Роздратована шкіра• 27 июля 2024

Про вік жінок, що народжують

Працюю в центрі лікування безпліддя, цього тижня робили статистику пацієнтів - вони в нас з усього світу: Європа, США, є Австралія, Японія.

Так от, середній вік жінок, що вперше звертаються до репродуктолога - 37- 41 рік.
Судячи з опитування, до 35 років більшість жінок навіть не думають про вагітність. Після 35 йдуть перевірятися, хтось морозить яйцекітини, хтось лікується і так далі.

Просто захотілося написати, бо так багато бачу тем, що як не народила чи заміж не вийшла до якоїсь там цифри то все, пиши пропало.

Хотілося б, щоб і наші жінки були впевнені, що вони в будь якому випадку стануть мамами: хтось через відкладене материнство, хтось через сурогатне материнство, хтось через встиновлення - але все одно будете. Принаймні ті, хто того дійсно прагне)

Раніше ранні вагітності були нав´язані недовгим віком життя, совком, що вимагав плодитися, аби було кому воювати, стереотипами про бабій вєк.
Зараз сорокарічні жінки виглядають дівчатами у порівнянні з жінками 20го сторіччя.
Тож не поспішайте, плануйте своє життя та материнство та вчить доньок тому.
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Нема їй від кого народжувати прямо зараз. Від будь кого вона не хоче, бо вона розуміна жінка, а чоловіка відповідного ще не зустріла.
Дітей планує в майбутньому. Що вона має робити?
Якщо має фінансову можливість - то переспати від нормального можна і один раз для вагітності вистачить. Якщо не може сама фінансово потягнути - то навіть не знаю що тут відповісти. Я особисто ніколи сама для себе не хотіла дитину лише спершу заміж потім народити. Якби не вийшла в 25 то сама б не народжувала і все. Але якщо нема гідного чоловіка і дуже хочуть дитину - то маючи гроші або хоч допомогу батьків з дитиною і можливіть ці гроші заробити самій - то деякі жінки і для себе народжують . Я особисто правда не дуже розумію для чого,але це не моє життя. Для мене дитина складова родини. А для себе надто важко було б самій
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляСито для думок
Залежить, як саме нездорова дитина. СМА, синдром Дауна, важка форма ДЦП - не бачу сенсу. Краще 1 раз виплакатись, ніж півжиття мучитися. Краще відмовитись, дати померти, здати у відповідний заклад.
І народити іншу дитину.
Теж не позбавлено логіки. Правда від свого аутиста я відмовлятись не готова хіба що геть агресивним буде
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В кого більше шансів витягнути нездорову дитину: в молодої мами, яка в стані покластися хіба що на власну молодість та ентузіазм чи на маму яка вже має кошти на няню, лікарів та іншу допомогу?
А с чего вы взяли что у всех в 37+ есть деньги на няню врачей и другую помощь?
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ще раз: не смішіть. Ніхто не заважаєе пройти 2-3 стимуляції, навіть лікарі радять в залежності від віку і кількості планованих дітей пройти не одну, а 2-3 стимуляції.

Ті вітріфіковані яйцеклітини закупають в Україні Європа та США партіями в десятки тисяч для ЕКЗ в себе.
Мабуть благодійністю займаються?

Бодай для різноманіття почитайте - це давно вже стало доказовим і діючим методом лікування жіного фактору безпліддя. Інфо безліч в інеті, було б бажання вивчати.
Сколько вы делали стимуляций и попыток ЭКО?
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра

Мабуть благодійністю займаються?

Я никогда не встречала врачей которые б рекомендовали стимуляции вместо самостоятельной беременности без стимуляций.
И тем более 2-3
Завжди недо...• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В 19(
а еще есть дети?
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляДуняша
’Выглядеть ’ в 45 девочкой вполне можно, Фотошоп и прочие редакторы не стоят на месте. Но фертильность никак не дорисовать,увы
Так у многих фертильность в порядке и в 45.
Вот и рожают.
Сито для думок• 27 июля 2024
Ответ дляПліткарка
Якщо об´єктивно, як Ви думаєте він закінчить школу і зможе на себе заробляти хоча б кур´єром? Ходити в магазин, оплачувати комунальні послуги, вести якийсь побут коли Вас не стане?
Сапай вазони• 27 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Проблема многих наших женщин в низкой самооценке и в том ’ а шо люди скажут ’. Поэтому у женщин столько комплексов , страхов , стереотипов. И рожают часто от неподходящих мужчин, только чтобы не назвали старородящей.
Та причем тут это..недавно была тема 30 летней девушки которую родили а 40 и 46. Мать досматривал , теперь отца. От тяжестей матка выпала....вместо того чтобы устраивать свою личную жизнь , развиваться, она досматривал за стариками
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляДуняша
Просто потому,что уже нет для этого физических и моральных сил. Уже хочется размеренной и устоявшейся жизни, потребность в сне после 40 резко возрастает пр и пр.
Понятно у кого нет сил, тот и не рожает даже если случайно залетит в 40+
Банан-барабан• 27 июля 2024
Первого родила в 22, второго в 27, сейчас мне 38 и я год не могу забеременеть. Если бы я откладывала роды до нынешнего момента, то возможно никогда не смогла бы стать мамой
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляСито для думок
І народити іншу дитину.
Мова була не про те
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляДуняша
Чтобы знать, что купить можно все т даже ребенка. Именно на это и направлена обратная сторона эйджизма: всегда молоды, маразм ничто, климакс отменили , дети в 50 ии пр.
Если продолжительность жизни у женщин средняя !!! заграницей 85 лет, то почему в 45 не рожать ?
Не только ребенка успеешь вырастить, но ещё и внуков увидишь и поняньчишь.
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляМорковна
Однозначно лучше родить незапланированно чем с помощью ЭКО.
У меня есть и тот и тот опыт.
В мене такий самий досвід і для мене краще народити плановано, маючи на це бажання та змогу.
На границе• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Тому що в 19 була впенена що то кохання всього життя
Ну то ваша особиста біль. А більшість жінок народжують від коханого законного чоловіка у 22-30 років і живуть щасливо.
І навіть якщо у 40 хтось зустрів інше кохання, це не відміняє щастя минулих років, і діти точно не були помилкою, а були суттєвою частиною цього щастя.
Ще мене дуже цікавить питання, чи точно цей партнер, що в 40 зустрівся, останній? Може, ще в 60 буде, ви для 60-тирічних які послуги пропонуєте?
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляНеначасі
На работу
Якщо вона 15 років працює і все одно не має грошей, то явно щось робить не так. Чому вона не може про це подумати?
Чим вона так зайнята?
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляПліткарка
Навіщо в 35 народжувати від кого попало?

