ВільнаНазавжди• 24 июля 2024
Кров , коли дочка ходить в туалет
Помітила дочка кров, але не в калі, тобто сам кал без крові, а кров поряд.Тоді вона не ходила в туалет кілька днів. Почали придивлятися кожного разу, пити вранці натще теплу воду для покращення травлення, більше вживати овочі. Наче все було ок. Зараз на відпочинку, немає такого контролю за харчуванням, сходила в туалет- знов трошки є кров.Це вже причина бігти до лікаря? Якого? Проктолога, хірурга, гастроентеролога?
Рожки-да-ножки• 24 июля 2024
Думаю что кал твердый из за этого разрывается стенки . У меня такое бывает
ВільнаНазавжди
• 24 июля 2024
Ответ дляШопингмонстр
А болі є в дитини після походу в туалет. І скільки їй років?
Наче ні, доньці 16
Шопингмонстр• 24 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Наче ні, доньці 16
В мене така проблема теж майже з такого віку. Це контроль харчування і води. Я до лікаря не ходила, не змогла. Але сама навчилася контролювати ситуацію. Зараз рецидивів майже нема. Тільки якщо починаю пити багато кави і не пью воду.
Якщо вмовите, то буде добре.
ВільнаНазавжди
• 24 июля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Якщо вмовите, то буде добре.
Дякую вам. Теж сподіваюся на це. Поки контролювала, все було ок. Тільки розслабилася- знову(
Помидорина• 24 июля 2024
Нещодавно у доньки було те саме, 3 дні не могла в туалет сходити і таке. По рібен контроль їжі.