НаливайКа• Изменено 25 июля 2024
Мій обід за 50грн і за 15хв
Сама вдома, лінь за продуктами йти, от зварганила поїсти
Фета кусочок на грн30,крупа,цибулька…
Дуже смачно))
І да, знаю…без лосося, мʼяса і авокадо)))
От скільки нам жінкам потрібно?)
На вечір шпаргівку в сметані тушу))
Дешево і сердито і готувати швидко)
Мʼясо їм раз-два в тиждень і то індик, як правило.
Фукаєте чи підтримуєте таке харчування влітку?
До речі наш дохід на сімʼю 150К+ тому готую не для економії, а просто люблю таке))
А вартість для тих, кому всеее кругом дорого😉
Фета кусочок на грн30,крупа,цибулька…
Дуже смачно))
От скільки нам жінкам потрібно?)
На вечір шпаргівку в сметані тушу))
Дешево і сердито і готувати швидко)
Результат:
вже голосів:
160 (35.24%)
Супер, це корисно і смачно
139 (30.62%)
Фу, не їм таке
93 (20.48%)
Ні, я таким не наїмся))
62 (13.66%)
Тиц
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Був не один коментар, що такого слова не існує, подивіться.
І міліон скарг на мій видалений пост ’обережно! Ви можете розширити свій словниковий запас ’. :)
ага, якийсь масовий спротив)))
Луноходик_Ик• 25 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Фукать не буду , но мне просто такое не вкусно .
Намного вкуснее запечь баклажаны , помидоры целыми и головку чеснока , потом снять шкурку , все смешать , заправить оливковым маслом, добавить зелень и потереть туда сыр , тоже недорого , но вкусно .
Ням
Советчица Года• 25 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
почитала коментарі, глянула на себе в психу і пішла готувати андрути
А шо то є))?
Не рахую, а вважаю• 25 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
А шо то є))?
психа-це трюмо (3 дзеркала), андрути-вафлі
Луноходик_Ик• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
ну нехай, але ж в загальому зафукали автора на рівному місці))
Я взагалі не сприйняла це так, що хтось фукав, просто поцікавились, а тут уже якісь срачі розвелися )) ще й якихось покійників згадали. Я взагалі в шоці-половина розмови вже видалена, тепер буду мучитись цікавістю )))
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Це нормально, коли людина чогось не знає. Але це ненормально, коли людина при зустрічі з тим, чого не знає, замість того щоб узнати, розширити свій кругозір, починає заперечувати все і вся.
Никто не возражал, что его нет. Но в том, что это литературное слово у меня всё ещё есть сомнения
УраганнаЯ• 25 июля 2024
50 грн - 1 кг картошки- пожарить + салат- огурец,помидор,перец.лук,укроп - заправить или масло или сметана или йогурт! еще и на ужин останется - а то шо у вас то такое
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Прям ніхто? А з ким же я сперечалася? Правда, може хтось і видалив коментар, але заперечення було.
Луноходик_Ик• 25 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну і нашо ви це написали? Так вафель закортіло-а біжу в справах, тепер вночі не спатиму
ще й слово таке пікантне-андрути
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Нет, до кривляния автора - не было ни одного такого. Можете посмотреть первую страницу.
Автор первая начала. С ее удаленного комментария и началось.
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Та, вроде никто не отрицал что в отдельных регионах это слово могут использовать
(Что не делает его словом литературного языка)
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Потому что никто не фукал пока автор не начала кривляться и бросаться на людей.
Просто написали что не слышали такого.
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Це літературне слово. Адміни безбожно почистили тему, але 74 комент лишився.
І, до речі, українська мова, як і будь-яка інша, не обмежується літературним варіантом
Луноходик_Ик• 25 июля 2024
Автор, а як готуєте? Бо мені теж перепало такої квасольки-шпарагівки-шпаргівки-пофіг, а я не знаю, що з нею робити )))
Патика-мотика• 25 июля 2024
Приблизно таке можу приготувати теж. Але не люблю фету, кукурудзяну крупу і цибулю. Щось інше схожого плану нормально залітає.
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Ок, тут вы правы (хотя это может быть про опечатку в слове автора). Но с литературным я всё ещё не согласна.
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
100%, ніколи не розуміла чому з такою злістю кидаються на діалекти.
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Никто кроме автора не ’кидался’.
Пес Патрон• 25 июля 2024
У мене на обід морозиво Лімо 1965. Одне з моїх улюблених. 17 грн в атб по акції. Взяла вчора на 13 обідів.
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Никто кроме автора не ’кидался’.
вперто говоріть, що забажаєте. Це очевидно зі сторони))) і не лише і цій темі. Діалект як тряпка червона. Хоч яка різниця, мова існує і розвивається.
Невгамовна сила• 25 июля 2024
Я не гордая и молодая картошка с огурцом для меня вкусно.то, что фото 1 выглядит так, будто его уже ели, поэтому фу
Щедрик• 25 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
А почему сами не готовили шпаргівку,морковь и картошку? Лень или работа?
Доход позволяет.
Зліпок ступні• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
При чому тут діалекти,якщо автор просто почала хамити людям,які задали питання ’що таке шпаргівка?’,просто ЗВИЧАЙНЕ питання. Людина написала:’я просто никогда не слышала, я так понимаю,что это стручковая фасоль’,на шо автор сказала:’ну мало лі що ви там не слишалі’. Хто із цих двох людей правий?
І потім,коли автору написали,що вона кривляєтьсяіз людей, вона перейшла на особистості і почала вказувати,кому лікуватись. За що,власне, вона і в бані,я так зрозуміла. І маємо те що маємо.
І справа не в діалектах. Наша мова прекрасна з усіма її діалектами,але не з вуст деяких людей.
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Зараз в сучасній українській літературі взагалі це супер модно, багато хто спеціально досліджує і пише діалектами.
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
А яке от чисто теоретично може бути мірило літературності?
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Вы сейчас серьезно?
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Вы сейчас серьезно?
Якщо можете відповісти , відповідайте. Не можете - ну то можете і не відповідати.
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Это язык, который, содержится в словарях современного укр языка. Силовая которые вы слышите по центральному ТВ (не в региональных)
Слова, которые украинцы, учившие и знающие на достаточном для сдачи экзаменов языке смогут вас понять.
Неужели не очевидно?
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Блин. Ну все видят первую страницу.
Почему вы упорно игнорируете что на первой странице только удаленные комментарии автора, когда она начала на комментарии ’мы не слышали’ кидаться.
Где вы там видите хоть одно фуканье на диалект ?
Пушап Мі мі• 25 июля 2024
Мясо или 2 жареных яйца или рыбы кусочек ,иначе я голодная буду + после чай с бутербродом или печенье/ конфеты