Триндю-бриндю• 26 июля 2024
Есть ли жизнь без продленки?
Я в шоке конечно. 5 класс и нет продленки. Хотя ж мелкие еще они
Что я буду делать и чем занимать , школа решала массу вопросов
И занимала и уроки делала.
Если что. У сына сдвг и это очень непросто договориться чтобы сделал уроки дома. Споры крики. Ну и вообще (
А там спокойно делал что требуется . Сделал и свободен
И занимала и уроки делала.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Всем родителям детей с сдвг ?
Дитина з сдвг перестає бути дитиною батьків чи як?
Чи дитиною з сдвг займатися не потрібно?
Ви мама дорослої дитини і дуже дивно, що ви не знаєте як налогодити своїй дитині режим після школи.
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я іноді думаю як батьки можуть собі дозволити працювати, коли у дітей школа до 13 год, або друга зміна з 13. А ще краще діти в різні зміни. Плюс гуртки, спорт. Де знайти час для роботи, коли ти як скажена коняка ганяєш весь день і розписаний графік з двома дітьми.
А виявляється такі баттки просто спихують на весь день на систему дітей. Тоді звичайно є час піти на роботу. Ще й розраховують, що ця система має бути до повноліття. Круто
Ну спорт у ребенка в школе . Футбол после уроков. То есть забирала его после 16 00
Еще и младшую вожу на танцы
И работаю и утром и днем после 18
И все успевала
Куда вы там носитесь конякою я хз
Еще и младшую вожу на танцы
И работаю и утром и днем после 18
И все успевала
Куда вы там носитесь конякою я хз
МадамОхмури• 26 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Но как только эта система где-то дает сбой, к родителям приходит Кондратий))))
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Так він вдома після роботи? Залучайте до виховання.
В 21 - 22 00 Вдома
Саме час
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Не существует правды в диагностике
Есть факт . Или его отсутствие
Субъективная думка - то пшик
Есть факт . Или его отсутствие
Субъективная думка - то пшик
Ви всі рекомендації виконуєте? Ні. Бо графіка нема. Є фізіологічні процеси, які призводять до такого стану і є методи корекції. Скільки хвилин на день дитина робить нейрокорекційні вправи? Чи дотримуєтесь дієти з регуляцією глюкози стрибків? Чи аби стала дитина зручною
Вся така шо куди там• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Куда я без вас в белом
Все будет. Меньше брехни слушайте
Рожеві поні цок-цок
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Это их работа.
Плюс у нас был ассистент от Ирц. Это тоже их работа
А у меня есть своя работа.
Все при деле
А у меня есть своя работа.
Все при деле
Що у висновку ІРЦ? Яка група підтримки? На наступний рік програма адаптована чи модифікована? Вас нема в ділі...
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
С гпд был график
И диета есть , пока не нарушит сам использовав карманные
Работа с психологом в школе как раз по нейрокоррекции
Дома тоже занятия. По рекомендации. И балансир и с мячом
Но вы то точно знаете что у меня ничего этого нет , правда ???
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Педагоги деньги получают
И с зп автора им тоже процент идёт
Автор десь писала, що сплачує податки й офіційно працює?
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Вы сама с собой говорите уже второе сообщение
Вся така шо куди там• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Обедал там же
Спорт секция была
Занятия с психологом.
Занят был по полной . То что и надо в нашем случае
А теперь 🤪🤪🤪
А меня работа (на дому ) и еще один ребенок
Спорт секция была
Занятия с психологом.
А теперь 🤪🤪🤪
Так і пишіть відверто-хочу і далі зкинути дитину на державу, вчителів і сама нічого не хочу робити
Давно без алко• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Всем родителям детей с сдвг ?
Так если у ребенка проблемы с головой, то не продленка нужна, а спец.учереждение. Тем более, если он вам мешает жить.
