Неправдиша• 24 июля 2024

Як лікувати? Вазон

Що то таке напало на вазон? Його подарували вже таким. Листочки обприскую. Поливаю. Але бачу, що то якийсь шкідник певно
автор Неправдиша • 24 июля 2024
Ось
Кицюююня• 24 июля 2024
Це не вазон, це кімнатна рослина.
Я таке знаю• 24 июля 2024
Ось мій
Він дуже любить багато води, грунт взагалі не просихає, поливаю і обприскую через день
Пошаманю• 24 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ось мій
У вас шикарные растения 💖
Кундалина• 24 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ось мій
Який вік?
А_мій_самий_самий• 24 июля 2024
Я присматриваю за этим цветком, оставили мне на время). Любит воду, не любит яркий солнечный свет.
А_мій_самий_самий• 24 июля 2024
Ваш, я бы обработала от вредителей на всякий случай, купите средство
Я таке знаю• 24 июля 2024
Ответ дляКундалина
Який вік?
Він старенький, років 7 йому.
Завжди ріс таким здохликом, поки не купила горщик з автополивом і зараз він практично сидить у воді.
Ось є фото до цього, 21 рік
Та не реву я• 24 июля 2024
Автор,я у вашій темі запитаю,щоб не створювати нову,дозвольте. Що трапилось з моєю геранью, була гарна, квітуча. Може хто підкаже, як врятувати.
Ms. При теле• 24 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Ось
Спатіфіліум. Гугліть догляд.
Ненька наша• 24 июля 2024
Ответ дляТа не реву я
Может ее наоборот залили и на ярком солнце стояла?
Та не реву я• 24 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Да, на ярком солнце, и видимо залила, земля не просыхает.
Ненька наша• 24 июля 2024
Ответ дляТа не реву я
Переставьте в тенек и не поливайте пока