Борода• 25 июля 2024
Дівчата, у кого магазин на Промі, зайдіть пліз
Ситуація - є магазин на промі, по відгукам 98 % позитивних, тут все ок.
Але по показникам роботи виходжу на 65%. А коли буде 60%, то Пром скриє товари з каталогу.
Чому так відбувається?
Покупці не читають опис, мовчки кльоцають пальчиками ЗАМОВИТИ, а потім коли їм дзвониш, описуєш умови доставки - половину то не влаштовує передплата 200 грн., то терміни відправки 2-3 дні.
Без передплати я вже пробувала працювати - нерентабельно, я влітаю в збитки. Половину покупців навіть на пошту не хочуть приходити, без передплати відношення до магазину в них похабне, а іншим при примірці товар якщо не підходить, то отстьогую на поштові витрати.
По термінам відправки - швидше не буде ніяк, бо кур´єрські послуги не копійки коштують, а якщо їх розширити - товар вивозити зі складу частіше, то дуже дорого, і ціну треба буде ставить нереальну.
Передплата 200 грн.ю і терміни відправки 2-3 дні прописані в кожній об´яві, я не винна, що покупці не хочуть читати.
Пром пропонує просити покупців самим скасовувати замовлення, щоб рейтинг роботи не падав. Коли їх прошу - морозяться.
А вчора було замовлення від клієнта, у якого номер телефону не дійсний, і неможливо зв´язатись. Вимушена була сама скасовувати заказ.
Що за суспільство? Якийсь тупік. Не читають, не чують.
Який вихід із ситуації?
Чому так відбувається?
Який вихід із ситуації?
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
я просто спросила, что у вас там за одежда, доставка которой стоит 200 грн, а вы истерику на 10 комментов развели
---
если вы такой нежный цветочек, к тому же не умеющий посчитать, реальные затраты на наложки, которые не забирают и раскидать их стоимость на весь товар, отключите оплату наложенным платежом
---
дорогую одежду нужно мерять и смотреть!
Одна_на_всей_планете• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
дорогую одежду нужно мерять и смотреть!
яйца в мешочек нужно варить
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
---
ви ж відкрили калькулятор на 3 квадратних метра і рахуєте до копійки мої доставки і повернення.
Мабуть мене підозрюєте в якомусь злочині на 10 гривень
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
дорогую одежду нужно мерять и смотреть!
нема питань, нехай міряють, але передплата 200 грн. написана.
В самій верхній строчці
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляБорода
В самій верхній строчці
да никто не читает! тут большими буквами написано - только такой размер остался и все замеры - опа - прилетел заказ - мне ог 125...занавес!
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Хотіти купити товар і не читати опис - це неадекватно.
Це ризик сподіватись купити одне, а отримати в реальності зовсім інше
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
От мене це і дивує.
Але допустім не прочитала вона, окей.
Просиш - скасуй замовлення - морозиться.
Я цього не розумію
Але допустім не прочитала вона, окей.
Я цього не розумію
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляБорода
От мене це і дивує.
Але допустім не прочитала вона, окей.
Я цього не розумію
Але допустім не прочитала вона, окей.
Я цього не розумію
тоже не знают как и не хотят морочить голову - а есть еще и на зло делают- таких сейчас тоже море - не засмучуйтесь - я это уже все прошла и если что вынесу мозг менеджерам прома
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дуже Вам вдячна, після Ваших слів я сіла писать шаблон тексту менеджеру.
Після кожного такого клієнта буду йому голову морочить, щоб він скасовував.
Стрекоза любви• 25 июля 2024
Чи можна на фото товару писати, що відправляєте лише по передоплаті у 200 гривень. Це не заборонено правилами Пром?
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не бачила на промі фото товарів з надписами, мабуть заборонено, та і дуже трудоємно це, бо товару багато
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляБорода
на главной еще пропишите
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
на главной еще пропишите
скрізь написано.
Не читають
Ждушечка• 25 июля 2024
Ответ дляБорода
В самій верхній строчці
А передплату 200 грн Ви на поточний рахунок приймаєте чи картку?
Борода
• 25 июля 2024
Ответ дляЖдушечка
на рахунок звичайно.
Вся комерційна діяльність іде через рахунок ФОП
Надежда наш компас• 27 июля 2024
Вам потрібно стати топ продавем, підключити пром оплату і мати відповідний рейтинг, тоді пром відшкодовує вартість доставки незабраних посилок. Так, наразі вийти на топ складно, але коли закінситься пакет, можете почати з нуля, але для пром оплати, ви повинні мати ФОП.
Щодо скасувань, можете зробити не дорогу позицію товару, з якої буде мінімальна комісія. Коли клієнт в телефоному режимі скасовує, з часом змінюєте товар з замовленні на ту не дорогу позицію товару і без декларації відмічаєте замовлення виконаним.