Голена блондинка• 24 июля 2024
Чи правда, що ноги доверху якщо тримати
То буде сходити вода з тіла, буде менше набряків? Якщо так лежати пів години кожного дня? І для крові це добре
Малявка ще та• 24 июля 2024
Правда, у меня в дороге отекли..пассажиры посоветовали ноги задрать на соседнее свободное сидение
Гербарія сушу• 24 июля 2024
Це вправа, яка запускає рух лімфи, тільки не лежати, а активно трусити руками і ногами, так виглядає смішно, але ефективно, краще зранку
Сусідка зверху• 24 июля 2024
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Голена блондинка
• 24 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я просто постійно набрякаю, не знаю як зігнати лишню воду. Багато дуже пʼю
Голена блондинка
• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
А ви спробуйте) я не думаю що це допоможе але чому навіть зараз я лягла і ноги дуже високо догори закинула
БоХатая• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Магний поможет
Скажений гудзик• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Ні,вам магній допоможе
Скажений гудзик• 24 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Скільки взагалі кілограм додає зайва вода до ваги?)
Максимум 2
Ворую вкусняшки• 24 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Это лимфостаз, застой лимфы.
БоХатая• 24 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
С почками может быть проблема. Или соли много употребляете
Гербарія сушу• 24 июля 2024
Ще є бад від Now Foods water out, почитайте відгуки на iherb, але я це не пробувала, але чула гарні відгуки
Ворую вкусняшки• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Нужен магний.
Ответ дляГолена блондинка
Если вы постоянно опухаете, то может у вас проблемы или же просто такая особенность организма, у меня у двоих подруг такое. Так они так опухают, особенно летом, что ничего не помогает.
Но одна доктор, то она пьет мочегонное… но это тоже способ такой себе
Сусідка зверху• 24 июля 2024
Ответ дляБоХатая
Магний поможет
Пью его две недели, пока не могу сказать что сильно помог (
Птица секретарь• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Магний поможет
БоХатая• 24 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Дофига
У меня с почками проблемы с детства, когда была беременна, дико отекала. Ещё в палате была ужасная жара, пить хотелось все время. Приехала с роддома домой под кондиционер да в свою удобную кровать и каждый день теряла по 0,5-1 кг. За неделю просто сошло с меня 5 кг
Гербарія сушу• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Магній в правильній формі?,
Цитрат?
Ответ дляБоХатая
Дофига
У меня подруги тоже взвешивались…4-5 кг было.
Голена блондинка
• 24 июля 2024
Ответ дляMarmu
почитайте про лімфодренажні зарядки, вони реально діють. пити якраз потрібно. вуглеводів їсте багато? я як на кето перейшла, за тиждень 3 кг скинула води
Дуже дякую) так все правильно
Буду шукати зарядку
А коли - вода то візуально теж зменшились?
Буду шукати зарядку
Malificenta_• 24 июля 2024
Ох . Як була вагітна це ьула моя проблема. І мажться на увазі не прям доверху, а на рівні або вище ліні серця, щоб крові легше було циркулювати і весь рівень в організмі через то не осідав в ногах
Захекалася читать• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Магній на ніч пийте
Ворую вкусняшки• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Там ещё важна форма, не первый попавшийся из аптеки.
Ответ дляГолена блондинка
Дуже дякую) так все правильно
Буду шукати зарядку
дуже сильно візуально зменшилось) мої родичі не повірили, що 3 кг, думали, там 10))))) і це я важила 55 і схудла до 52. в об´ємі шалена різниця, см 5 десь в талії-стегнах. зараз уже не на кето, бо далі худла, мені це було не потрібно, але мучне, зерно (пшеницю, рис та інші) та молочку практично не їм. про чіпси і подібне взагалі мовчу. Це я вам говорю про кето і об´єми.
Голена блондинка
• 24 июля 2024
Ответ дляMarmu
А розкажіть щось мені якщо вам не важко про цю кето дієту) як там треба харчуватись і коли ?
Бо не вперше чую гарні відгуки) я маю зайвих аж 23 кілограми.
Дякую за відповідь 🫶🏻
Сусідка зверху• 24 июля 2024
Ух яка ж Я• 24 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А у меня начались ночные судороги ног(
Поможет если ноги кверху держать?
Кальция не хватаєт у вас
Кальций поможет
А при самой судороге нужно сильно пяточку тянуть вперед
Кальций поможет