мегамоСГ• 27 июля 2024
Прогноз по Залужному
Кар´єра його закінчиться в Лондоні швидко. Він не буде компетентний у вирішенні консульських питань. В нього немає відповідних знань для цього.
Все на стільки не задасться, що він сам буде просити зе зняти його з посади. Повернеться в Україну.
З дружиною конфлікти, йде до розлучення. Має коханку молоду.
Залужний то таке. он пишуть, що систему Патріот знищили, бо за зеленським возили її в Одесу. мільярд доларів не мало, не багато.
Як стверджує Червінський, у березні ц. р. Zе в поїздку до Одеси взяв, для прикриття себе коханого, знятий у Києві з чергування комплекс Patriot. Його не встигли адекватно розгорнути, як рашисти, бачачи таку неймовірну нагоду, завдали удару. Отже, ракета була, звісно ж, не проти тієї тушки. Били по комплексу Patriot, розгорнутому з повним порушенням правил, практично на виду в межах порту. Пригадуєте, удар був по цивільному порту, а загинули там десь із 10 військових? От тепер усе встає на свої місця. А нові випади Безуглої проти командувача Повітряних сил генерала Олещука - це вже бажання перекласти з хворої голови на здорову.
Ответ дляNeo-nila
Червинский это тот мент сбущник,который при Янеке отжимал бизнес у людей надуманными уголовными делами и шантажом?Помним -помним.А что там по его уголовному делу,где люди погибли,уничтожен аэропорт из-за него и самолеты?Странно,что его выпустили.
Ответ для oliviya
А по ділу є що сказати? Знищили Патріот чи ні. Що не було чим Охматдит прикрити.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
судя по фоткам, он бухал постоянно в кабинете.
плюс его взорвавшийся на гранатах помощник , допились. а помощник был нифига себе решалой по минобороны.
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
а.еще диссертацию писал два года вместо того, чтоб выполнять свою работу. у самого кивалова из партии регионов.
и это только то, что попало в интернет.
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
и это только то, что попало в интернет.
Ответ дляVShpak
Залужний мовчки пішов ! Прикривши розкрадання армії, відсутність підготовки, провальний розпіарений контрнаступ, розвʼязавши руки цим зрадникам !
Подивіться, що зараз коїться - просто здають кожен день по селу, бо нічого не зроблено для оборони за 2 роки при цьому ж Залужному !
Якби він не мовчав - народ би його підтримав, і ми мали б якісь шанси зупинити орду …
йому ніколи було, чи є фотка його тверезого?
Ответ дляVShpak
Підтримку Залужного народом дуже видно в цій заказній темі.
Ви його з нікчемним президентом порівнюєте.Що,було коли Червінський сказав ,що ермак і Зеленський провалили операцію Вагнер?Людина 2 роки в тюрмі ні за що сиділа і як особисто Ви його підтримали? Отак і Залужного підтримали б.
Ніяк.
Невдячні люди,які не вартують своїх Героїв
Ніяк.
SantaMonika• 27 июля 2024
Ответ дляРеверанс
З слів Арестовича....
Залужний ніколи не дружив з арестовичем.І вчилися вони в різні роки
Про года, да . Два года кажется разницы
В плане дружбы , посмотрите его эфиры )
Там как раз многое нового узнаете
В плане дружбы , посмотрите его эфиры )
Там как раз многое нового узнаете
Ответ дляLudaSHS
А разве не было момента, что Червинский хотел на суд пригласить, Или показы Генштаба хотел от Залужного? Но тот ничего не сделал?
’ Червінський від початку стверджував, що мав погодження на операцію. Він запевняє, що проводив її не сам, а за участю представників СБУ та Повітряних сил. Тоді як слідство покладає всю провину лише на Червінського.
За словами захисту, розвідники отримали санкцію безпосередньо від главкома Валерія Залужного. Але доказів цьому не збереглось. ’’ укр правда писала год назад
Тут разве нет никаких спекуляций?
