Ума Палата• 25 июля 2024
Розваги Дніпро.
Підкажіть будь ласка чи роблять в Дніпрі атракціони в парку Шевченка або Глоби? Також цікавить історичний музей, працює літом?
ПотеряласЯ Я...• 25 июля 2024
Роблять якщо є електрика, були в глоби у суботу - працює дитяча залізниця, диринчать генератори на кафешках, людей майже не було
мегамоСГ• 30 июля 2024
Може працюють?( а не роблять
Вы русскоязычная, но пытаетесь на украинском изьясняться?)) Извините , но нелепо получилось, учите далее, успехов!)
Нормальных аттракционов в Днепре нет...((
Но парк Шевченко , Монастырский остров, Глобы, Зеленый Гай , Писаржевского все равно любим)