Malificenta_• 25 июля 2024

Перші стосунки у дочки

Ви зараз мене напевне висмієте, скажете що якесь кончене чи шо. У дочки появились стосунки і от у них перше побачення з моменту здобуття статусу пари ( ну скажем так). Вони зараз там на побаченні, а я переживаю так, ніби це моє побачення🤣 Дочці 16 буде, хлопцю 19 (може звідси всі переживання). Ми з дочкою в дуже тісних стосунках, тому такі теми обговорювали нераз, в ній я впевнена. З хлопцем ми заочно знайомі тому і в ньому вроді аж надто великих сумнівів нема. Але всеодно мені чогось неспокійно. Вона чиста, а в мене чомусь на секунду закралась думка " якщо використає і кине?" В їх стосунки лізти не збираюсь але чогось зараз так захотілось хлопцю дати настанову ( ну він теж знає що я вкурсі всіх їх спілкування, що маю його номер і тг, і що вона мені розказує абсолютно все). Але я тримаюсь🤣 якось, але намагаюсь бути адекватною. Коли мене от тільки попустить це переживання? Ох незнаю..
So_so• 25 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Что значит ’каким’? Переспать и бросить
Если и она хочет секса с ним, то ни о каком использовании речь не идет. А отношения начинаются и заканчиваются, это часть жизни.

автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Вона ще до того слава богу не готова. З її сторони я про це менше всього переживаю. Більше страшно щоб хлопець не давив наглістю ні в плані сексу ні в плані поцілунків.
So_so• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Целоваться это наглость? Хочется верить, что Вы таки действительно молчите с дочкой со всем этим.
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Ні наглість не сам факт поцілунку а те коли допустім дівчина не дуже хоче а він всетаки лізе.
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Все пройшло добре, дочка по дорозі додому подзвонила, емоції розказує, хлопець навіть культурніший ніж я очікувала
Это хорошо
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Если девушка рассчитывает на отношения, а парню от нее нужен только секс, то он ее использует
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Тобто маю наувазі коли вона ще ні з ким не цілувалась. І каже наприклад ще ні, я не готова, ще не хочу на що він би міг почати давити словами типу чого ти боїшся та давай, та нічого не станеться. Чи вона сказала б не хочу а він взяв і поцілував би. Щось вроді цього я назвала б наглістю.
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Целовать девушку против ее желания - это наглость
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Это хорошо
Радується як малятко що їх носили на руках, казала що максимум що дозволив собі просто обняти, погуляли трохи. Розказала що відчуває думаючи про нього, чи зустрічаючись з ним, чи просто спілкуючись.. каже - от він така людина що хочеться гуляти з ним постійно. На що я сказала - що ось так виглядає відчуття коли ти влюбляєшся. Вона сказала, що тепер зрозуміла що значить влюблятися, бо ніколи подібних відчутів в неї не було до інших друзів

So_so• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Вы серьёзно думаете, что ей 16, она начала встречаться с мальчиком и ей не хочется целоваться? Лучше бы Вам вообще ничего не спрашивать её.
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Эх, а у меня в подростковом возрасте не было отношений. Влюблялась, но либо невзаимно, либо во взрослых мужчин (которые даже не знали об этом)
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Она может не хотеть целоваться в тот момент, когда этого хочет он
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Я на прямую такого вопроса не задавала, она сама рассказывакт все чтоб я не переживала. Она с детства такая. Даже когда маленькой была отчитывалась мало не о каждом своем движении и желании. Такой ее характер всегда был. Мне никогда не приходилось у нее что то узнавать или выпрашивать
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
А про поцелуи.. я писала раньше что был ревнивый парень с которым даже до поцелуя не дошло. По сути сказать она изза этой ревности и попытки поцеловать ее рассталась с ним. Ей тогда было неприятно а изза ревности еще и страшно.
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Ну не понимает человек что не все люди могут быть готовы до таких даже мелочей сразу, хоть и завязывают отношения. Я вообще с первым парнем поцеловалась спустя трех месяцев отношений, мне было страшно целоваться но было приятно его внимание и романтическое отношения, просто обнимашки и общение
PureTea• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Спочатку вони всі такі...
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляPureTea
Спочатку вони всі такі...
дай бог щоб не тільки спочатку, дуже надіюсь що він окажеться таким же терпеливим як мій перший чоловік
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляPureTea
Спочатку вони всі такі...
думаючи сьогодні про колишнього чоловіка, я не уявляю як він міг витримати 3 місяці без поцілунків і півтори роки без сексу
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляPureTea
Спочатку вони всі такі...
тобто я зараз не в тому плані вірний був чи зраджував, сьогодні це вже без різниці, але не розірвати стосунки не отримуючи ці моменти, то треба ще мати терпіння стільки часу

-Инга-• 26 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
це скільки ж вам було рокІв?
Tina0506• 26 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
🤣 та як би я таке зробила то від неї не то щоб він втік, а взагалі ніхто б не підійшов. Будь на її місці я б ще й від мами такої втекла🤣
Дочку учите, только с ппезервативами и после анализов. Но все равно есть риск беременности. У нас мужики ни за что не отвечают
Tina0506• 26 июля 2024
Ответ дляКсения З.
А где грань между отношениями и просто сексом? Моя подруга 5 лет встречалась с парнем. Оказалось, он с ней был ради секса, разошёлся с ней, когда решил жениться по расчету
Ксения З.• 26 июля 2024
Ответ дляTina0506
Если парень бросил девушку после первого раза - значит, ему от нее был нужен лишь секс
Tina0506• 26 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Не логично. Секс нужен постоянно. Один раз согласилась, можно спать с ней и дальше
Ксения З.• 26 июля 2024
Ответ дляTina0506
Очень даже логично. Секс не понравился. Либо парень просто утолил спортивный интерес