МаксХмара• Изменено 25 июля 2024

Зуби чоловіка з 3 пломбами в 36 р, не користується ірригатором, ниткою, щіткою к

Курапрокс
В нього жорстка щітка.. паста яка попаде під руку. Є з Єгипту за 1$ а є курапрокс за 400 грн
В мене жувальні зуби без нервів в коронках… зуби обняти і плакати.. ходжу кожні 6 міс, бо якщо пропускаю то карієс на очах зʼїдає 🦷
При чому карієс виникає в середині зуба, на контактах з сусіднім зубом .. оку не видно. Тому Кт роблю кожного року
А ще я постійний носеносець запальних процесів(гранульом і кіст)
Маю ігригатор, нитку, купа поруч і щітку і пасту із фтором.. але ситуація не краще…

Карієс дуже швидко розїдає зуб… колись лікар в 2000 році казав шо зуби під його бор машиною розсипаються
Та прям багіня• 25 июля 2024
Ответ дляВесела моль
может ещё имеет значение очередь рождения, старших детей зубы лучше, у младших хуже, так как к последующей уже меньше питательных веществ, особенного если погоди или маленький перерыв между беременностью
Мой со здоровыми зубами 3ий. У первого зубы хуже, хотя тот и курил совсем немного. Все здоровье у первого хуже, хотя занимается им больше.
Насчет питательных веществ у обоих скорее был недостаток, т.к. их мама ходила с недиагностированными лактозной и глютеновой непереносимостью, мало ела, ее тошнило и т.д.

lana_banana04• 25 июля 2024
Может, вы думаете, шо все хорошо, а там полно кариеса. Кариес - это не всегда хорошо видно и ощутимо
Блондинка в Шоколаде• 25 июля 2024
Ответ дляlana_banana04
плюсую, тоже думала, шо я пися-королева с выигрышем в генетической лотерее, пока не попала к стоматологу. Ничего не болело и не было на виду черных пятен, но потом мне стоматолог показала шо и где. Штук 10 пломбировала в том году
ГейТуда• 25 июля 2024
Генетика та спадковість не останній фактор у цій справі. А навіть один з першочергових. Ми не обираємо свій прикус, особливості розташування зубів, товщину та міцність емалі, хильність до запальних процессів, та ще купу всього. Деякі люди просто народжуются з гарантованими проблемами с зубами через нещасливий збіг цих факторів. І гігієна та профілактика можуть їм запобігти лише частково ( а то деякі надрозуми кажуть - Ти шо зуби не чистила? Нема слів)
Жодний іррігатор не врятує, коли в тебе зуби проросли коренями у гайморову пазуху й стирчать там, та при кожній застуді та нежиті піддаются поступовому руйнуванню від впливу бактерій та запалення, формуются кисти, зуб просто руйнуєтся з середини, а зовні - зуб як зуб, та хоч чим його чисти та профілактуй каріес, але зуб приречений бути видаленими та ще залишити по собі купу проблем.
Та прям багіня• 25 июля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Меняю вашу ужасную проблему на свои пульпиты со средней школы 😄
Солоденька цукОрка• 25 июля 2024
У мене в 33 тільки одна пломба, і я як ваш чоловік - паста яка попадеться під руку, щітка дешева звичайна. З яснами іноді бувають проблеми правда. У чоловіка вже половини зубів немає. Правильно тут пишуть, гігієна тут не перше місце займає я думаю, а таки генетика і загальний рівень здоровʼя організму
Брюльтик• 25 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Экология, продукты питания, вода.
Опять таки любой детский стоматолог вам скажет, что полно семей, где у одного ребенка зубы нормальные, а у другого не очень, хотя родители одни и питание по сути тоже.
Тоесть повлияло то как заложились зубы во время беременности?
КаРаКаТиЦа• 25 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Нет, скорее всего состав слюны и умение нейтрализовать кислоты( это если по простому) + состояние ЖКТ.
Манкоголік• 25 июля 2024
У меня в 38 лет ни разу в жизни не было кариеса. За зубами, если честно, ухаживаю так себе. Очень часто чищу 1 раз в день. Мне кажется это что то заложенное в организме и нитки-ирригаторы-пасты ничего не изменят.

Блондинка в Шоколаде• 26 июля 2024
Ответ дляТа прям багіня
та це шило на мыло