Свезло так свезло• 25 июля 2024

Мірена чи ОК при міомах матки?

Дівчата, у кого при мілинах стоіть Мірена і хто приймає ОК. Поділіться своїми відгуками. Боюсь Мірену ставити, бо кажуть, що вона провокує кісти. І боюсь поправитись.
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Який розмір?

бювет_в_обед• 25 июля 2024
Кок миомы не лечат, кто вам такую ерунду сказал?? Мирена- прекрасный препарат, если есть показания
Говорю-балакаю• 25 июля 2024
Я рік приймаю ОК. Не поправилась
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
В мене була 16 мм.Я тільки наблюдала за нею. Через 9 років зникла сама
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Який розмір?
2 міоми по 1см
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Лікар
бювет_в_обед• 25 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Лікар
Это плохо, поменяйте врача.
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Теж пропонували Мірену. А завідувачка роддому сказала, нічого страшного. Будемо спостерігати. Якщо рости не буде,то і трогати її не треба.І через 9 років вона зникла сама
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А Вас заливало при місячних? Бо у мене другий день- жесть просто

Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Другий день-так.Але так залишилося і після зникнення міоми. В мене так завжди було
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яке щастя!!!!!
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Яке щастя!!!!!
Просто грамотна людина
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Вона сказала, що таке дуже часто трапляється.
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Я 5 років тому зробила гістероскопію, тепер знову кажуть її робити і одразу ж мірену ставити. Мені 42 через місяць
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ну,гістероскопія не така вже й страшна процедура
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Спробуйте взяти думку іншого лікаря.Я пишу суто свій досвід. Спробуйте спостерігати за нею. Раз на півроку. Потім раз на рік
руки_Крюги• 25 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Автор более 5 лет наблюдает
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Автор более 5 лет наблюдает
Ну якщо не росте. То і чудово
Аноним ФЕЯ• 25 июля 2024
10 мм-це невелика міома

Бутербродница• 25 июля 2024
Автор, пробуйте мірену. Якщо зайде вам, то буде добре. В мене стоїть 3 рік. Вагу не набрала. Місячних майже нема, гемоглобін та феритин відновилися. Кісти функціональні були перший рік, зникли самі.
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Автор более 5 лет наблюдает
Мені ніхто нічого не казав про мірену, допоки не виявили ще одну мілкому і вони не почали ростт
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляБутербродница
Дякую
Бутербродница• 25 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую
Я приймала і ОК, і маю Мірену. Мірена зручніше. І цей засіб першої дії по протоколу в усьому світі, що призначається при міомах, кровотечах. Мікродози гормону, що діють місцево. Звісно, що є індивідуальні реакції, протипокази. Я спостерігала міоми, лікувала дуфастоном, норколутом, різні схеми, багато коштів. В мене міоми росли. Я прооперувала їх. Через півроку з´явилися нові. Для мене мірена реальне вирішення проблеми, більш ефективним було б видалення матки, але мені здається, що це все ж таки більш радикальна міра, ніж гормональна спіраль.
автор Свезло так свезло • 25 июля 2024
Ответ дляБутербродница
Дякую, а скільки часу Ви вже з міреною?
Бутербродница• 26 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую, а скільки часу Ви вже з міреною?
3 рік
автор Свезло так свезло • 26 июля 2024
Дякую усім за відповіді!
пьЯНА• 26 июля 2024
Ответ дляБутербродница
А как на грудь влияет у Вас?
автор Свезло так свезло • 26 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
А как на грудь влияет у Вас?
Також цікавить, бо в мене є новоутворення в грудях і без Мірени((((
пьЯНА• 26 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Аналогично. Фиброзно-ктстозная мастопатия, с ней борюсь постоянно😪
Которая появилась после Клайры))
Предлагали Мирену, а думаю, это же местно гормоны, не через печень, может, не будет такого влияния....т.к. аденомиоз еще