к.Буланова• 24 июля 2024

Як пояснити літній жінці що їй ні про що спілкуватися з дитиною?

Склалася у мене така ситуація в житті, що з батьком своєї дитини я не спілкуюся взагалі вже чотири роки(мене просто так дістав він що я поїхала світ заочі, щоб ніде не зустрічатися), до цього кілька разів на рік він зʼявлявся щоб влаштувати мені «шоу з феєрверками». З бабусею дитина також не спілкується, є ще прабабця, вона періодично згадує що в неї нібито є правнук.
Коротше, їхня сімʼя мені в печінках сидить багато років.
Офіційно я одинока мати, вони мені в житті нічим не допомогли, я тринадцять років тягну усе сама, десять із них на орендованій квартирі, бо довелося виїхати через війну.

Минулого року прабабуся очухалася що вона онука любить (зі своїми дітьми вкотре пересралася), почала мені надзвонювати, розповідати яка у них любов до дитини, попутно скаржилася на свого онука, дітей і взагалі, дивувалася чого це я досі не придбала собі квартиру (ну звісно, я ж мільйони заробляю, і виключно з мільйонерами сплю), правда, останні півроку кидає щомісяця 500грн малому на картку.
Сьогодні у малого день народження, кинула вранці тисячу, в обід дзвонить, типу я там гроші скинула, хай може з друзями в кафе сходить (аж смішно стало, чесно), а тоді каже, я ж просила в тебе його номер, чого ти не скинула, я хочу йому дзвонити, хочу з ним спілкуватися, розповідати (що саме розповідати, я хз, якщо як мені, що його батько алкаш і кончена людина, то не треба), і така прям в командному тоні, ну я на роботі, не зручно було сваритися, приїхала додому і думаю, як би їй культурно пояснити що не треба з моєю дитиною, без мене ні про що спілкуватися?
Він, доречі, не дуже і хоче, бо такі родичі і йому на… не впали, але ж сам не пошле.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Якщо шо, бабця чудово розуміє і ціни на усе, і взагалі цілком заможна жіночка, тому припускати що вона просто не знає що на тисячу «з друзями» в кафе не сходиш, не треба

Красота неземная• 24 июля 2024
Слів немає, яка ви чарівна... Бабуся і прабабуся взагалі нічого дитині вашій не винні. Те що батько дитини козел, ніхто в цьому з них не винен, вони і не повинні його обов´язки на себе брати. Це літні жінки . Хоче чи ні спілкуватися дитина з ними вирішувати їй а не вам. Совісті у вас немає.
сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Жесть, ви ображена на весь світ і вважаєте, що лише гроші є приорітетом в спілкуванні.
Як дати карточку, то дали, а як дати номер телефона онука, так ні.
Бо що?
Дитині не 2 і вона сама вже розбереться. Бо дуже схоже, що ви всі ваші образи вбиваєте в голову своїй дитині і боїтеся, що дитина побачить в вже з іншої строни
Бензопирен• 24 июля 2024
Автор ви вже виберіть щось одне або гарна або розумна.
Ви або спілкуєтеся або ні.
А оці манси - придумайте мені причину щоб не спілкуватися це ну дуже по дитячому. Чарівна логіка у автора
Продаю витрішки• 24 июля 2024
Ото проблема,хай поговорить.А звідки в прабабці гроші?Пенсія.Та відносьтеся простіше,вона ж нічого не просить аж такого
dahashutka19• 24 июля 2024
Ну таке . Як гроші то хай кидає, а як спілкуватися, так ні ?
Я також сина сама виховувала раніше, так я зовсім відрубила спілкування. Ніяких грошей, подарунків ітд нам не потрібно.
Сизоока бестія• 24 июля 2024
Ну норм, денежки ее принимаете, а сама с гонором
сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Тобто все вирішують гроші?
Якби скинула 10тис, то ви б телефон дали?
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Не переживайте, там і пенсія непогана, і до пенсії

Красота неземная• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Це взагалі вас не стосується
Сизоока бестія• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
А вы уже ее деньги пересчитали, жесть
parele• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Фу, автор.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Аж три тисячі? Можу скинути назад😂
Бензопирен• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Ви тільки з заможними спілкуєтеся?
Свої доходи також враховуєте?
Продаю витрішки• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Я ні за що не перживаю,це ваша справа.Ви ж можете не спілкуватися і заблокувати всі дзвінки.
сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Ответ дляdahashutka19
Так!
Як приймати ті 500 грн, так автор приймає, а як поспілкуватися з дитиною, то ні.
Незабудковна• 24 июля 2024
Як не хочете спілкування, то не беріть гроші, а то якось так...
Сизоока бестія• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Аж три тисячі? Можу скинути назад😂
Так верните, почему раньше не вернули?
Все питаю зарання• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Яка ви огидна, фу

сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Перестаньте рахувати чужі гроші.
Справа в тому, що ви продажна шкура, бо все вирішують гроші
автор к.Буланова • 24 июля 2024
По темі питання будуть відповіді?)
ніколи такого не було• 24 июля 2024
Нормальна автор!
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Перестаньте рахувати чужі гроші.
Ок
Сизоока бестія• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
По темі питання будуть відповіді?)
Нет, вы переплюнули и мужа своего и всю его родню
сама себе прекрасная• 24 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
І рахунок, щоб гроші не отримувати
Все питаю зарання• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
По темі питання будуть відповіді?)
Так всі по темі і є
ніколи такого не було• 24 июля 2024
Підлітки і з батьками неохоче спілкуються, а тим більше із бабцею, яку бачив 2 рази в житті.
автор к.Буланова • 24 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Бо що?
Образи?
А ви часто вагітна в реанімації лежите?
Продаю витрішки• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Образи?
А ви часто вагітна в реанімації лежите?
А це яке відношення має до прабабці?
Гладиолус• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Автом, ну не берите деньги тогда. А то очень интересно получается, деньги давайте и не общайтесь. По хорошему, дайте номер телефона, а ребёнок пусть сам решает.

Пы.сы. Меня, кстати, такое тоже удивляет. Когда не общались всю жизнь, грубо говоря, а потом на старости лет вспоминают. И о чем говорить, когда нет ни желания, ни общих интересов, та вообще ничего