к.Буланова• 24 июля 2024

Як пояснити літній жінці що їй ні про що спілкуватися з дитиною?

Склалася у мене така ситуація в житті, що з батьком своєї дитини я не спілкуюся взагалі вже чотири роки(мене просто так дістав він що я поїхала світ заочі, щоб ніде не зустрічатися), до цього кілька разів на рік він зʼявлявся щоб влаштувати мені «шоу з феєрверками». З бабусею дитина також не спілкується, є ще прабабця, вона періодично згадує що в неї нібито є правнук.
Коротше, їхня сімʼя мені в печінках сидить багато років.
Офіційно я одинока мати, вони мені в житті нічим не допомогли, я тринадцять років тягну усе сама, десять із них на орендованій квартирі, бо довелося виїхати через війну.

Минулого року прабабуся очухалася що вона онука любить (зі своїми дітьми вкотре пересралася), почала мені надзвонювати, розповідати яка у них любов до дитини, попутно скаржилася на свого онука, дітей і взагалі, дивувалася чого це я досі не придбала собі квартиру (ну звісно, я ж мільйони заробляю, і виключно з мільйонерами сплю), правда, останні півроку кидає щомісяця 500грн малому на картку.
Сьогодні у малого день народження, кинула вранці тисячу, в обід дзвонить, типу я там гроші скинула, хай може з друзями в кафе сходить (аж смішно стало, чесно), а тоді каже, я ж просила в тебе його номер, чого ти не скинула, я хочу йому дзвонити, хочу з ним спілкуватися, розповідати (що саме розповідати, я хз, якщо як мені, що його батько алкаш і кончена людина, то не треба), і така прям в командному тоні, ну я на роботі, не зручно було сваритися, приїхала додому і думаю, як би їй культурно пояснити що не треба з моєю дитиною, без мене ні про що спілкуватися?
Він, доречі, не дуже і хоче, бо такі родичі і йому на… не впали, але ж сам не пошле.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Нет, вы переплюнули и мужа своего и всю его родню
Мій чоловік був нормальна людина, поки не помер, а того психопата, від якого я народила, і родичів що його покривають, я ніколи не «переплюну»

сладкий_ноябрь• 24 июля 2024
Дуже високий рівень відносин ви вистроюєте між дитиною і прабабусею.
Доречі, вони вам нічого не винні, всі питання до вашого чоловіка.
А те, що ви не гидуєте брати щомісяця гроші і при цьому водите її за носа, це дуже низько і бридко.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А це яке відношення має до прабабці?
А чого ж вона свого онука кожен раз «відкупала», а тепер мені дзвонить і в вуха ссить «ты не представляешь, что он творит»?
Марс атакует• 24 июля 2024
А я вас розумію, авторе. Бо хто сам з таким не стикався, і не зрозуміє. Так, це огидно, коли такі ’родичі’ раптом з´являються з якимись вбогими копійками і дивними запросами на дитину. Але тут вже вам треба обрати - або і ви з ними зовсім не спілкуєтесь, або так і будуть мозок клювати. Бо дитина навряд чи пошле бабусю, скоріш за все буде ігнорувати дзвінки а ви будете знов-таки вислуховувати за це скарги.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Автом, ну не берите деньги тогда. А то очень интересно получается, деньги давайте и не общайтесь. По хорошему, дайте номер телефона, а ребёнок пусть сам решает.

Пы.сы. Меня, кстати, такое тоже удивляет. Когда не общались всю жизнь, грубо говоря, а потом на старости лет вспоминают. И о чем говорить, когда нет ни желания, ни общих интересов, та вообще ничего
Розказати шо його батько кончений
ніколи такого не було• 24 июля 2024
Дала бабця 3 тис. за все життя...нічого не збідніє.
Женщинас• 24 июля 2024
Спитайте сина чи хоче він спілкуватися. Від відповіді і танцюйте, як не хоче, то так і скажіть, син не хоче спілкуватися, від вас нічого на потрібно, до побачення. Не думаю, що без 500 грн на місяць ви прям голодувати будете
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Дуже легко припускати, приміряючи на себе, ви просто не розумієте що то за люди і що я через них пережила.
Звісно я проти щоб вона телефонувала дитині без моєї присутності, бо і мені вона нічого окрім скарг на своїх родичів і яка вона бідна-нещасна не розповідає (а воно і мені ні до чого)
Чекаю завтра• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Не переживайте, там і пенсія непогана, і до пенсії
Автор, ви чарівна на всю голову

Чекаю завтра• 24 июля 2024
Ответ дляЖенщинас
Скоро прийде час, коли син не захоче спілкуватись з своєю мамашою припудреною
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Це взагалі вас не стосується
В мене запитали звідки гроші - я відповіла
сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Образи?
А ви часто вагітна в реанімації лежите?
Тобто таким чином виправдовуєте свою поведінку і відношення до дитини?
Метелик• 24 июля 2024
Так не общайтесь с ними вообще и не обменивайтесь картами и номерами. И все, и не придеться никого выслушивать и объяснять старым бабкам. Я в некотором смысле понимаю автора, я сама такая нелюбимая внучка, которой с барского стола кости бросили. Разорвала все контакты давным давно и забыла об этих людях.
Вы лучше автор подумайте зачем вы держите в себе такую ненависть и транслируете ее через ребенка?
сладкий_ноябрь• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Образи?
А ви часто вагітна в реанімації лежите?
А яке до цього відношення має прабабуся?
Черпак_для_фантазий• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
ну заблокуйте її і все
сладкий_ноябрь• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
То не беріть гроші в неї і не спілкуйтеся. Все просто
Мурзилка• 24 июля 2024
З таких як ви, автор, виходять оті свекрухи, що невісткам життя згаджують. Гонор і тильки ’СВОЯ точка зору’
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июля 2024
Гроші головне не забудьте повернути
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Ок

Сметчица• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
По темі питання будуть відповіді?)
общение каким боком к деньгам?
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляМетелик
Що таке «держите в себе такую ненависть и транслируете ее через ребенка»?
ДваДваВісім• 24 июля 2024
Откуда у нее номер карты ребенка? Вы противная. Можно ж было просто не общаться.
И где это подросток на 1000 не может в кафе сходить? Уж на пиццу с колой хватит.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляСметчица
общение каким боком к деньгам?
Та в принципі ніяким, просто обмалювала ситуацію
Сметчица• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
были бы никаким -они бы не упоминалсь бы
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Одному?
Одному може і вистачить, він на тижні суші замовляв, 600грн на одного виходить, яке кафе?
Янка-угомонись• 24 июля 2024
Ответ дляparele
Фу, автор.
Чому фу? має право не хотіти щоб дитина спілкувалася. І справа не в грошах, я так розумію.
Янка-угомонись• 24 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Так!
Як приймати ті 500 грн, так автор приймає, а як поспілкуватися з дитиною, то ні.
Це її право
Янка-угомонись• 24 июля 2024
Ответ дляНезабудковна
Як не хочете спілкування, то не беріть гроші, а то якось так...
Чого?
Метелик• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Да то и значит. Вы захлебываетесь в ненависти к тем людям в каждом коменте и скоро ребенка утопите в этом негативе. Если они вам испортили жизнь - сверните общение или пошлите их нах и закройте вопрос.
Продаю витрішки• 24 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Ні,тут не гонор,а псих проблема.