Завжди з рушником• 25 июля 2024
купила шикарные шлепки
а они блин "пукают", причем одна нога. Реально громко, люди будут оборачиваться. Что можно сделать? я их так хотела, не хочу обратно сдавать. Стелька кожа
Завжди з рушником
• 25 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ничего.пройдет через сутки-двое
Думаете? У меня босоножки балдинини так и не перестали это делать. Хотя бренд дорогой
Мішечок щастя• 25 июля 2024
У мене якесь, бачу, не таке розуміння ,,шикарних´´ речей. Тут так часто вживають це слово по відношенню до всього підряд, а по факту...
Завжди з рушником
• 25 июля 2024
Ответ дляМішечок щастя
покажите свои ’шикарные’ , обсудим) это же обычная субъективщина не более
Мішечок щастя• 25 июля 2024
До чого тут мої? І ваше взуття я не обговорювала і не казала, що з ним щось не так. Мова була про інше
Lilian-nochka• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня все перестали.ни одни не плямкают
Кашка-маняшка• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
значит то не босоножки пукают ))
Фрикаделька• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
фото
У моєї доньки схожі, теж пукають) За місяць носіння ефект не зник, донька змирилася))
Я думаю, що це підошва пориста таке виробляє. Але ж не була б вона пористою, то не були б такі легкі ці шльопки
ПП-шница• 25 июля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Блін, да тут тільки ціна більше 6 тис уже шикарна