Неправдиша• 24 июля 2024
Як лікувати? Вазон
Що то таке напало на вазон? Його подарували вже таким. Листочки обприскую. Поливаю. Але бачу, що то якийсь шкідник певно
Я таке знаю• 24 июля 2024
Пошаманю• 24 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ось мій
Він дуже любить багато води, грунт взагалі не просихає, поливаю і обприскую через день
У вас шикарные растения 💖
Кундалина• 24 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ось мій
Який вік?
А_мій_самий_самий• 24 июля 2024
Ваш, я бы обработала от вредителей на всякий случай, купите средство
Я таке знаю• 24 июля 2024
Ответ дляКундалина
Який вік?
Він старенький, років 7 йому.
Завжди ріс таким здохликом, поки не купила горщик з автополивом і зараз він практично сидить у воді.
Ось є фото до цього, 21 рік
Та не реву я• 24 июля 2024
Автор,я у вашій темі запитаю,щоб не створювати нову,дозвольте. Що трапилось з моєю геранью, була гарна, квітуча. Може хто підкаже, як врятувати.
Ненька наша• 24 июля 2024
Ответ дляТа не реву я
Может ее наоборот залили и на ярком солнце стояла?
Та не реву я• 24 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Да, на ярком солнце, и видимо залила, земля не просыхает.
Ненька наша• 24 июля 2024
Ответ дляТа не реву я
Переставьте в тенек и не поливайте пока