Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024

Чоловік просить шини на річницю

Два місяці тому чоловік подарував мені телефон, купив його за 12 тисяч тому, що мій погано працював та я хотіла сама собі купляти новий. Тиждень тому в нас була річниця весілля, де чоловік мені вже каже, що цей телефон він мені подарував на річницю весілля а я маю йому купити автомобільні шини, до того ж він хоче не дешеві. Я трошки засмутилася, тому, що не просила його купляти телефон, а зараз в мене не дуже виходить за одну шину 2500-3000 давати, а потрібна не одна. Чоловік правий, може я себе накрутила?
автор Первая ласточка инфляции • 24 июля 2024
Ответ дляБідося
Вы точно женаты?)))
Так
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Він хоче фірмові корейські. Я дивилась нові 1500-1900, сказав, що це дєшман
Типа он айфон 15 подарил
Ответ дляЇжак в панчохах
С тел за 12 тыс, шины ему с олх БУ светят.
Він хоче корейські якісь, я дивилась в Епіцентрі по 1500-1900 за одну, то він каже, що це дєшман
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Перехочет. Несоответствие понтов. Шото за тел за 12 тыс для мужика?
viter33• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ні, він мені кожен день торочить про ті шини
Віддайте йому телефон, запропонуйте продати і купити шини
Ответ дляЇжак в панчохах
Піксель 6а
Ответ дляviter33
Так і зроблю
Чарівне зіллячко• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Скажите шо только две можете купить, а остальное сам любый
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Піксель 6а
Я не о модели, а о том, что дешевый слишком. Люди которые покупают тел по 12 тыс, колеса должны смотреть на олб бэушные.
viter33• 24 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Так телефон - дружині. а шини - йому))
Кусман Сиру• 24 июля 2024
Я теж чоловіку подарувала шини на д р)так вже скоро рік як борг на кредитці висить,не можу закрити,без роботи була((короче живіть по коштам,а не стрибайте вище
Дивне створіння• 24 июля 2024
А ви на машині чоловіка їздете ?
Зоркая Зорро• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це так. Але в мене зараз зменшили зп, у чоловіка вона втричі більша. А на оренду житла та продукти ми скидаємось 50/50, тому в мене не дуже виходить
Почему не пропорционально доходам?
Ответ дляЇжак в панчохах
Він нормально заробляє, просто скупий.
Ответ дляДивне створіння
А ви на машині чоловіка їздете ?
Ні
Дую на вітер• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дуже мало, практично нічого
Тоді я б радила піти від нього ще до річниці. Квартиру 50 на 50 ви і з подружкою знімати можете. А готувати їй та дорогі подарунки дарувати точно не треба.
Я позитивно ставлюся до партнерських стосунків в шлюбі, але у вас точно не вони. А якась експлуатація вас. Нафіг воно треба.
Ответ дляЗоркая Зорро
Почему не пропорционально доходам?
Він не хоче
Зоркая Зорро• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Він не хоче
0 ему,а не подарок
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Він нормально заробляє, просто скупий.
Так какого черта скупой требует не дешевый товар?
viter33• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Якщо колеса мін.р15-р16 (на гольф), то за 1500-1900 грн. - дешевий Китай
Це може бути ’до першої ями’
Ну і це - безпека життя
Дую на вітер• 24 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
А ви на машині чоловіка їздете ?
Не здивуюся, що коли вона їздить, то і за бензин платить
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляviter33
Це може бути ’до першої ями’
Ну і це - безпека життя
Нормально китай ходит. Не те времена мишлин покупать
Ответ дляДую на вітер
В мене немає прав, а якось час був, що чоловік підвозив на роботу, то повертала за пальне
viter33• 24 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Товариш на ’китаї’ попав на швидкості в ямку - розірвало колесо
Добре, що швидкість була невелика і поруч машин не було (на трасі)
Диверсификация• 24 июля 2024
Дайте посилання на шини, будь ласка, мій чоловік просить
Бо наші на школі дорожчі
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляviter33
А мы 2 зимы откатали на китае и еще хватит.
Муж раньше только бриджстоун или мишлин брал. Но сейчас жирно слишком, они еще и 18 у нас
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Надеюсь он вам платит за уборку, готовку и стирку?
Щедрик ведрик• 24 июля 2024
Автор так ему и скажите. Вася ты мне телефон купил за 12 тыс имея зп 60 тыс. То есть пятая часть. У меня зп 20 тыс, поэтому могу позволить себе подарок наи4 т( математику подкорректируйте под ваши цифры)
viter33• 24 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Це питання безпеки
Кожен сам для себе вирішує
Якщо їздити по місту по рівних дорогах не вище 80 км/год - можна і китай
з олх за цю ціну будуть лисі/латані мішлени протектор 3 мм
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
Ответ дляviter33
Це питання безпеки
Кожен сам для себе вирішує
Да, мы только по городу катаемся