Баба Йога• 28 июля 2024

Хто працював доглядальницею в Італії дайте контакти фірми будь ласка

Шукаю перевірену фірму, з хорошими умовами роботи, бо зараз дуже багато шахраїв.Моя свекруха хоче поїхати працювати в Італію, бо вона залишилася сама, ще досить молода, а роботи по її місцю проживаня немає нормально оплачуваної. Я хочу їй допомогти з працевлаштуванням, оплатити оформлення документів і проїзд, аби дати їй шанс вибратися з боргів.
Угги_в_горошек• 28 июля 2024
Відправте її в Німеччину

автор Баба Йога • 28 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Відправте її в Німеччину
Для чого? Шукати німця?
Угги_в_горошек• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Для чого? Шукати німця?
Вона виплат отримає більше, ніж зарплата в Італії
автор Баба Йога • 28 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Вона не збирається там сидіти 2 роки, вчити німецьку і потім йти кудись на завод. В Італії кращий клімат і це не настільки важка фізична праця як на заводі, плюс доглядальниці надають житло і харчування.
Угги_в_горошек• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Тобто краще пахати за ті ж гроші?
автор Баба Йога • 28 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Тобто краще пахати за ті ж гроші?
Ну це ж не вічно. Скоро перестануть платити і що тоді?
Угги_в_горошек• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Ви ж пишете, що вона не надовго. Якщо перестануть платити, тоді піде працювати

Гжегож Бженчишчикевич• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Серьезно? Перестелить постель, подмыть лежачего - это вообще легкотня. А про запахи и звуки вообще молчу. Курорт,а не работа?
Кусман Сиру• 28 июля 2024
А сколько теперь получают наши в Италии?
Вільний митець• 28 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Знание хотя бы минимум базы языка сейчас обязательно. УЧИТЕ язык,потом пытайтесь.хотя я не слышала ни о каких агентствам,ищут через знакомых
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2024
Автор, ваша свекровь знает итальянский?
автор Баба Йога • 28 июля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Автор, ваша свекровь знает итальянский?
Ні, але раніше жінка з її села поїхала туди і так і працює. Вже більше 10 років.
Чесно брешу• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
А если лежащий больной. А если ему надо х.. помыть? Или думаете что ее берут только для того чтобы поболтать?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Вот и займитесь изучением языка. В Италии сейчас такая безработица, что даже местные идут работать баданте по контракту. Нет никаких шансов работы через агентство, разве что ваша знакомая поможет. Никто не возьмет без языка даже на такую работу