Реверанс• 24 июля 2024

Україна офіційно відправила зерно Палестині.Палестину контролює Хамас

Україна передала Палестині тисячу тонн пшеничного борошна в межах програми Grain from Ukraine – ініціативи Президента Володимира Зеленського.
Вся гуманітарка,яка потрапляє до Гази належить Хамас.А ті хто з цим не згоден довго не живуть.Крім того,варто згадати,що палестинці підтримують росію у війні проти України. У межах ініціативи Grain from Ukraine Україна відправила до Палестини першу з трьох партій борошна.
Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Він нагадав, що «Продовольча безпека» – це важливий пункт Формули миру Володимира Зеленського.
Чи потраплять в Україну 8 Patriot від Ізраїлю, питання доволі складне.
Це робиться навмисно чи як розуміти?
So_so• 24 июля 2024
ООН отправила

Elenka0515• 24 июля 2024
Значит приказали отправить
begovelik• 24 июля 2024
Так Палестину сейчас приказали считать хорошей - поэтому и отправили
Марися_• 24 июля 2024
Цікаво як у нас цього року з урожаєм.....
So_so• 24 июля 2024
Вы себе представляете, что Зеленский сидел, скучал и такой ой, отправлю немного зерна в Палестину.
clernikol• 24 июля 2024
А з чого ви взяли, що Палестинці контролює Хамас?
So_so• 24 июля 2024
И Вы, кстати, своим постом выставляете Израиль в очень невыгодном свете.
По Вашим словам он воюет не против террористов Хамас, а против мирных жителей Палестины и поддерживает там голод (если мы отправим зерно - не даст нам оружие).
ok1904• 24 июля 2024
Вже було це обговорення.
inesita32• 24 июля 2024
Хамас контролирует только сектор Газы, остальную часть Палестины нет

Марися_• 24 июля 2024
Ответ дляSo_so
Он ничего не решает, може и не вкурсе ))
viter33• 24 июля 2024
Це ж зерно, це ж не товари подвійного призначення і не зброя
Його по іншому (крім спекти хліб) не використаєш
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляМарися_
Мені теж цікаво.
Бо аграрний сектор дуже постраждав.
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляSo_so
Ні.
Він навмисно робить так,що б в України було все менше підтримки в світі.
Підтримувати тих,хто підтримує росію - дно.
Тепер,Ізраіль точно нічого Україні не дасть.
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляclernikol
Вам це новина?
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляSo_so
Я не політик.
Я просто не розумію цих дій тупих.
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляok1904
Вже було це обговорення.
Добре.
Дякую за пост.Дуже змістовно.Дякую
So_so• 24 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Я не політик.
Я просто не розумію цих дій тупих.
Это очень логичные и политически правильные действия. Поинтересуйтесь какие страны финансировали доставку этого зерна.
автор Реверанс • 24 июля 2024
Ответ дляМарися_
Бояре плохіє нарешалі?Цар не знає про це?
JENYABEST• 24 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Вы мне всегда нравились, а сейчас как по мне вы рассуждаете странно
Израиль, если бы хотел то обязательно это осуществил.
По поводу поддержания РФ это двойной стандарт при чем у всех, так как каждый поддерживает себя, а РФ настолько влиятельный партнер, что многие не в силах отказаться..

So_so• 24 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Тогда сразу и США записывайте во враги Израиля, зерно наше доставляется за американские деньги.
So_so• 24 июля 2024
Я так поняла, что Вы о предмете своей темы ничего не знаете.
Существует Всемирная продовольственная программа ООН и она содействует поставкам украинского зерна.
А финансируется это через usaid (Агентство США по международному развитию).
clernikol• 24 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Вам це новина?
Що для мене новина? Наскільки я розумію, то Хамас не контролює всю Палестинці, а лише Сектор Газа
Bilolena• 24 июля 2024
Ну детей там много, лет до 4 еще не воинственные наверное, чего бы не покормить голодающих?
Coffee is Love• 24 июля 2024
Ответ дляclernikol
І звісно ж зерно пішло на територію що не контролюється ХАМАС?)
Coffee is Love• 24 июля 2024
Ответ дляBilolena
То може най би самі себе годували замість нищити іудеїв?
Посиділи б голодні, дивись і дурь би десь поділася, працювали б як нормальні люди.
Bilolena• 24 июля 2024
Ответ дляCoffee is Love
Та ви що, суажете таке. Працювати. А хто ж тоді ненавидіти Ізраїль буде?