЯКУЮ!!! Переклали зрозуміло! Дуже дякую!

Ответ дляСумка з негодою
по вашому графіку цього сказати неможливо, треба графік на день усіх груп, тоді ви самі побачите що означає одна черга або дві
Я навіть не знаю, де його брати. Я на сайті дтек ввожу свою аулицю та будинок. Вивалює графік по групі 5.
Ответ дляДадосвидания
В Києві є три графіки відключень і 6 груп. В кожних двох групах однакові графіки: в 1 і 2, 3 і 4, 5 і 6.
Якщо діють дві черги відключень, то відключають у всіх по чорним зонам, якщо 4 черги то у всіх по чорним і сірим зонам. Якщо 1 черга, то відключають 1 групу по чорним зонам, другу з таким же графіком можуть і не відключити. 3 черги - відключають по сірим і чорним зонам, але одній групі може пощастити і не відключать в сірій зоні.
Дякую.
Ответ дляЕкатерина27
Простите, но вы тупая. Я объяснила более чем доходчиво.
Прошу без оскорблений!
Ответ дляОсвічую темряву
Я і не пробую зрозуміти. Як є вже.
Не расмтраивайтесь. Вот перевели очень понятно. Даже я поняла:
В перекладі на просту мову:
4 черги - світло є лише в білих зонах.
Освічую темряву• 25 июля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
В перекладі на просту мову:
4 черги - світло є лише в білих зонах.
Це ж треба хоч раз глянути в ті графіки, але дякую Вам.
Екатерина27• 26 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
А что вам мешает?
Освічую темряву• 26 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
А что вам мешает?
Для чого? Якщо є світло - добре, немає - що я цим можу змінити?
Екатерина27• 27 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Например, чтобы в лифте не застрять

Голубая фишка• 28 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Планування - наше все:)
Не застрягти в ліфті.
Щоб пралка встигла завершити цикл, у мене також і сушильна машина.
Коли немає світла - у нас немає і води.
Електрична плита.

Планування згідно графіків рятує:)