Летала_НаМетле• 28 июля 2024
Почему так много завистливых?
Завидуют всему, даже чувству юмора
СирОжино пирОжино• 28 июля 2024
їх тут стільки ж, як і всюди. просто під анонімом можна писати все що думаєш, а в реалі заздрять мовчки.
Чеширская кошечка• 28 июля 2024
Якщо вам хтось сказав, що ваші жарти тупі, це необов´язково заздрість. Можливо, ваші жарти тупі))
Кондуктор маршрутки• 28 июля 2024
У мене є знайома, у якої теж є навʼязлива ідея, що їй всі заздрять. Навіть таким абсурдним «причинам», що її шлюб з чоловіком-бабієм вже 10 років не руйнується😅
Парасюха• 28 июля 2024
Здесь действительно очень токсичное сообщество. Хотя мне удалось побывать за свою жизнь на многих форумах)) Но такого как здесь - нигде не видела. Очень много желчи. Возможно, люди устали из-за войны, и сбрасывают здесь эмоции