Замріяна• 25 июля 2024
Якому аналізу вірити ЗАК чи стрептотест
В дитини була висока температура, полоскала горло, робила стрептотест(негативний), прохворіла 3 дня.
Через 7 днів знову висока температура, полоще горло, стрептотест позитивний але і температура зменшилася. На наступний день ЗАК показує, що вірус.
Може бути, що бактерію(стрептотест) дитина просто виполоскує з горла, а в організмі вона залишається? Але ж зак показує, що нічого нема.
Ніколи не збрешу• 25 июля 2024
Не знаю как стрептококк, а стафилококк никогда по анализу крови не показывает как бактерию. Вообще нет сдвига в формуле.
Айпишница• 25 июля 2024
покажите анализ крови последний
ну и смотрите, ничего ж не мешает быть и вирусу и бактерии одновременно
Замріяна
• 25 июля 2024
Ответ дляАйпишница
покажите анализ крови последний
Брюльтик• 25 июля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
если его высеяли из носа ( как пример ), то лечить его не надо, если он НЕ приносит дискомфорт
Замріяна
• 25 июля 2024
Ответ дляАйпишница
покажите анализ крови последний
Але ж кров не показує бактерію
Айпишница• 25 июля 2024
Ответ дляЗамріяна
Але ж кров не показує бактерію
вы считаете, что она показывает вирус? даже соэ в норме. ваш анализ вообще ничего не показывает. а симптомы ангины есть? если да - я бы ее лечила
Замріяна
• 25 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Не я вважаю, а лікар. Зараз вже температури немає. Єдине що ніс закладений.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июля 2024
Ответ дляЗамріяна
Але ж кров не показує бактерію
Ці стрептотести - сучасне ’разводілово’. Треба орієнтуватися на кров. При вірусній інфекції полюбому змінюється мікрофлора носоглотки. В цей раз стало більше стрептококів, а не інших бацил. Позитивний стрептотест не значить, що є бактеріальна інфекція, адже стрептотест не рахує кількість бактерій в носоглотці.
Замріяна
• 25 июля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Надіюсь Ви праві! Може і не треба було його взагалі робити, просто турбувалась, що через 7 днів знову дитина захворіла.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июля 2024
Ответ дляЗамріяна
Коли ви здаєте бакпосів і там висіваються стрептококи вище норми, то дивляться на їх кількість, щоб знати чи призначати антибіотик. Тож викиньте ті стрептотести. Вони всього лише показали, що в цей раз стало більше стрептококів. Треба лікувати дитину, а не аналізи. При ангіні висока температура, сильно болить горло, і сама температура падає тільки коли виходять пробки в горла.
Замріяна
• 25 июля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Дякую за роз´яснення🌹