Люблю Украину• 25 июля 2024

Сінево на сході України!! Хелп!

Є новина що сінево розширили програму медичних гарантій від НСЗУ на сході. Гадаю що треба сходити, якщо це безкоштовно.., але не знаю як це зробити, хтось вже був? :(
Захекалася читать• 25 июля 2024
Усе доволі швидко та зрозуміло. Подивіться в них на офіційному сайті інформацію про аналізи за направленням
автор Люблю Украину • 25 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Вже дивилась тільки так і не зрозуміла що мені потрібно....
Це ж треба в першу чергу до лікаря звертатися чи до них йти???
Тётя Хрюша• 25 июля 2024
уже была у них за этой программой в харькове действительно бесплатно и удобно
автор Люблю Украину • 25 июля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Дуже рада за Вас)))
Будь ласка, поясніть як це зробити)))
Сиреневая цапля• 25 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дуже рада за Вас)))
Будь ласка, поясніть як це зробити)))
Визначення необхідності проводить ваш лікуючий лікар, який видає електронне направлення. Ви отримаєте SMS з 16-значним кодом. Далі потрібно зареєструватися на сайті або зателефонувати на гарячу лінію, обрати зручний для себе час, день і лабораторію. Отримуєте підтвердження у вигляді SMS, і все готово! Ви можете йти здавати безкоштовні аналізи. Не дякуйте! (Сама здавала в сінево нещодавно у Дніпрі)
Швендяю містами• 25 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
вже скористалася програмою нсзу в сінево просто чудово! хоча довелося трохи посидіти в черзі але це все одно краще ніж платити
Кудрі кручу сама• 25 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Дійсно? Тепер можна скористуватись пмг на сході? У Кривому Розі можливо?
Сиреневая цапля• 25 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так. Дніпро, Харків, Кривий Ріг та ще декілька міст. Можете в них на сайті переглянути.
Садова гойдалка• 25 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
https://new.synevo.ua/info/nszu вся инфа тут
Кудрі кручу сама• 25 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Дякую! Суми , Запоріжжя та Полтава також є до речі!
КоролеВешна• 25 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дуже рада за Вас)))
Будь ласка, поясніть як це зробити)))
Берете направлення від лікаря, оформляєте замовлення онлайн на сайті Сінево і приходите у призначений час – дуже зручно
КоролеВешна• 25 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ще Кам´янське і Кременчуг
ЦібаФу• 25 июля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Чудова новина, що тепер відкрилися і на сході
Королева Сарказма• 25 июля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Так, бачила новину на їхній сторінці. Круто, що вони розширюються!
ПробілНеПрацює• 26 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Новина супер!
ПробілНеПрацює• 26 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
В нас у Сумах нещодавно запрацювала ця програма але ще не ходила
Я не чарівниця вам• 26 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Тепер буду завжди здавати аналізи тільки в сінево :)))))))))))
Помеха справа• 26 июля 2024
раньше у них какие то недоговоренности были у синево с НСЗУ теперь видимо дали добро и на востоке работать начали с ними. Синево красавцы
Я тут Живу• 26 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Побігла до до лікаря за направленням як дізналася що пмг тепер діє на сході в сінево, бо терміново потрібно здати аналізи по стану здоров’я і справді працює