Швидкоруч• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Еще и младшую вожу на танцы
И работаю и утром и днем после 18
И все успевала
Куда вы там носитесь конякою я хз
Еще и младшую вожу на танцы
И работаю и утром и днем после 18
И все успевала
Куда вы там носитесь конякою я хз
Ну дивіться,
На 8 в школу одному, відвезла і на 10 англійська в другого. Заїхали додому взяли речі, бутери, поїв і завезла другого в школу, а першого забрала. Перший пообідав і і на англ везу. Побула 1.5 год вдома якраз на уроки і за другим лечу. 15 хв на перевдягання і везу обох на спорт в одного футбол, в іншого боротьба. В 19.30 я нарешті вдома.
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Мій час вжома це фактично 8.30-9.30. Я готую їсти в цей час на весь день.
А може тоже треба було спихнути все на систему і займатись своїм життям.
Хз, може ви і правильніше робите
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Хз, може ви і правильніше робите
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
С гпд был график
Зараз робота з психологом в школі... Дуже дивно... І ви така золота не маєие графіка дитини, а заняття є. Але ж є інші навчені люди, куди можна переделегувати обов´язки. Ваша справа
І мова не про балансир і не про м´яч. Нейропсихологи дають рекомендації
Відморожена• 26 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Педагоги деньги получают
И с зп автора им тоже процент идёт
Ой слухайте, а з зарплат педагогів йдуть гроші на зарплати лікарям і військовим ітд. Чи ви не знали, що у педагогів теж податки є
То нехай би авторка,яка теж педагог, пішла б у школу і грошиська ті заробляла б сама і групу хоч до 11 класу вела.
Швидкоруч• 26 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Коли дитина 8 год в школі, яка там дієта? Це ж як на роботі
Вся така шо куди там• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Это их работа.
А у меня есть своя работа.
Все при деле
А у меня есть своя работа.
Все при деле
Ваша робота в першу чергу-займатись своєю дитиною, а не зпихувати на вчителів.
Їх робота вчити, а не займатись замість вас вашим дитятком до вечора
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Тобто? Зараз канікули. У школах є можливість харчування. Є рекомендації саме при органічних змінах роботи мозку. Але то справа авторв
Точная копия плова• 26 июля 2024
Ответ дляВідморожена
Асистентом дитині ідеально.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну дивіться,
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Хз, може ви і правильніше робите
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Хз, може ви і правильніше робите
Скільки років дітям, що їх потрібно скрізь видити?
Зараз вже уроки онлайн вийшли на такий рівень, що переплюнули живі уроки, тому проблеми створені штучно..
ОдинРазНадетое• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Обедал там же
Спорт секция была
Занятия с психологом.
А теперь 🤪🤪🤪
Спорт секция была
Занятия с психологом.
А теперь 🤪🤪🤪
Круто у вас. У нас в городе нет продленки с 2022.
Присмотритесь, может рядом с вами есть какие то детские клубы. Они сейчас так подрабатывают. Берут школьников на продленки
ОдинРазНадетое• 26 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я преподаю . Онлайн из дому
И дома хаос полнейший
Все кругом в хаос превращается. И ссоры и крики (((
И дома хаос полнейший
У меня старший так научился манипулировать. Драконил младшую специально, чтобы я разрешила им мульты до посинения смотреть)
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляОльга520
У вас может и будет. У нас в Сумской области ещё не известно что будет. Но в прошлом году ситуация была такая, что и в первом классе не было продление и столовой не было, ели что взяли из дома
Я в Киеве и говорю за себя
В моем доме например нет отключений света . Так тоже бывает
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну дивіться,
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Хз, може ви і правильніше робите
Це тільки один мій день.
Коли мені треба було сходити на роботу?
Хз, може ви і правильніше робите
Я вам расписала как работаю я. У меня нет кружков до 16
Я преподаю англ и занимаюсь с детьми после их уроков.
Вы сами строите свое расписание и сами себе усложняете жизнь
Онлайн уроки сейчас вообще в приоритете
Может вы просто не хотите работать? )))
Онлайн уроки сейчас вообще в приоритете
Может вы просто не хотите работать? )))
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А гпд для кого?
Триндю-бриндю
• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Удалено администрацией...
Швидкоруч• 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Дітям 6 і 8 років. Приватний сектор, виходить треба возити. Через трасу самих не пущу.
Онлайн уроки це крайня міра, живе спілкування ніщо не замінить