мегамоСГ• 27 июля 2024
Прогноз по Залужному
Кар´єра його закінчиться в Лондоні швидко. Він не буде компетентний у вирішенні консульських питань. В нього немає відповідних знань для цього.
Все на стільки не задасться, що він сам буде просити зе зняти його з посади. Повернеться в Україну.
З дружиною конфлікти, йде до розлучення. Має коханку молоду.
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляАпель-синка
Еще и служить уже не надо будет, можно поехать в любое место мира с новой пассией и наслаждаться жизнью без войны.
чогось згадався старий житейський анекдот...
Вибори рабина, вся община слухає кандидатів... тут із залу:
- Не голосуйте за Мойшу, в нього донька курва
Відразу гул незадоволений ’позорррр!’, свист, улюлюкання....
Мойша розгублено:
- Перепрошую, але в мене нема доньки
У відповідь хор:
- А кого то цікавить? позор Мойші, в нього донька курва....
Мойша розгублено:
- Перепрошую, але в мене нема доньки
У відповідь хор:
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляСалт
Мар´яно, ти і до Порадниці дісталася?
тут своїх ’мар’ян’, я у шолудивого пса блох, скачуть і кусаються, лиш зелена шобла дасть команду ’фас’.
І навіть методички не міняють, та сама технологія, що і була проти Порошенка. По принципу ’наше діло всратись, а він хай спробує відмитись’
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Альо, а хто Залужного примушував захищати диплом під час війни? Он Сирський майже кожного дня на передку, а де хто вчився. Почитайте хочаб вікіпедію Залужного. Відкрийте собі очі.
ну, те що м’ясник на передку, очевидно, лиш на чиєму?)))) і судячи, що котли один за одним, по єдиному сценарію, то зрозуміло чий передок пильнує
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляrila059
Ні, більше ніяких прогнозів
що, зедерьмакоподоляки нікого більше не замовили?
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ для oliviya
Я за Зеленского как и многие украинцы.Он в рейтинге номер 1.Другого пока на горизонте нет
’Божееееее, сцаряяяя храааанииииии’.....
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляkitty cat
Тоже верно. Но тогда бы Залужного вели каким-то другим путем. Ну посмотрим, думаю выборы будут 2025-2026 год
ну, є ще варіант.... згадався Литвиненко і Скрипалі... а головне, зелені упирі ні причому будуть, віночки принесуть, сльозу на камеру пустять, орден дадуть посмертно... ттт
, як казав мій тато в подібних випадках, ’щоб мій прорік у сраку втік’
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляSvetl.ana
судя по фоткам, он бухал постоянно в кабинете.
плюс его взорвавшийся на гранатах помощник , допились. а помощник был нифига себе решалой по минобороны.
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
а.еще диссертацию писал два года вместо того, чтоб выполнять свою работу. у самого кивалова из партии регионов.
и это только то, что попало в интернет.
какие-то девки на фотках в кабинете.
короче.
и это только то, что попало в интернет.
а ще брата вбив і з’їв
Vlada-Maria• 27 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Підтримку Залужного народом дуже видно в цій заказній темі.
Ви його з нікчемним президентом порівнюєте.Що,було коли Червінський сказав ,що ермак і Зеленський провалили операцію Вагнер?Людина 2 роки в тюрмі ні за що сиділа і як особисто Ви його підтримали? Отак і Залужного підтримали б.
Ніяк.
Невдячні люди,які не вартують своїх Героїв
Ніяк.
або ’по мощах зеленосилосних і зелей’
Ответ дляРеверанс
Приймав шановний Зеленський.Крали його дружбани.Так як на будівництві доріг.А винен чомусь Залужний
Бо він командувач армією і знає куди буде відправляти вчорашніх комбайнерів і сантехніків ! Туди де немає оборонних укріплень, але на папері є ! Витрачені шалені кошти держави, а результату немає …
Це якась кругова порука, і якщо далі всі будуть мовчати, чим все закінчиться ?
Особисто я була купилася і на сварку Залужного з презЕдентом, і на їх ворожнечу, але оці обнімашки по ітогу і вигідна посада, мовчання і умивання рук - це ганьба для справжнього генерала, коли його країна так залишилася у війні !
Ответ дляVShpak
Все,що робить наш презедент ГАНЬБА.
Бурба і Червінський вигнані з розвідки.
Слобожанська Січ та Роман Дудін попали в СІЗО.
2 кримінальні справи полковника Червінського.
2 кримінальні справи генерала Марченка.
28 кримінальних справ по Порошенку.
Справа Шеремета
Справа Звіробій
Зараз судять вже мертвого Юрка Горовця.
Бал Сатани в Києві
Бурба і Червінський вигнані з розвідки.
2 кримінальні справи генерала Марченка.
28 кримінальних справ по Порошенку.
Справа Шеремета
Справа Звіробій
Зараз судять вже мертвого Юрка Горовця.
Бал Сатани в Києві
Ответ дляРеверанс
Все,що робить наш презедент ГАНЬБА.
Бурба і Червінський вигнані з розвідки.
2 кримінальні справи генерала Марченка.
28 кримінальних справ по Порошенку.
Справа Шеремета
Справа Звіробій
Зараз судять вже мертвого Юрка Горовця.
Бал Сатани в Києві
Бурба і Червінський вигнані з розвідки.
2 кримінальні справи генерала Марченка.
28 кримінальних справ по Порошенку.
Справа Шеремета
Справа Звіробій
Зараз судять вже мертвого Юрка Горовця.
Бал Сатани в Києві
З цим я згодна, але з чим ми залишимося, якщо так і далі буде ?
Це якесь глузування з цілої країни…
Ответ дляVShpak
Це якесь глузування з цілої країни…
Так і є. Якої інфи в ефірах більше, та й переможе. Не можна мовчати. В нашому випадку мовчання, то смерть. Визначайте власні приорітети. Але по вашому мовчанню чи спробах переважити своїм голосом в інформаційній війні, і іншим видно ваші приорітети.
Не хочу що б тут було,як на росії