В гости звали?• 26 июля 2024
Подарунковий сертифікат на білизну.
Хочу подарувати подарунковий сертифікат на купівлю білизни.
Окрім магазину Вікторія Сікрет, нічого не приходить в голову.
Які ще є магазини гарної білизни для дівчини 25 років?
В гости звали?
• 26 июля 2024
Ответ дляПешеходик
Интимисими
Дякую. Щось не бачу в них сертифікатів(((
В гости звали?
• 26 июля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Жасмин.
Дякую. Бачила в них сертифікати. А яка у них якість білизни? Дівчині 25-років зайде?
PORKA• 26 июля 2024
Я дарувала в Анабель Арто. Щодо якості чесно не знаю, але на сайті в них великий вибір, дівчині принаймні є з чого вибирати за смаком. Бо є марки, де реально 1-2 дизайни і все, нема з чого вибирати.
В гости звали?
• 26 июля 2024
Ответ дляPORKA
Дякую. Цікавий. Я теж на нього дивилася.