Роздратована шкіра• 27 июля 2024
Про вік жінок, що народжують
Працюю в центрі лікування безпліддя, цього тижня робили статистику пацієнтів - вони в нас з усього світу: Європа, США, є Австралія, Японія.
Так от, середній вік жінок, що вперше звертаються до репродуктолога - 37- 41 рік.
Судячи з опитування, до 35 років більшість жінок навіть не думають про вагітність. Після 35 йдуть перевірятися, хтось морозить яйцекітини, хтось лікується і так далі.
Просто захотілося написати, бо так багато бачу тем, що як не народила чи заміж не вийшла до якоїсь там цифри то все, пиши пропало.
Хотілося б, щоб і наші жінки були впевнені, що вони в будь якому випадку стануть мамами: хтось через відкладене материнство, хтось через сурогатне материнство, хтось через встиновлення - але все одно будете. Принаймні ті, хто того дійсно прагне)
Раніше ранні вагітності були нав´язані недовгим віком життя, совком, що вимагав плодитися, аби було кому воювати, стереотипами про бабій вєк.
Зараз сорокарічні жінки виглядають дівчатами у порівнянні з жінками 20го сторіччя.
Тож не поспішайте, плануйте своє життя та материнство та вчить доньок тому.
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Я вот тоже не понимаю. Родила первого ребенка в 23, это никак не мешало расти развиваться, путешествовать. Просто для кого-то ребенок становится отмазкой, почему не поднимают пятую точку. Сколько я видела примеров знакомых которые копили и типа работали родили за 30, не особо то и накопили и заработали.
Дозвольте поцікавитись, за чий рахунок ви то все робили? Бо я в 23 лише універ закінчила і матеріальної бази для дитини не мала на той момент. Як і абсолютна більшість.
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляtarveldy
В сучасному світі, діти не заважають робити кар´єру, подорожувати , а якщо в батьків ж ще підтримка родичів то взагалі
І якщо що, то перша дитина в мене з ООП, і вже 8 років постійні заняття, корекція і все таке
Так, бувають важкі діти, дуже важкі хвороби, але це передбачити не можливо
Ну не пишіть хоч цієї чухні. В будь якому світі діти дуууже обмежують можливості і відтягують ресурси. Це просто факт, навіщо ним маніпулюють? Так, це можливо - і подорожувати, і ррзвиватисьг, в заробляти і все інше. Але так як до народження дітей уже не буде, навіщо це лицемірство то
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Правильно у кожного він свій,а зараз йде нав´язування пізнього материнства
Не пізнього, а обдуманого і планованого.
Якщо жінка вже в 30 має гарний тил і бажання, то чому не народжувати?
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Чтоб рассуждать на эту тему, нужно либо быть врачём либо пройти эту процедуру на себе.
Вы не врач!
ЕС ничего не закупает в Украине. У них донорство-это донорство, материалом запрещено торговать в большинстве стран.
Вы вообще не понимаете бесплодных женщин.
Не будет женщина проходить 2-3 стимы для заморозки клеток на всякий случай. Она пройдет одну стимуляцию и все!
Морозят клетки без партнёра молодые женщины, до 35 лет. И если у них берут достаточно клеток, 12+, то они не будут опять вступать в стиму.
В молодом возрасте с хорошим запасом клеток высокий риск гиперстимы и самый главный фактор - не факт что женщине вообще эти клетки понадобятся.
Если она не знает что у нее бесплодие, а морозит на всякий случай, то это лишь подстраховка.
Вы не врач!
Не брешіть будь ласка.
Весь світ закуповує в Україні біологічний матеріал.
Забороні донація та сурматеринство в ЄВ дуже обмежено, лише в деяких країнах на кштал Італії чи Німеччини, та ж Іспанія та Греція - всесвітній центр лікування безпліддя зараз і саме туди йде більшість біологічного матеріалу від нас.
Читайте уважно написано мною: лікар рекомендує кількість стимуляцій залежно від віка жінки та кількості дітей, яку вона планує народити. Якщо жінці за 35, а вона ще планує 2-3 дітей, то швидше за все їй буде рекомендовано пройти не менше 2 стимуляцій.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я была у многих ре. Никто не советует проходить несколько стим. Я прошла только одну и заморозила эмбрионы.
