Инстагра_мерша• 25 июля 2024
Ну що як думаєте вже можна рибу, м´ясо, молочку, суші їсти?
Щоб не отруїтись через відключення світла
Анютины ласки• 25 июля 2024
Вчора брали морозиво в селі - нормальне! По морозиву ж одразу видно, таяло воно чи ні
Ластовиння• 25 июля 2024
Ответ дляАнютины ласки
У бабушки в селе и свет не отключали
Чарочка діда• 25 июля 2024
В атб видно по мороженому что не стоит, в форе вроде ок. Я там и мясо беру
сказочное_Бали• 25 июля 2024
Хороше питання. Бо ми 11 днів тільки на овочах сиділи до 20 липня. Зараз на відпочинку, в неділю додому. Цікаво, чи можна вже щось купувати. Бо мені було дуже страшно, ці запахи в магазинах до блювоти
Анютины ласки• 25 июля 2024
Ответ дляЛастовиння
У бабушки в селе и свет не отключали
У нас відключали як усюди: 7 нема, 2 є.
СкумбріяП8• 25 июля 2024
Рыбу беру в Метро постоянно, свежая. Курицу фермерскую покупаю, молоко ультрапастеризованное для кофе. Суши пока не заказываю
Любви вам!• 25 июля 2024
Ответ дляМандолина Бу
Тролей развелось как никогда
Почему?
Тема не моя, но я себе тот же вопрос задаю
TANYA 0 0 0 0• 25 июля 2024
Купуйте канцерви, тушонки. І якщо продукти зіпсовані то відразу видно по кольору, запаху, наявності слизі, вздутті упаковки
Просто Фіфа• 25 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну і їжа консерви й тушонка🤔🤪 краще, фрукти, салати, молочка, яєшня, варена кукурудза
TANYA 0 0 0 0• 25 июля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну так, з вами згідна, но якщо хтось не може жити без м´яса і риби як варіант може бути.
TANYA 0 0 0 0• 25 июля 2024
Ответ дляБува і таке
я йогурт в новусі купила, то він взірвався в мене в руках!
Відразу не було видно що упаковка надута?
Лівий Локіть• 25 июля 2024
В суши мастер и сушия все ок. В супермаркете обычном рыбу бы не брала, только в специализированном
Рогнеда Карповна• 25 июля 2024
Ответ дляЧарочка діда
А у нас ровно наоборот - в АТБ все ок, а в Форе можно и на мороженое не смотреть, запах такой, что все ясно(
А я з косою• 25 июля 2024
Я так мрію про оселедець, але реально боюсь. Купила упаковку одну в сільпо,відкрила,а вона смердить.
Вже думала сама засолити скумрію,так хз,чи норм вона. Вона ж теж розморожувалась/заморожувалась.
Бува і таке• 25 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
йогурт яготинський питний в твердій пляшці пластиковій, звісно, ні, не було видно)
Просто Фіфа• 25 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В нашому місті достатньо магазинів на генераторах. Продукти свіжі. Так що проблеми нема
я Кукарача• 25 июля 2024
Беремо все, як і брали раніше. Нормальні продукти, нічого не зіпсувалося
Мандолина Бу• 25 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Почему?
Я не знаю то ли у вас холодильник такой то ли генераторов в магазинах нет я не знаю где вы живёте все те кто задаёт подобные вопросы у меня ни разу ничего не испортилось ни разу не купила порченные продукты в магазине Хотя свет тоже был как у всех больше выключен чем включен. А тут сто раз на день тема - боюсь сесть колбасу из холодильника Да не ешь. Достали блин
Любви вам!• 25 июля 2024
Ответ дляМандолина Бу
кто вас достал? ну не заходите на форум.