Україна передала Палестині тисячу тонн пшеничного борошна в межах програми Grain from Ukraine – ініціативи Президента Володимира Зеленського.
Вся гуманітарка,яка потрапляє до Гази належить Хамас.А ті хто з цим не згоден довго не живуть.Крім того,варто згадати,що палестинці підтримують росію у війні проти України. У межах ініціативи Grain from Ukraine Україна відправила до Палестини першу з трьох партій борошна.
Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Він нагадав, що «Продовольча безпека» – це важливий пункт Формули миру Володимира Зеленського.
Чи потраплять в Україну 8 Patriot від Ізраїлю, питання доволі складне.
Це робиться навмисно чи як розуміти?
Ответ дляSo_so
Вы себе представляете, что Зеленский сидел, скучал и такой ой, отправлю немного зерна в Палестину.
Ні.
Він навмисно робить так,що б в України було все менше підтримки в світі.
Підтримувати тих,хто підтримує росію - дно.
Тепер,Ізраіль точно нічого Україні не дасть.
Ответ дляSo_so
И Вы, кстати, своим постом выставляете Израиль в очень невыгодном свете.
По Вашим словам он воюет не против террористов Хамас, а против мирных жителей Палестины и поддерживает там голод (если мы отправим зерно - не даст нам оружие).
Я не політик.
Я просто не розумію цих дій тупих.
Ответ дляРеверанс
Ні.
Вы мне всегда нравились, а сейчас как по мне вы рассуждаете странно
Израиль, если бы хотел то обязательно это осуществил.
По поводу поддержания РФ это двойной стандарт при чем у всех, так как каждый поддерживает себя, а РФ настолько влиятельный партнер, что многие не в силах отказаться..
Ответ дляРеверанс
Ні.
Тогда сразу и США записывайте во враги Израиля, зерно наше доставляется за американские деньги.
Coffee is Love• 24 июля 2024
Ответ дляclernikol
Що для мене новина? Наскільки я розумію, то Хамас не контролює всю Палестинці, а лише Сектор Газа
І звісно ж зерно пішло на територію що не контролюється ХАМАС?)
Coffee is Love• 24 июля 2024
Ответ дляBilolena
Ну детей там много, лет до 4 еще не воинственные наверное, чего бы не покормить голодающих?
То може най би самі себе годували замість нищити іудеїв?
Посиділи б голодні, дивись і дурь би десь поділася, працювали б як нормальні люди.