Місяць назад виявили глисти у дитини 4 роки , пропили Ворміл 10 мл, через місяць перездали кал знов є аскариди, чи ми рано перездали аналіз чи це не допоміг Ворміл? що тоді робити якщо не допоміг він?
Tatka Kiev• 24 июля 2024
Дивно, це взагалі проблема брудних рук
Постіль постійно міняти, прасувати
Руки мити
Постіль постійно міняти, прасувати
Руки мити
Natal_ka91• 24 июля 2024
Можливо, нові вилупилися з яєць. Мені здається, в нас була схема щось повторно пити через 21 день. Але краще проконсультуватися з інфекціоністом чи гастроентерологом