Ошеламиссимо• 24 июля 2024
Ну хіба це дорого 12 тис гр за дрова на 120кв м будинку?І хватає на рік?
Навіщо той газ і електроопалення?Метровки твердих порід 8500гр машина і машина фруктових порід порубані або відходи 1500г-3000гр.Тільки що заказала на ОЛХ.Все.І в піч або твердопаливний котел.Так грємось з 2015 року,коли побудували 2 поверховий будинок з теплими полами.Коли світла немає,то замість твердотоп,користуємось пічкою.Піч економніше за котел,менше йде дров.
Natalia505• 24 июля 2024
Як на мене краще буржуйка. Там гратись також треба але нічого страшного якщо світло пропаде.
Ответ дляNatalia505
І де тим пенсам ті двісті тисяч взяти? Грубою так, гріються ще й досі люди і слава Богу тепло хоч в них є. Але ж ні державних програм, ні допомоги, нічого.
Вот-вот.
И я про то же.
Сейчас, правда, открыли кредитование льготное на альтернативную энергетику, но вряд ли все могут себе позволить прокредитоваться.
И я про то же.
УжеВотДа• 24 июля 2024
Ответ дляparele
Мы в этом году поставили котел.
Расходы на установку - почти 200 тыс. У каждой семьи сейчас наверно свободна такая сумма.
Можно и подешевле, конечно, но меньше 100 точно не получится.
Плюс в квартирах буржуйки не поставишь.
У каждой семьи сейчас наверно свободна такая сумма. - далеко не у каждой
КапитанльнаЯ• 24 июля 2024
Ответ дляparele
Мы в этом году поставили котел.
Плюс в квартирах буржуйки не поставишь.
Який саме котел працює без світла?
КапитанльнаЯ• 24 июля 2024
Ответ дляparele
Не работает, конечно. На насос стоит экофлоу.
На скільки хватає екофлоу? На 2-3 доби?
КапитанльнаЯ• 24 июля 2024
Дуже бюджетно виходить: дрова+час рубати, підкидати, вигрібати й чистити, екофлоу й заряд його, зміна роботи, щоб усе це обслуговувати.
Ms. Любмая жена• 24 июля 2024
Частный дом 100 кв. Есть и твердотопливные и газовый котел. Я за комфорт, поэтому выбираю газ. У меня в месяц выходит 3500-5000 грн в зависимости от погоды на улице. Я не бегаю ночами не подбрасываю в котельню дрова, не обжигаюсь об печку, ненужно чистить золу и скаблить дымоходы. Для меня экономия в 1000 грн сомнительна. Каждый выбирает по себе. Я никогда не хотела бы отказываться от комфорта и стабильной работы газового агв в пользу ’не сильно то и экономного’ альтернативного способа обогрева.
Танцепесенная• 24 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Який саме котел працює без світла?
Бесперебойник+аккумулятор поставили на котел