Бронетапці• 25 июля 2024
Розтяжки на тілі жінки - гарно чи ні?
Мені здається, в цьому є своя естетика.
Бриджит_Фрикандо• 25 июля 2024
Негарно, але природньо. Тому тут питання естетики взагалі не доречно. Це як довгий ніс, короткі ноги чи не красива форма нігтів - від людини не залежить.
ЕлькиПальки• 25 июля 2024
Як є
Не страждаю від того.
А якщо це у якихось сторонніх людей - теж все одно мені
Не страждаю від того.
Мизимец• 25 июля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Во время беременности можно попытаться предотвратить появление растяжек
Неместная Я• 25 июля 2024
Я підписана на модель , яка має приблизно 40 років, розтяжки, целюліт, зайву вагу ( не жирна) і вона мені подобається.
побольшомусекретику• 25 июля 2024
Мне не нравится.У дочки подростка появились, я очень растроена, но у неё наследственное , есть у отца и свекрови, у меня нет.Сейчас думаю , как ещё предупредить их появление и эти сделать менее заметным, может кто подскажет
Веселуха Муха• 25 июля 2024
Ответ дляМизимец
нельзя
Веселуха Муха• 25 июля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
к эндокринологу ..это гормональное
Робот Вертер• 25 июля 2024
У дочки з´явилися (. Скачок росту і маємо пару штук на спині. І що зробиш... В мене не має, по моїй лінії в жодної жінки їх не було, а по чоловіковій лінії видно є схильність.
Шопингмонстр• 25 июля 2024
Та така ж естетика як в руках, п´ятках, і волоссі в носі. Вони просто є, ну або нема.
Штора с кисточкой• 25 июля 2024
Боди бозитив: каждая отметина - это история жизни. Взросление, беременность все дела. По факту не красиво, но что делать. Есть и есть. Ну или бороться с ветряными мельницами и сводить
Рогнеда Карповна• 25 июля 2024
Маю розтяжки тільки на грудях після кормління. Мене вони не доатують.
Туся муся• 25 июля 2024
Все свои растяжки получила в подростковом возрасте . За два летних месяца выросла на 12 сантиметров . Как итог - на ногах(верхняя часть ) и бедрах и животе. Не очень явные , но видно было . Потом , уже в взрослой жизни родила двоих детей , кормила грудью - не было больше ни одной растяжки. Живу с этим дальше ))) и не парюсь
Дівка в намисті• 25 июля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Никак
побольшомусекретику• 25 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Никак
Читала, что свежие можно сделать менее заметными
Папобус• 25 июля 2024
Краса - це взагалі вигадана індустрією сукупність факторів, що постійно змінюються.
Розтяжки - це нормально.
Вони можуть не подобатися комусь, як світле або темне волосся, як худа чи повна статура. Але це варіанти здорової норми.
Розтяжки - це нормально.