НаливайКа• Изменено 25 июля 2024

Мій обід за 50грн і за 15хв

Сама вдома, лінь за продуктами йти, от зварганила поїсти
Фета кусочок на грн30,крупа,цибулька…
Дуже смачно))
І да, знаю…без лосося, мʼяса і авокадо)))
От скільки нам жінкам потрібно?)
На вечір шпаргівку в сметані тушу))
Дешево і сердито і готувати швидко)
Мʼясо їм раз-два в тиждень і то індик, як правило.
Фукаєте чи підтримуєте таке харчування влітку?
До речі наш дохід на сімʼю 150К+ тому готую не для економії, а просто люблю таке))
А вартість для тих, кому всеее кругом дорого😉
Результат:
вже голосів: 454
160 (35.24%) Супер, це корисно і смачно
139 (30.62%) Фу, не їм таке
93 (20.48%) Ні, я таким не наїмся))
62 (13.66%) Тиц
Подтяжка• 25 июля 2024
Ответ дляНезламна
Интересно, почему в Великобритании никого не удивить тем, что житель Шотландии и житель Уэльса могут не просто плохо друг друга понять, а не понять друг друга вообще.
А тут, услышав или прочитав незнакомое слово, начинают хихикать по-обезьяньи и тыкать пальцем в того, кто употребил слово, которое могло бы просто пополнить ваш скудный словарный запас.
Я живу в Украине,мне такое слово нигде не попадалось, сорри)
Всех в сад• 25 июля 2024
не корисно, дуже мало білку, дуже багато вуглеводів
Кудесница_с_пургеном• 25 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
Шпаргівку?
Спаржева квасоля). У нас її називають шпарагова квасоля або шпарагівка)
Кудесница_с_пургеном• 25 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Я тоже не слышала. Живу тут всю жизнь. Может от области зависит. У нас постаЇ, лопотки, бандолі, бандулі, но то большая такая фасоль белая))
Буковина?) Родичі з Чернівців так її називають)
Кудесница_с_пургеном• 25 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
ну про яфини чула) інші слова мені невідомі) але все одно цікаво)
Ротунда - це червоний болгарський перець. Так кажуть на Буковині.
Rocka Rolla• 25 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Спаржеву квасолю їм. І фету, і огірки. Але якось не оце все разом, ще й смаженою цибулею притрушене🤮
Дохід у нас ще більший, але я легко можу повечеряти качанчиком кукурудзи за 7 грн, якщо вже так пішла розмова…
А у нас дохід більше чим у вас, а я взагалі не вечеряю😁
Советчица Года• 25 июля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Да)
Подтяжка• 26 июля 2024
Ответ дляНезламна
Откуда вы знаете, как ведут себя жители Шотландии и Уэльса?
Слова шпаргівка не существует)
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Вы не знаете понятия литературного языка?
Хоть в Википедии посмотрите

https://uk.wikipedia.org/wiki/Літературна_мова
Я хотіла, щоб ви подивилися. Бо те що писали перед цим, зовсім не відповідає дійсності.
’Літерату́рна мо́ва — це оброблена, унормована форма національної мови, як у писемних так і в усних різновидах, що обслуговує культурне життя народу та всі сфери його суспільної діяльности: державні та громадські установи, пресу, художню літературу, науку, театр, освіту й побут людей.’
1) оброблена. Оброблена ким? В основному ми маємо зараз те, що лишилося після обробки комуністів, які тримали курс на русифікацію. Чи не тому ви вважаєте спаржу більш літературним словом, бо воно співзвучніше з російською?
2) обслуговує культурне життя народу. В культурі такі слова використовуються дуже активно, можливо, ви просто не слідкуєте. Які твори сучасної української літератури читали останнім часом? Рекомендую Марію Матіос, Таню П´янкову, Дмитра Кешелю. Зможете вивчити багато нових слів.
3) використовується в побуті. Забийте в гугл, повно авторських рецептів з використанням цього слова. В цій темі також достатньо людей, які знайомі з цим словом.

За цими критеріями цілком літературне слово.
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Кабачковая икорка,5л обходится в грн 10 ,потому что все свое .
Томатної пасти б туди :)
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Народ, рятуйте ))) називайте хто як хоче, лиш скажіть, як її готувати? )))
Просто протушити в сметані, як кабачки в сметані чи гриби.
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
Ви живете в своїй бульбашці, тому і не попадалося.
Читаєте сучасну українську літературу?
Подтяжка• 26 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Читаєте сучасну українську літературу?
Да,сейчас читаю Люко Дашвар, Село не люди
Слова шпаргівка там нет...
Все і одразу• 26 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Томатної пасти б туди :)
Она с майонезом.
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Она с майонезом.
О мама мія....
Банка з медом• 26 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
Слова шпаргівка там нет...
Продовжуйте, чим більше читаєте, тим більше шансів зустріти.
автор НаливайКа • 26 июля 2024
Ответ дляRocka Rolla
Ну буває і без вечері.
але тема про бюджетні і корисні страви, а не про чий дохід більший🤦‍♂️ і хто як яке слово написав)