Шпондєр• Изменено 27 июля 2024

Квадробіки

Ситуація сьогодні. Пішли ми з дитиною на ігровий майданчик. Хтось мене укусив за ногу, я на автоматі дала здачі. Виявилося, то була дитина- ’собачка,’, квадробік. У її мами куча претензій до мене. Грозилася поліцією.
Шок.
Хворі люди
Фіфачка• 27 июля 2024
Це у вас хвора уява.
Сенс квадробіки не в повному копіюванні тварини.

АфродитаПетровна• 27 июля 2024
Для полного перевтілення треба прийняти закон про намордники для таких. І вигулювати не скрізь, а на певних призначених площадках
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Це у вас хвора уява.
Мені пофіг. Наступного разу так звиздану, що вилетить усі зуби. Намордники хай одягають
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
100%
АфродитаПетровна• 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Це у вас хвора уява.
А в чому сенс кусати за ногу чужу людину? Мій син теж на таких попав, гарчали і поводились агресивно. Я його прошу триматись подалі. Ну бо дійсно для повного ефекту кусає - получи по хребту.
автор Шпондєр • 27 июля 2024
То не єсмішно. Вони кусяються реально боляче. І нащо мені їх хвороби, які можуть зі передатися слюною? Гепатит, віч..
Светка-пипетка• 27 июля 2024
Согласна, автор. Даже с точки зрения спорта это развитие каких-то одних мышц, не комплексно. Уже читала, что во многих странах жто считают бредом, а не спортом.
Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Тому ще це брехня, ніхто вас не кусав.
АфродитаПетровна• 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Тому ще це брехня, ніхто вас не кусав.
Ви там були? Ви мама одного з таких? Ну то вчіть команді ’фу’ і ’не можна’. Реально дичина. Нормальні діти вже не можуть спокійно гуляти в парку

Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Не була, але це бред
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Дитині на майданчику проусив до крові руку ’ квадробік’. То є смішно?
Чи дійсно ми стаємо зомбі?
автор Шпондєр • 27 июля 2024
І то гидко. Повзає дитина на четверньках, пісяє, як собачка, загрібає після себе. Кусається. Радіє, що її поласкали
То не є спорт. То є розлад психіки.
І то потрібно лікувати стаціонарно
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Те, про що ви пишете, наче зветься фурі
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Те, про що ви пишете, наче зветься фурі
Не знаю. Не цікавлюсь
Але хай батьки не ображаються, коли я їх дитині виб’ю зуби або зламаю ніс. На інстинкті самозбереження
АфродитаПетровна• 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Не була, але це бред
Не читал, но осуждаю

Я своїй дитині вірю. Він в стані відрізнити агресивну поведінку інших дітей. А от ці інші, схоже, без кордонів зовсім
Налогообложу• 27 июля 2024
Выдумки, никто не писает и не кусается. Норм квадробики просто ходят в маске и тп и скачут.
ИзЮмрудная• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр
То не є спорт. То є розлад психіки.
І то потрібно лікувати стаціонарно
Тоже считаю, ’що занадто - то не здраво’.
Мама Карло• 27 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Это и есть бред полный
Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Не знаю. Не цікавлюсь
Ну так выбейте или сломайте нос. Уголовная статья. Вперед.

Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр
То не є спорт. То є розлад психіки.
І то потрібно лікувати стаціонарно
Это не квадробики
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Я не збираюся нікому нічого доказувати та вникати : хто є хто.
Мені ця поведінка- неприйнятна
Але хай і не ображаються на мене, коли з ноги дам здачі.
Все
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Дайте посилиння на подібний закон . На мене напали психічнохворі- і я боронилася
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Поки ви самі не зіткнетеся з агресією психічнохворих, на стороні яких зараз.
Тоді- зміните думку
Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Нанесение тяжких телесных. А закона о самообороне у нас нет.
Фіфачка• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр
Тоді- зміните думку
Тогда это не квадробики, а психически больные люди. Это другое.
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Тв я просто дала між зуби псевдособаці, яка намагалася мене погризти та занести мені свою інфекцію

Нормальних людей серед цих хворих нема
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Мені то дупи. Я не зобов´язана розбиратися.На мене напали. Ногою- між зуби. І- все
Кинг-Конгша• 27 июля 2024
Ответ дляШпондєр

Нормальних людей серед цих хворих нема
Сколько примерно лет было этому ’ребенку´?
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Десь років вісім.
І мама цієї ’собачки’, повторю, все бачила-як виявилося
автор Шпондєр • 27 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Кроли ва укусить людина/ дитина за ногу зненацька