З якого дива вона не може почекати ще кілька років поки зустріне гідного чоловіка і тоді планово народити як вона й хоче?
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра

Я звідки знаю? Це кожна жінка вирішує сама. Народжувати як припекло чи чекати.
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляМорковна
Ну якщо ви для себе припускаєте, що в 37 років нормально не мати грошей, проживши життя необтяжене дітьми, то ваш рівень стає зрозумілішим)
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляМорковна
Лінива, не каюсь• 27 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Якщо наше суспільство було б менш токсичне жилось би краще. А не вже майже в 20 років питають ну що коли вже заміж діток і так кожен рік, це питання і від сім´ї, знайомих і тд. Наче нічого важливого крім цього нема
Я практически не вижу женщин самодостаточных, одиноких, дорожащих своей свободой.
Либо мужчины берут в жены, либо с женщиной что тотне так
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляМорковна
И тем более 2-3
Не бачили лікарів, що рекомендують відкладене материнство, а радять народжувати прямо зараз від будь кого?

Я навіть боюся уявити, з якими ж лікарями ви спілкуєтеся
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
а еще есть дети?
Є
100pudov• 27 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
А когда рожать второго, третьего ребенка? В 50 лет? Для простого замещения поколений нужно минимум 2-3 детей в каждой семье.
И быть беременной в 25 намного легче, чем в 38. Говорю со своего опыта. В 25 мой организм восстановился и стал еще лучше, чем до беременности. Чего точно не могу сказать о результатах беременности в 38.
Я рожала в 24 и в 32, то уже разница чувствовалась. Сейчас в 36 меня никаким пряником не заманишь забеременеть. Тем более скучай стимуляций и других манипуляций, как рекламирует автор. Как по мне, то сознательно тянуть до такого - полная глупость
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Не врите.
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляНа границе
А яка різниця, чи буде той партнер останнім, якщо жінка і без нього впевнено стоїть на ногах?

В цьому віці вже зазвичай вистачає і мудрості, і фінансів, і досвіду, щоб зробити своє життя комфортним навіть після розлучення.

В 22 я ледве виживала, залишившись з дитиною сама.
100pudov• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви дивна? У нас в країні війна, люди без житла позалишались, без робіт і всього іншого. Живуть по лагерям німецьким. Пожалуюсь на вашу тему. Перегнули з аргументами. І дивіться, щоб війна не дійшла до вашого дому, тоді поговорим
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляПліткарка
Так я вас і питаю - що вона має робити якщо планує, як і більшість, зустріти рано чи пізно свого чоловіка та народити дітей?

Правильно, це і є відкладене материнство - спокійно заморозити яйцеклітини та відкласти материнство на потім.
Інших варіантів я не бачу.
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляСито для думок
Поживем побачим. Поки я жива то інтернату скоріше за все не буде. Якщо помру - то тут варіантів не залишиться. На родичів точно скидати не стану. Але скоріше всього я ще сама його переживу, в малого крім аутизму ще онкологія була. Зараз в ремісії пару років. І недавно підозрювали рецидив але хибна тривога. Так що для початку хай доживе до десяти років,а тоді вже буду думати що буде як мене не стане. На жаль в нашій ситуації крім аутизму ще й хворіє часто,слабкий імунітет. То висока вірогідність що питання інтернату і після моєї смерті не доведеться вирішувати взагалі, бо я свого сина швидше поховаю ніж він мене. І коли він тоді хворів я остаточно зрозуміла що ні хоронити ні в інтернат віддавати як би не було з ним важко -я не готова. Це навіть не материнська любов, а якийсь тваринний материнський інкстинкт більше в моєму випадку. Взагалі шкодую що його народила, бо не життя в нього а одні лікарні і діагнози. І це я була 25річна здорова абсолютно, крім раз у рік ОРЗ не хворіла нічим, навіть до стоматолога не ходила
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Все просто. Но вам это явно недоступно в вашем рекламного слогане - все деньги потрачены на попытки ЭКО и все неудачные.
Так понятнее?