Распутница• 25 июля 2024

Обмін ювелірки. Терміново

Купила золоту цепочку з кулончиком у вигляді серця з діамантами. Коли приміряла там у них в магазині, на кулоні висіли бірки та грузик. Прийшла додому, зрізала бірки, одягнула і у мене відчай. Кулон перевертається низом догори і діамантами до тіла, так як діє сила тяжіння яка не діяла коли на кулоні були бірки. Я за хвилин 15 повертаюсь в магазин щоб замінити кулон на інший, а вони не хочуть обмінювати бо зрізані бірки. Які мої дії?
Дикая Роза• 25 июля 2024
На жаль, згідно з чинного законодавства України - ювелірні вироби не підлягають поверненню.

Згідно законодавства України, ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172, не підлягають поверненню та обміну.
Ювелірні вироби належної якості повернути в магазин не можна, якщо тільки продавець не піде вам назустріч.
Ненька наша• 25 июля 2024
Та никаких уже наверное( без бирок же.
Может где-то можно обменять типа старое на новое. Но понятно, что за копейки
Тут надолго• 25 июля 2024
Ювелірка не підлягає обміну. Нічого не зробите
автор Распутница • 25 июля 2024
Ответ дляТут надолго
Наскільки я знаю, що поверненню не підлягає, за обмін не знала
Карапулька• 25 июля 2024
Покажіть фото. Може подумаємо, як носити?
Лукава Кішка• 25 июля 2024
але можна оскаржити цей пункт щодо невідповідної якості продукції. бо фактично кулон не можна використати за призначенням, бо він розвертається через невірні пропорціїї ваги зворотньою стороною. зверніться до виробника напряму, а не в магазин
Пластилин_Колец• 25 июля 2024
Автор, підійдіть в ремонт ювелірних, може вам ювелір вигадає якийсь грузик щоб не переверталось
Леди_в_ночи• 25 июля 2024
они имеют права отказать вам, даже если бирки были бы на месте, вы можете заменить диамант в кулоне. Ювелирные изделия не подлежат обмену и возврату, только бижутерию можно возвращать.
Ваши действия:
1. передарить кому-то кулон;
2. отнести мастеру, чтоб он что-то там намастерил, чтоб кулон не переворачивался;
3. сдать на лом или обмен с учетом угара и купить то что вам по душе;
4. выкинуть и забыть
Карапулька• 25 июля 2024
Ювелірні вироби належної якості повернути в магазин не можна, якщо тільки продавець не піде вам назустріч. При цьому ви не маєте законних підстав вимагати повернення своїх грошей. Інша справа, коли у якісного на перший погляд виробу в процесі повсякденного використання виявляється прихований дефект, наприклад випадання і втрата дорогоцінного каменю або частини золотої прикраси.
Відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», можна вимагати заміни виробу на аналогічний належної якості, відповідного зменшення ціни, безоплатного усунення недоліків або відшкодування витрат на їх усунення, але лише в тому випадку, якщо буде доведено, що недолік виробничого характеру. Тобто якщо людина нешанобливо користувалася виробом або за необережністю дитина пошкодила виріб, то закон захистить скоріше права продавця.
При виявленні дефекту слід звернути увагу на гарантійний строк: протягом його при виявленні недоліку споживач може пред’явити претензії продавцю. Споживач має довести, що йому продали товар неякісний. Встановити це можливо шляхом проведення експертизи за письмовою заявою споживача до суб’єкта господарювання, у якого придбавався даний виріб. Суб’єкт господарювання має організувати проведення експертизи протягом 3-х днів з дня отримання заяви від споживача. Оплата за експертизу належить суб’єкту господарювання, але якщо експертиза доведе вину споживача, а не виробничий недолік, то споживач повертає кошти за експертизу суб’єкту господарювання.
Хома з пастою• 25 июля 2024
У меня был кулончик сердечко проденутый через цепочку, тоже вверх ногами переворачивался
Не рассчитали при изготовлении((
Хитрушка-чекушка• 25 июля 2024
Ответ дляХома з пастою
Не рассчитали при изготовлении((
Є якісь норми, скільки повинен важити кулон при певній вазі ланцюжка. Автору мали б підказати при продажу, чи відповідають ці параметри.
TANYA 0 0 0 0• 25 июля 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Тільки хотіла про це написати