ПоЗиТиВнАя• 26 июля 2024
Сучасні права, пластик дійсні за кордоном?
Є права видані в 97р, видані ще безстроково. Думаємо чи обмінювати.
Які привілегії мають нові?
Нафаня Маня• 26 июля 2024
Они пластиковые или заламинированные?
У меня права 2011 года, они международные на 50 лет.
Но знаю что в Канаде все равно надо пересдавать
ПоЗиТиВнАя
• 26 июля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Они пластиковые или заламинированные?
Ті що є заламіновані.
Думаємо чи потрібно змінювати на пластик, бо чули що за кордоном заламіновані не дійсні.
Нафаня Маня• 26 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ті що є заламіновані.
Верно, их надо менять. Только сейчас на 20 или даже 10 лет выдают
АБВГДэшница• 26 июля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Они пластиковые или заламинированные?
Не дійсні, звичайно. Погугліть хоть які є дійсними для єс
Бараболька• 26 июля 2024
Ну так є національне посвідчення. А є міжнародне. Зайдіть у свій кабінет водія і подивіться. Або в сервісний центр заїдьте, вам пояснять, що треба для міжнародного.
Не зацілована• 26 июля 2024
Щоб посвідчення діяло закордоном, є вимога, щоб воно було строкове. А у вас - ні. Тому треба отримувати або новий взірець, або міжнародне посвідчення
Нічна ненажера• 26 июля 2024
Ответ дляНафаня Маня
На 30 лет.
Желательно поменять на современные, они появятся и в цифровом виде.
Я буду свои менять пластик, надломала и их не оцифровали.
Поумничка• 26 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Нема вимоги про строкове, якщо воно дійсне в країні, яка видала , то дійсне і за кордоном