Темное поле.
Генштаб тогда дистанцировался? Сейчас пропорошенковской блок ’ ведет’ Червинского и залужный уже выбрал сторону?
Или он будет ждать, и потом отдельно себя покажет совсем с другими силами?
Думаю в будущем Разведчик будет инструментом среди игр политических сил. Уже инструмент.
А Залужный хочет быть фигурой, а не инструментом, поэтому , у него может быть свой путь. И он пока никому ничего не покажет. Тактика срытая и выжидательная.
Тут разве нет никаких спекуляций?
Темное поле.
Генштаб і Ганущак надали докази не винуватості полковника.Все є в суді.
Ответ дляVShpak
А приймав хто укріплення ?
Там стоїть армія з 2014 року і всі мовчать !
А де ті укріплення взагалі є ?
Рашисти бетоном заливають відразу зайняті рубежі, а наші в Покровську квітки саджають.
І всі 2,5 роки, як не плитки перекладали, так ще якусь фігню, аби не оборонятися.
А де ті укріплення взагалі є ?
Приймав шановний Зеленський.Крали його дружбани.Так як на будівництві доріг.А винен чомусь Залужний
Ответ дляValentina shop2020
Конечно сам снял,оказался весь больной,,просто предатель,я ему н когда не верила и не надеялась на что то хорошее от него
За тиждень без пояснень 1 заступник Залужного дізнається про своє звільнення з СМІ,другого вбивають дома і вбивцю тут же випускають.Всі вже все забули?
Ответ для oliviya
Все,що ви тут понавиписували лютий треш.
Вбиство Гіві,Мотороли та інші успішні операції все це Червінський.
Це український Джеймс Бонд.
Ответ дляSvetl.ana
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
и это только то, что попало в интернет.
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
и это только то, что попало в интернет.
Звільнення українських міст,це операції генерала Залужного.
Гранати поклали на фото для дурнів і дурні купилися.Жінка зразу написала ,що передали їм коробку запечатану з вибухівкою всередині.Перед тим ермак дуже сварився з Залужним.Які гранати?
Ответ дляРеверанс
Це український Джеймс Бонд.
ржу не могу.яким боком той червинський до того гиви.нияким.абсолютно.ви ще тому червинському прилипить беременность бритни спирс.при янеку вижимали бизнес у людей
Ответ дляРеверанс
а у жінки вместо глаз лазер?а як вона побачила і определила що там вибухивака ?)
Ответ для oliviya
Секретні листи Генштабу та інтерв´ю з-за ґрат. Що відбувається в таємній справі Червінського
– Ваша робота не передбачає зайвої публічності, але після ’вагнерейту’ ви стали відомим. У мережі ширяться чутки, що ви мали стосунок до таких операцій, як вбивство ’Гіві’ та ’Мотороли’. Що ви можете розповісти про свої попередні операції, в які були залучені? Які були ваші головні успіхи?
– У період свого життя з кінця 2015 року я мав честь проходити службу в СБУ, а потім в ГУР МОУ в підрозділах, які здійснювали подібні операції. Будучи керівником, відповідав за скерування та проведення таких заходів. ’Гіві’ та ’Моторола’ – це одні з успішних проведених операцій з ліквідації терористів. Були й низка інших, не менш значимих, проте якщо ворог поки про них не згадує, говорити не варто.
Були й операції, про які можна сказати. Такі як доставка важливого свідка збиття Boeing МН17 Володимира Цемаха, знищення ворожих танків на одному з напрямків ’ДНР’, участь у виманюванні одіозної танкістки ’ДНР’ під позивним ’Ветерок’, проводилися успішні заходи і після початку повномасштабної війни в 2022 році.
Його начальника Ганущака послухайте,будете знати де і чиї операції
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Так не тільки преза. Ще повний кабінет міністрів і монобільшість в Раді. Всі як один високоосвічені професіонали з купою навиків. А але які висоиоральні, що аж диво бере
ааааа, прочитала ’високооральні’