Життє Бентежне• Изменено 28 июля 2024

Як би його схуднути ще на 5кг?

Почала худнути після нового року , дуже важко мені дається, але з 86кг до 74кг вже скинула, хочу ще 5 кг, і щось ніяк.
Спорт зараз не можу підключити (вагітність 8 тижнів). Усі попередні вагітності я за перший триместр худла просто тому що був токсикоз, на цей раз пощастило і з харчуванням проблем немає.
Дієти не притримуюсь, харчуюся нормально, їм усе, просто не виходжу за норми своєї калорійністі, витримую кбжу.
автор Життє Бентежне • 28 июля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Автор, а як ви будете вираховувати оті 5 кг? Дитина ж росте, набирає вагу, як ви збираєтесь це вираховувати?
І скільки «дитина» (там самої дитини 20гр) набере ваги, скажімо з 8 по 12 тиждень, 500гр?
Астоновитесь!• 28 июля 2024
Худеть во время беременности так себе идея, мне кажется)))
Меня проперло на булочки, прямо ела , себя не помня. С 56 стала 72 на момент родов, ничего с собой поделать не могла.
Ну ничего, сейчас 54, все ок. Родите, похудеете.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я понятия не имею, я ж не врач. Но там же не только вес ребенка учитывается. Честно, мне кажется, что у вас это или же первый ребенок и вы смириться не можете, что пузо растет, или же реально 5й и уже пофиг на тех детей))
жижифреймут• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Намагаюсь просто більше ходити.
Вагітним можна спорт, якщо і до вагітності він був, починати фізичну активність зараз страшно
По ходу вы после родов наберете и уже потом будете худеть.
жінка незаміжня• 28 июля 2024
Так вы может и худеете, а вес из-за беременности на весах не видно, ребёнок растет, околоплодные воды.
автор Життє Бентежне • 28 июля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Яке пузо на 8 тижні?
жижифреймут• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Удалено администрацией...
Автор вы то понимаете что вас как понесёт сейчас до 9 месяца вы будете уже побольше, вам нужно было или худеть или беременеть
автор Життє Бентежне • 28 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
Ну то може є сенс знизити вагу, щоб кінцевий результат був меншим?
автор Життє Бентежне • 28 июля 2024
Вкотре вражена здатністю місцевих не читати, додумати і спустити всіх собак на людину, на рівному місці (простіше мабуть було би навчитися читати не по діагоналі)
LoroPiana• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А тим у кого токсикоз і люди взагалі не їдять, норм?
Ну то наслідки можуть бути різні, якщо токсикоз всю вагітність. Це виключно моя думка, ваш вибір звичайно, худнути під час вагітності дурість. Вам треба правильне збалансоване харчування, тоді ви зайвого не наберете. Але ви доросла людина, тому як хочете
автор Життє Бентежне • 28 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
А ви читали взагалі пост?
LoroPiana• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ви читали взагалі пост?
Читала, але вагітність й зниження ваги це привід звертатися до лікаря. Це один з параметрів який перевіряють при осмотрах. Те що правильно харчуєтесь, це ок. Але при вагітності трохи інші норми. Але ще раз повторюю, ви доросла людина це ваша особиста справа
сама себе прекрасная• 28 июля 2024
Кушайте маленькими порциями
Та прям багіня• 28 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Втримати при вагітності?)))
Тому я свій коментар і видалила