Значить вам було ДО 35 років і ви не казали про бажання мати 2-3 дітей.
Морожена_курка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Так ви ж не про тридцять пишите,в мене тил і в 24 був.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Вы коментили именно аутизм и написали, что пренатальные скрининги помогает его избежать. Посмотрите сами, что вы и кому написали!
Ваши ответы показывают что вы совершенно неуомпетентны.
Не брешіть! Або процитуйте де я писала що скринінг допомогає виявити аутизм.
Вже не знаєте що придумати.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ для100pudov
Ага, а непофігістки всю молодість заробляють на те, щоб стати постійним клієнтом вашої клініки і в 40 років заплатити шалені кошти за те, що можна в 20 зробити безкоштовно природнім шляхом. Л - логіка)
Це у вас з логікою біда.
Якщо нема в жінки проблем і вона може завагітніти природнім шляхом, то напаркуа їй допомога клініки навіть і в 40 років?
Люблю Украину• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Якщо яйцеклітини були заморожені у 36 наприклад, то чому б не стати мамою і в 45?
можно стать мамой и в 45, когда ты живешь в благополучной стране, в нашей не проживешь. А потом темы молодых детей их 80-летних родителей, которых нужно досматривать. Ведь у нас не заведено уходить добровольно в дом престарелых, чтоб не усугублять жизнь детям в пик их расцвета.
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляМорожена_курка
І ви можете сказати що в більшості сучасних жінок є тил вже в 24 роки?
Роздратована шкіра
• 27 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А що саме з вами має трапитися у 65 років, що ви різко потребуватимете догляду?
Який же спосіб життя треба вести щоб планувати жити лише 60-70 років?
ХвостПистолетом• 27 июля 2024
Так вы имеете дело со сложными случаями.
В центры репродукции идую от безнадеги и отчаяния.
Средний возраст беспроблемной нормальной первой беременности в развитых странах 27-31
Ответ дляТоматико
Якщо сприймати дітей як невиліковну хворобу, то так, ви абсолютно праві
Ліцемірство? Навіщо ви на мене проектуєте свої відчуття, я усвідомлено робила свій вибір , і що до роботи , і що до чоловіка, і що до дітей і навіть собаки . Кожна подія впливає на життя, завтра не буде як сьогодні , це нормально
Влітку тепло, взимку холодно
Дуняша• 27 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Если продолжительность жизни у женщин средняя !!! заграницей 85 лет, то почему в 45 не рожать ?
Не только ребенка успеешь вырастить, но ещё и внуков увидишь и поняньчишь.
Потому,что уже прошел возраст бьющей через край энергии, бессонных ночей и железного здоровья. И наступил возраст,когда именно для здоровой и качественной жизни, важно не допускать перегрузов не эмоциональных не физических
Оябунчик• 27 июля 2024
Так звертаються за допомогою, бо до цього віку вірили, що все вийде природним шляхом, а не вийшло
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляДуняша
Так,а з дітьми вірогідність перевантаження зростає. І не скажеш дитині в колисці що мама втомилась і хоче відпочити.
Дуняша• 27 июля 2024
Ответ дляПліткарка
И подростку не скажешь: помолчи, я устала, хочу подумать о своем
И_В_офигительных_штанах• 27 июля 2024
Вы дали совершенно вредительский совет тянуть с материнством специально, потому что сейчас позднее материнство - норма и даже своеобразный тренд. Ваш посыл ради заработка репродуктивных клиник и не более. Вот и внушаете, что нужно жить ‘для себя’ до 40 лет, планировать, точнее, оттягивать, осознанно пропустив физиологически предусмотренный природой самый благоприятный период для деторождения, когда у большинства все получается легко и просто. А потом бегать по клиникам, проходить десятки процедур и обследований, принимать конские дозы гормонов, что гарантирует подорванные финансовые и физические силы, но не гарантирует достижения результата.
Я думала, репродуктивные клиники и центры для тех, у кого проблемы со здоровьем, или так сложились обстоятельства, что очень хочется после 40 лет стать мамой, но не получается. А тут просто как на духу признались.
Гореотума• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Чтоб вьі без работьі не остались???
