Роздратована шкіра• 27 июля 2024
Про вік жінок, що народжують
Працюю в центрі лікування безпліддя, цього тижня робили статистику пацієнтів - вони в нас з усього світу: Європа, США, є Австралія, Японія.
Так от, середній вік жінок, що вперше звертаються до репродуктолога - 37- 41 рік.
Судячи з опитування, до 35 років більшість жінок навіть не думають про вагітність. Після 35 йдуть перевірятися, хтось морозить яйцекітини, хтось лікується і так далі.
Просто захотілося написати, бо так багато бачу тем, що як не народила чи заміж не вийшла до якоїсь там цифри то все, пиши пропало.
Хотілося б, щоб і наші жінки були впевнені, що вони в будь якому випадку стануть мамами: хтось через відкладене материнство, хтось через сурогатне материнство, хтось через встиновлення - але все одно будете. Принаймні ті, хто того дійсно прагне)
Раніше ранні вагітності були нав´язані недовгим віком життя, совком, що вимагав плодитися, аби було кому воювати, стереотипами про бабій вєк.
Зараз сорокарічні жінки виглядають дівчатами у порівнянні з жінками 20го сторіччя.
Тож не поспішайте, плануйте своє життя та материнство та вчить доньок тому.
Проработник• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Якщо яйцеклітини були заморожені у 36 наприклад, то чому б не стати мамою і в 45?
Вопрос зачем? Это очень сложно и вредно для здоровья женщины, игры с гормонами и т.п. Почему в 36 лет просто неродить, а не замораживать яйцеклетки и рожать в 45 -50 лет)))
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А може проблема у суспільстві, коли молоде покоління не має ніякого спадку, що їм доводиться з самого низу все починати не мають при цьому ніяких підтримки? А інколи сама молодь занадто інфантильна, щоб розуміти свої пріоритети в житті. Адже зараз глобально настільки знецінили роль жінки-матері, що молоді жінки не бажаючи втрачати престиж у суспільстві не поспішають ставати на цю роль?
Так людина і не мусить мати якийсь спадок щоб народжувати швиденько після ВУЗу.
Цілком нормально дати своїй дитині освіту чи інший старт, що допоможе їй самостійно будувати власне житя і створювати та розширювати родину планово, а не ’по залету’
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Питання лише в цьому? Тоді, погодитеся, що якість життя в 30 і 70 трохи різна.
А що, хтось пропонує народжувати в 70 чи до чого ви навели в приклад саме такий вік?
Сизоока бестія• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Без дітей? Так, переважно саме таких)
Та й з дітьми таких повно бачу.
Просто саме ви вважаєте чомусь що можна життя покласти працюючи за три копійки не намагаючись щось змінити.
Відкрию для вас секрет - більшість не є такими пасивними пофігістками)
Та й з дітьми таких повно бачу.
Огромное количество женщин просто ЗАМУЖЕМ в 40+, мужья зарабатывают, жены работают для удовольствия!
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Не всем везет найти хорошую работу в возрасте до 40 лет
До сорока років вже можна і треба мати навички та знання що дозволить обирати гіду роботу.
Дітей нема, заробити на життя та навчання вже можеш, ніхто тобі не заважає будувати життя як треба та рости кар´єрно, експериментувати з бізнесом, тощо.
Хіба ні?
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляПроработник
Так від кого народжувати , якщо чоловіка не знайшла?
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
И родителей досмотреть одновременно
Тут кому как повезет. Конечно в Украине люди мрут в 60-70 лет((
Поэтому да может быть и такое, что ретенрк маленький и родителей нужно досматривать(((
В ЕС с этим дела обстоят лучше. Пенсионеры бодры и активны минимум до 80 лет. И как раз выйдя на пенсию будут хотеть няньчить внуков.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
А ще тисячи тих, кого чоловіки виганяють з квартир, б´ють та не поважають.
Зате ’утримують’, ага
Попихтю та й годі• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Не бачили лікарів, що рекомендують відкладене материнство, а радять народжувати прямо зараз від будь кого?
Я навіть боюся уявити, з якими ж лікарями ви спілкуєтеся
Ви так часто повторюєте ’від будь-кого’, що це вже схоже на параною. Якби ви зайнялися вивченням цього соціологічного питання, то зрозуміли б, що ’зустріти свою половинку’ – це соціальний гіпноз. Навіть у молодому віці коло жінки є достойні чоловіки для створення сім´ї, питання в тому, чи їй це цікаво, чи може вона розпізнати їх чи її травми їй це заважають зробити. Не потрібно розганяти маніпуляцію, що потрібно довго чекати, щоб зустріти свою людину. Не даром є приказка ’яке йшло, таке й здибало’. Але з часом жінка сама змінюється, тому й займається пошуком нормального чоловіка
Боневтікла• 27 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Якщо наше суспільство було б менш токсичне жилось би краще. А не вже майже в 20 років питають ну що коли вже заміж діток і так кожен рік, це питання і від сім´ї, знайомих і тд. Наче нічого важливого крім цього нема
Так в основному з сім’ї і віє це.
