Добротная• 25 июля 2024
Посоветуйте вашу сумку бананку для путешествий пожалуйста! надежную
У меня какая-то маленькая стала, а надо чтобы влезали паспорт ключи и сумка еще складная и тп
Добротная
• 25 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Порадила б, але в мене величенька, не бананка, через плече.
порадьте) будь-ласка
Радостина• 25 июля 2024
Cos. Они не особо дорогие, кожаные, стильные, сейчас в многих цветах, можно как бананку или на плечо как дамскую сумочку. И очень вместительные. Бутылку вина и закуску в дополнение к паспорту и косметичке можно поместить 😅
Кудрі кручу сама• 25 июля 2024
Ответ дляДобротная
порадьте) будь-ласка
В мене така, тільки трохи іншого кольору, ось. Неймовірно легка, міцна, гарно миється, якщо чимось забруднила у дорозі. Можна й воду, й дощовик чи кофтину впихнути. І оці додаткові кріплення - можна на поясі закріпити щоб не зірвали з плеча десь у туристичному місці (хоча я люблю через плече), та й на випадок, якщо зламається основний карабін, хоча він міцний. А коли десь їмо у вуличній кафешці - закріплюю ним за ніжку стільчика, не тримати і спокійна, що ніхто не потягне.
Але все ж подобається місткістю і легкістю. В них є і на пояс, здається.
Добротная
• 25 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
яка ви гарна) дуже дякую! класна сумка