Ошеламиссимо• 24 июля 2024

Ну хіба це дорого 12 тис гр за дрова на 120кв м будинку?І хватає на рік?

Навіщо той газ і електроопалення?Метровки твердих порід 8500гр машина і машина фруктових порід порубані або відходи 1500г-3000гр.Тільки що заказала на ОЛХ.Все.І в піч або твердопаливний котел.Так грємось з 2015 року,коли побудували 2 поверховий будинок з теплими полами.Коли світла немає,то замість твердотоп,користуємось пічкою.Піч економніше за котел,менше йде дров.
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Квартира у сестри в ЖК 65 кв м на газу,то комуналка в неї більша завжди.Хоче квартиру продати і в будинок перейти,але коштів хватає на будинок СССР,на новобуд ні

Не пью, не курю• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В мене 60 кв і за газ зимою я плалтила 700-800 грн. У вас гарний варіант, але в квартирі дровами нічого не вийде
Пилосмок працює• 24 июля 2024
Я як подумаю, що ті дрова носити, в котел закидати...той попіл вигрібати...Постійно треба слідкувати. А як мені на роботу, то я ж не можу грубку чи котел залишити без нагляду. Та і потім поки з роботи приїдеш, то в домі холодно...Біжи, неси дрова, розпалюй....Це як на 70 - 100 років назад вернутись. Тоді так люди жили....
ГЛЮкоза• 24 июля 2024
Не хватит такую площадь даже и чуть чуть нагреть за те дрова, что вы написали. Не такие дрова дешёвые.
Для того чтоб приготовить шашлык на раз на семью надо 15 л ведро хороших дров.
Не пью, не курю• 24 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
А це ще напевно ті дрова треба порубати
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
За опалення 60кв квартири у вас не може бути 700гр взимку
Natalia505• 24 июля 2024
Машини на зиму не вистачає. Будинок десь квадратів вісімдесят. Про який рік мова? Мати брала. Окрім цього заміна котла також гроші.
Багиня• 24 июля 2024
Помимо дров нужен уголь или пакеты, газ намного выгодней, у родителей 100 кв дом жара окна открываем, 2500 гр в холод в месяц. Намного дешевле дров.
katya-lucky• 24 июля 2024
У нас два вида отопления зимой: газовый котел на минималке + булерьян. Машины дров хватает на 2 года (правда размер машины может быть разным)

Не пью, не курю• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну як не може, якщо було. Тепла підлога по всій квартирі крім спалень, котел максимум до 40 градусів бо більше на підлогу не можна. Так жарко було що на день вимикала котел. Врахуйте що квартира це не будинок в мене вдале розташування середина будинку з усіх сторін теплі стіни і багатоповерхівка утепленна.
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
У нас онлайн робота.Постійно хтось вдома.Але ви маєте рацію.Не подумала про це.А носити дрова з двору,то не страшно.У нас гарний ремонт.За стільки років жаху немає
Пилосмок працює• 24 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А це ще напевно ті дрова треба порубати
Та це треш...У нас люди колись давно-давно дровами топили, потім перейшли на вугілля. Воно довше горить. Але сміття від нього...І треба щось спеціально побудувати, щоб все це зберігати.... Нічого хорошого в цьому не бачу. Просто як альтернатива на період поки газу немає...
Багиня• 24 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Толка от одних дров пока бросаешь горит, перестал потухли, это автор с 15 года играется , а я выросла в частном доме, нафиг надо, газ включил и ушёл пришёл чисто тепло.
Багиня• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
может
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляБагиня
В нас три тисячі і не тепло взагалі. Догріваємо вночі електро.Якщо у вас утеплений будинок, можливо.
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Не пишіть дурниць.Гроші я гарно рахую і сімейний бюджет.12 тис гр на рік йде дров,бо коли дощі,навіть влітку можемо підтопити.Ну нехай 15 тис це вже потолок і це на рік!В будинку жара
Не пью, не курю• 24 июля 2024
Ответ дляБагиня
Ну в автора напевно так склались обставини, я думаю вони знайшли більш вигідний варіант для себе і більш економний
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А це ще напевно ті дрова треба порубати
10 ТИС Порубані доставка.Ми берем 8500 гр метровки в котел.
Багиня• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
У каждого свой взгляд на чистоту, нафиг надо как вспомню те дрова и уголь, слава Богу за газ

Багиня• 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Утепленный
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Чого дурниці? Може у вас сучасне утеплення будинку, чи живете ви на півдні. У всіх по різному.
Не пью, не курю• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну добре хоч рубати не треба, бо то треш їх рубати
Багиня• 24 июля 2024
Автор радуйтесь дровами и таскайте их, а мы радуемся газу
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляБагиня
Утепленный
Ну тоді зрозуміло.
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
То я написала,що 8500 це 1 машина твердих порід і 1500-3000гр ще одна фруктових чи відходи.Або Камаз 15 тис гр .
Пилосмок працює• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ви хочете сказати, що більш комфортніше користуватись опаленням будинку дровами ніж газом? Чи дешевше?
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В мене своїх дофіга але я не хочу в сучасному світі топити дровами, автор. Я готуюсь але мені це геть не подобається.
автор Ошеламиссимо • 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Навіщо котел міняти?У нас простий з 2015 року і відмінно працює.А візьміть газом отопить і 6 тис гр на 120кв взимку аж бігом піде.
Танцепесенная• 24 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Может, если индивидуальное отопление и экономить . У вас тоже не Африка, и днем дубак
ЛюбимаЯНЬ• 24 июля 2024
Мы комбинируем, ночью всегда газом топим и спим крепким сном. Днем можем дрова бросать ( муж точнее), тогда газ на минимум или выкл, смотря по погоде, дрова больше покупаем для бани/шашлык ну и топить на всякий пожарный. Дровницу сделали в торце дома чтоб близко было пополнить запас, и в кладовке потом складываем). Основные дрова храним возле бани. До войны дрова брали только на баню, а как начались эти отключения света берём про запас теперь.
У нас дом утеплен, ему 10 лет и высокий цоколь, снизу подвал весь утеплен и есть отопление. Зимовать будем первый год тут, раньше ездили летом только,осенью и на нг и праздники зимой пару раз.
А в квартире тоже теплые полы везде от газ котла, плюс батареи и окна панорамные 2, 130 кубов-150 зимой уходило.( кв двушка 67 метров)