Мені 28 років.
Ответ дляVika-N
По статуріі приблизно, як ви, але мені на 20 років більше
І що,що ви на 20 років старше за мене?
Катерина577888• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Покажіть ваше фото вашої фігури.
Делать мне больше нечего. Вы ж сами задали вопрос. У меня при росте 168 45кг
Ответ дляКатерина577888
Мне важно,чтобы моё фото не комментировали жирные тётки,которые просто пытаются самоутвердится.
Катерина577888• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не жирная, а объективно сужу просто.Жирные б наоборот писали, что всенорм. Есть лишний вес у вас, но не прям сильно
Ответ дляКатерина577888
Нет,не писали бы.Они не могут похудеть,а кто-то смог и хотят самоутвердится.Докажите,что вы не та самая жирная женщина.
Ответ дляVika-N
Показую
Ну так,ви струнка,підкачана.Але не дистрофік.
Coffee is Love• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ви вважаєте,що в мене ожиріння?
Вибачте, ви своє пузо самі не бачите?
Ответ дляCoffee is Love
Вибачте, ви своє пузо самі не бачите?
Покажіть ваше фото,будь-ласка.Я хочу переконатися в тому,що ви не жирна пані,які намагається самоствердитися.
Ответ дляКатерина577888
Щось не бачу вашої фігури,чому ви боїтеся показати?Немає чим похвалитися?
Coffee is Love• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Хочете пошукати таке ж жирне брюхо та ляхи?
Ну спробуйте, а потім ще раз розкажіть що вашому тілу можна позаздрити.
Ответ дляCoffee is Love
Чому ви вважаєте,що ви стрункіша,ніж я?Можливо більш підтягнута,але не набагато прям стрункіша.В вас попа не худа
Ответ дляCoffee is Love
До речі,так я близько сфоткала себе,тому ви думаєте,що в мене пузо
Coffee is Love• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Попа і не має бути худою, вона накачана.
І брюха такого нема навіть якщо згорбитися як ви.
Ви питання навіщо ставили? Щоб сперечатися чи послухати думку і зробити висновки?
Ответ дляCoffee is Love
Якщо ви доросла і розумна жінка,і ви чудово розумієте,що такий живіт полуяився на фотошрафії із-за того,що я згорбилася,то навіщо ви мені пишете,що мій живіт просто жирний ? Я не розумію(
Coffee is Love• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Тому що він ЖИРНИЙ. Принаймні так він виглядає, і з якого дива треба говорити що він таким не є, якщо він дійсно виглядає рихлим брюхом?
Хочете щоб сказали щось інше - зробіть нормальні фото де ви виглядаєте нормально принаймні на ваш погляд.
Ответ дляCoffee is Love
Ладно,зараз.Ось.
Coffee is Love• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ладно,зараз.Ось.
От вам животик через півроку після других пологів.
Чия фігура вам подобається більше і чому?
Ответ дляCoffee is Love
Красиво.Вам моє фото вдалося розгледіти друге моє фото,яке я вам прислала 1 годину тому назад,приблизно в 00:30?Ви переконалися,що в мене не пузо ?
Ответ дляCoffee is Love
Ось і ще одне фото присилаю.Ви тепер переконалися вже,що насправді немає в мене ніякого ’пуза’?
Coffee is Love• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Що ви мені намагаєтеся довести? Що оте що висить над трусами, там і має бути?
Ви спитали чи є зайва вага? Я вам відповіла - так, є. З пуза треба скидати жир і сушитися. З лях також.
А ще там повна атрофія м´язів. От ними і займіться для початку. Там тіло в житті спорту не бачило.
Ответ дляCoffee is Love
Тоді получається що я дарма бігаю на стадіоні,дарма роблю присідання,випади?(((((
Я не знаю,чому так.
Але скажу одне,що на початку цього року моя вага становила 55 кілограмів.
І навіть тоді мені майже всі казали,що я дуже схудла.
Я не знаю,чому так.
Coffee is Love• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не знаю,чому так.
Худа корова не дорівнює стрункій газелі.
Я не знаю як ви виглядали ДО того як почали займатися, тому порівнювати не можу.
Але поки там не буде м´язового скелету - діла також не буде.
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
А ще у вас явна проблема з поставою, що робить вас старшою на багато років. Тобто спина взагалі не тренована.
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
Ответ дляCoffee is Love
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
Дивно,що ви так кажете.Чому мені всі мої знайомі кажуть,що я виглядаю на 20 років
Ответ дляCoffee is Love
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
Тренування маю ть бути на ВСЕ ТІЛО.
Раз на руки, раз на ноги, раз на боді.
І взагалі,те що я схудла з 55 кг до 49,7 кг - це ж також прогрес,я вважаю.
Ответ дляuseruseruser
Ладно,зараз.Ось.
Автор, я можу сказати по цьому фото, що у вас головна проблема не у вазі, а у відсутності спорту. Ваша фігура прям дуже-дуже його просить. Якість м´язової тканини і шкіри робить вас набагато старшою, ніж ви є. Ви повинні розуміти, що з віком цей ефект буде посилюватися. Займіться спортом. Ваша спина вам ще й ’дякую’ скаже
Ответ дляVika-N
Так я ж і займаюся спортом!
Ответ дляuseruseruser
Так я ж і займаюся спортом!
Скільки часу і як часто ви займаєтеся? Щось типу зарядки і пробіжки не дасть вам спортивної фігури. Щоб бути підкачаною треба впахувати в спортзалі з великою вагою і бажано з тренером, який розробить програму навантажень і переконається, що ви правильно все виконуєте. Бо ті самі присідання чи випади можна робити без толку, якщо техніка неправильна, а тільки убити свої колінні суглоби
Ответ дляVika-N
Так,в моєму житті присутні - присідання,випади,наклони,махи ногами,а також,звичайно і пробіжки по півгодини.