Пліткарка• 27 июля 2024
Ответ дляСито для думок
Материнский инстинкт бывает разным. Мне достаточно представить себя беременной, посмотреть на псих.больную мать, старые видео проявлений своей болезни(неврологи просили) - понимаю что я бы не задумываясь, любым способом избавилась бы от плода. Из жалости. Это при том,что на мертвую племянницу с патологией мозга я то побоялась смотреть на похоронах, знала что там, патологию плода выявили у родственницы ещё на раннем УЗИ.
Так я була здоровою на момент вагітності. В мене не було навіть цих дрібних проблем що в одногрупників з 25 років. Я звичайна дитина була,в родині не було нічого такого щоб передалось дітям поганого. В чоловіка теж - в когось хлопчики одні народжувались і рідні, в когось дівчатка. Але всі здорові хворих дітей в родині не було в принципі. Так чому я не мала вагітніти і народжувати? Скринінги всі доступні робила, не дай Бог - синдром Дауна чи ще щось що у вагітних виявляють - я б теж не стала народжувати. Але так склалось що в сина недуга що не можна виявити до пологів. Поки що ніяк. Ну а онкохвороба - може бути в будь-якої дитини в нас просто співпало.
Всю вагітність перенесла легко,аналізи були гарні. Я й подумати не могла і знати не могла що в дитини будуть такі проблеми як народиться з часом вже. І я не Ванга щоб такі речі знати наперед. Якби були в мене в родині такі випадки - там якісь психічні розлади, проблеми,епілепсія чи проблеми з розвитком в дітей що народжувались - так жодного випадку. Я на жаль така перша. І сподіваюсь остання. Чи то ми з чоловіком генетично не підходимо. В нас спадкові хвороби як у більшості в родинах - діабет,серцево-судинні,інсульт. Те що зазвичай вже в старості доганяє. Але вже як є так є. Чому на мою дитину все це впало я не знаю. Якби знала що буде хворий аж так народжувати б не стала. Але під час вагітності жодних причин медичних її переривати не було абсолютно.
И_В_офигительных_штанах• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Можна накопичувати ʼматеріальну базуʼ усе життя і все буде недостатньо. Або накопичити і втратити все за один день через непереборні обставини. І не буде ні ʼбазиʼ, ні дітей, ні коштів на репродуктологів. А зважаючи на те, як через наслідки Чорнобиля, якість продуктів, стреси та ритм життя ʼпомолодшавʼ середній вік настання менопаузи, то й взагалі не розрахувати сили та запаси здоровʼя.
И_В_офигительных_штанах• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Так-так. Розкажіть краще, що корисного в термоядерній гормональній терапії.
Морожена_курка• 27 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Вам не здається,що ті кому зараз 85 росли трохи в іншому світі,навряд ті кому зараз 45 будуть довгожителями .І яких внуків, якщо діти теж захочуть в 45 народжувати
ОбережнаЯ• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
За свій, навчились з чоловіком, він сам, я на курсах, і пішли айті. А до цього працювали на своїх роботах перших, вистачало знімати квартиру і утримувати сім’ю. Потім швидко змінили обоє сферу.
Ms. Похвала• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Вже не знаєте що придумати.
Откройте свои комментарии и прочитайте кому вы ответили про скрининг. Вы коментили ответ про аутизм 🤯
Этим однозначно и доказали, что вообще не разбираетесь в теме.
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Вы вообще соображаете что советуете? Не спешите, а потом годами ходите по репродуктивным центрам??? Морозьте яйцеклетки, искусственное оплодотворение. Вы хоть знаете что это и как??? Через что женщины проходят, которые делают ЭКО? Как это так просто, раз и вышел с готовым ребенком.
ну як що, собі заробіток вона радить)))) а лошиці хай радіють таким ’порадам’
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Теж не зрозуміла,тягніть до останнього і ходіть на еко
Ви правильно зрозуміли, а могла автор замість тої верети написати двома словами ’несіть грошики’ - смисл був би той самий
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Краще народити від кого попало в 25?
а в 45 ЕКО не від кого попало, коли донорський матеріал?
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Більшість жінок народжує в ті ж 37 взагалі без допомоги лікарів, і цілком природнім шляхом.
От тільки заплановано, не від кого попало і маючи на те можливість.
спитаю і я: а ви нащо від кого попало в 19 народили?