Я вийшла заміж в 20, в 21 народила дитину. Зараз мені 41 і я обожнюю свою доньку, з якою ми більше подруги ніж мати з донькою. Вона довіряє мені своє все, ділиться, радиться, ми дуже близькі. Але заміж я виходила не через велике кохання, а через цькування матері і купу комплексів які люблячи родичи мені навішали. Я не користувалася шаленим попитом у хлопців, на відміну від своєї сестри і бачила, як батьки спочатку шепотілися, а потім відверто казали, що я залишуся старою дівою (це в 19 років і жили ми в Києві) Потім вмовляли сестру, щоб вона попросила свого хлопця, що б мене з кимось познайомили або просто брали мене з собою. Ой, як згадую((( Це був таке приниження для мене. І от майже такий незрозумілий сором я відчувала з дитинства. Коли нам було років по 10, поїхали ми до бабусі, там щось святкували, купа гостей і родичів, ми дітьми бігаємо, мама покликала мене і сестру, як так зрозуміла, до цього мова йшла про нас, порівняння чи щось таке, бо з гостей казали, що сестра буде акторкою чи моделлю, а я доброю дівчинкою. Це виглядало, як якійсь торги і тількі дідусь, який дуже мене любив, встав і забрав мене звідти і ми пішли гуляти на море, збирати лаванду.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А ви якось інакше називаєте свій параноїдальний варіант народити аби народити пошвидше?
Не всі готові народжувати від непотріба, краще зачекати та створити родину пізніше.
Вам того не зрозуміти, вибачте.
Ответ дляБоневтікла
Так в основному з сім’ї і віє це.
Ваш дідусь і був справжнім чоловіком. Я також відбулася як жінка і з з´їхала з глузду виключно завдяки дідусю....Він мене обожнював - батька було насрать на мене....
Неначасі• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Хіба ні?
Это не всегда возможно
Неначасі• 27 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Если продолжительность жизни у женщин средняя !!! заграницей 85 лет, то почему в 45 не рожать ?
Не только ребенка успеешь вырастить, но ещё и внуков увидишь и поняньчишь.
Так то за границей
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Это не всегда возможно
Ну виправдання собі людина завжди знайде чому вона не в стані навчатися та рости)
Неначасі• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Зря вы думаете, что это оправдания
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Зря вы думаете, что это оправдания
Це не виправдання, а стиль життя.
Морожена_курка• 27 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Это ваш опыт, а у меня наоборот: в 36 намного все это было легче и спокойней, чем в 25
Правильно у кожного він свій,а зараз йде нав´язування пізнього материнства
Ms. Похвала• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ще раз: не смішіть. Ніхто не заважаєе пройти 2-3 стимуляції, навіть лікарі радять в залежності від віку і кількості планованих дітей пройти не одну, а 2-3 стимуляції.
Ті вітріфіковані яйцеклітини закупають в Україні Європа та США партіями в десятки тисяч для ЕКЗ в себе.
Мабуть благодійністю займаються?
Бодай для різноманіття почитайте - це давно вже стало доказовим і діючим методом лікування жіного фактору безпліддя. Інфо безліч в інеті, було б бажання вивчати.
Мабуть благодійністю займаються?
Чтоб рассуждать на эту тему, нужно либо быть врачём либо пройти эту процедуру на себе.
Вы не врач!
ЕС ничего не закупает в Украине. У них донорство-это донорство, материалом запрещено торговать в большинстве стран.
Вы вообще не понимаете бесплодных женщин.
Не будет женщина проходить 2-3 стимы для заморозки клеток на всякий случай. Она пройдет одну стимуляцию и все!
Морозят клетки без партнёра молодые женщины, до 35 лет. И если у них берут достаточно клеток, 12+, то они не будут опять вступать в стиму.
В молодом возрасте с хорошим запасом клеток высокий риск гиперстимы и самый главный фактор - не факт что женщине вообще эти клетки понадобятся.
Если она не знает что у нее бесплодие, а морозит на всякий случай, то это лишь подстраховка.
Вы не врач!
Ms. Похвала• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Мабуть благодійністю займаються?
Я была у многих ре. Никто не советует проходить несколько стим. Я прошла только одну и заморозила эмбрионы.
Ms. Похвала• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
То не приписуйте мені свої побрехеньки!
Я про аутизм не писала, мова буле про те що ризики патологій зараз в більшості своїй успішно нівелюються за допомогою скринінгів!
Вы коментили именно аутизм и написали, что пренатальные скрининги помогает его избежать. Посмотрите сами, что вы и кому написали!
Ваши ответы показывают что вы совершенно неуомпетентны.
100pudov• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Без дітей? Так, переважно саме таких)
Та й з дітьми таких повно бачу.
Ага, а непофігістки всю молодість заробляють на те, щоб стати постійним клієнтом вашої клініки і в 40 років заплатити шалені кошти за те, що можна в 20 зробити безкоштовно природнім шляхом. Л - логіка)
Морковна• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Вам того не зрозуміти, вибачте.
Но вы же родили в 19 от непотриба? Почему?
Подмигашка• 27 июля 2024
Я и так знала, что Вы пишете полную чушь, но просто для интереса погуглила -
Of all live births in the United States during 2020-2022 (average), 4.2% were to women under the age of 20, 45.8% were to women ages 20-29, 46.3% were to women ages 30-39, and 3.7% were to women ages 40 and older.
А в вашей выборке после 37 обращаются за решением проблем уже.
Залетна Я тут• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
а после 37 резко возрастают шансы найти не ’кого попало’ что ли?
Вы такой бред несете. Или это реклама вашего центра бесплодия?
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Це ваше сприйняття. Знайомим так точно всерівно. В нашому суспільстві це щось типу ’як справи’
Тану на сонці• 27 июля 2024
Детей нужно рожать сразу после школы, пока мозгов нет и здоровье позволяет, после 35 многие не видят в них смысла и здоровье уже не то...
Ждушечка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Бо завагітніти і народити то найлегше. Дитину ще треба виростити і на ноги поставити. А коли дитині тільки 18, а мамі вже за 60...