Опля Картопля• 27 июля в 23:41
Жриці, а ви, що їсте на ніч?
Показуйте фото, чим вечеряли?
Опля Картопля
• 27 июля в 23:43
Ответ дляЛастоноша
Пила босу каву тримаюся як можу бо +700 за тиждень
Босу?
короткопамятна• 27 июля в 23:45
В обід щось не те зжерла, тепер вечеряю чаєм з ромашки...
Не хочу, мушу.
Але я маю шикарні запаси, мені не страшно трохи втратити.
Не хочу, мушу.
Опля Картопля
• 27 июля в 23:45
Ответ дляAllemagne
Поллитру молока парного и тазик пироюков с картошкой.
Я млинці завтра думала зробити, сьгодні насмажила м´яса і печінки для начинки, а вони щезли зі столу. Діти
короткопамятна• 27 июля в 23:46
Ответ дляAllemagne
Нямка. Де мої 18, коли була жива бабуся, у неї були і кози, і пиріжки...
Malificenta_• 27 июля в 23:46
Пиво🤣 кінець напряжного місяця, можна розслабитись і видихнути. Захотілось саме пива, а якщо хочеться то чому б і ні
короткопамятна• 27 июля в 23:47
Ответ дляОпля Картопля
Мої теж без питань можуть вмолотити м´ясо просто з хлібом.
Чимало.
Попельшка• 27 июля в 23:47
Як вам показати те, що з´їдено 4 години тому? Я, звісно, знаю 2 варіанти, але обидва навряд чи будуть вам приємними.
На_оба_рот• 27 июля в 23:47
Сливовый пиріг за рецептом Нью-Йорк таймс. Вже років пʼять наш хіт) половина з морозивом вже випарилась)
Опля Картопля
• 27 июля в 23:48
Ответ дляПопельшка
Деякі, наприклад, так написаои про молоко і пиріжки, що аромат тої смакоти відчувається через екран. Нейрони.
Зрадорозганячка• 27 июля в 23:49
Утоптали с мужем кило роллов… и я просечки два бокала, еле дышу
Опля Картопля
• 27 июля в 23:49
Ответ дляИз Виа-гры
Кава і шмат тертого пирога, це вже третя вечеря за вечір😆
З чим пиріг робили?
Попельшка• 27 июля в 23:50
Ответ дляОпля Картопля
Ну ви ж в стартпості конкретно просите, щоб вам ПОКАЗАЛИ, чим вечеряли. От я і уточнюю, що ви чекаєте у відповідь.
Из Виа-гры• 27 июля в 23:50
Ответ дляОпля Картопля
З чим пиріг робили?
Куплений в пекарні, абрикосове варення, я влітку не печу нічого 🥵
Липка-прилипка• 27 июля в 23:51
Приїхала в 9 вечора, дорога 12 год.
Поїла пельмені з Галі Балуваної. Доречі вперше там щось взяла, бо з відпустки пустий холодильник. Раніше завжди на ці випадки залишала в моррзилці свої напівфабрикати щоб швидко сім´ю нагодувать. А це через світло побоялась лишать і не готувала.
То Галя нормальних наліпила пельменів, можна брати іноді
Из Виа-гры• 27 июля в 23:52
Ответ дляЛипка-прилипка
Приїхала в 9 вечора, дорога 12 год.
В мене зараз половина морозилки з Гальки, храни їх Боже 🙏😄
Опля Картопля
• 27 июля в 23:52
Ответ дляЛипка-прилипка
Приїхала в 9 вечора, дорога 12 год.
То ви голодна і непримхлива з дороги
175см55кг19лет (она)• 27 июля в 23:52
Фото нема, але зʼїла еклер і кошик (десерт із сирним кремом і персиками) з сільпо і запила пивом, 2,5 баночки. Тепер звинувачую себе!