Настасья Пицун• 28 июля 2024
Ботокс в платизму. Ваш досвід.
Підтягує овал? Чи ефективно було? чи жалкуєте?
Парова машина• 28 июля 2024
Робила фул фейс, все ок, потрібно було її робити із-за жувальних м’язів, від фул фейс обличчя стало меншим) такого ефекту і хотіли
Настасья Пицун
• 28 июля 2024
Ответ дляПарова машина
а чи займаєтесь спортом? не прискорив спорт вихід ботокса із платизми?бо там зазвичай напружуєтбся суттєво
скільки тривав ефект?яким препаатом робили?
Настасья Пицун
• 28 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Как можно жалеть о сделанном, если стало лучше?
ну то звісно, яко стало краще) тому і питаю. бо раптом змін не помітили, чи щось не так пішло
Стигла полуниця• 28 июля 2024
Я всегда делаю комплексно. Но платизму он отпускает первой. Сильно мощная мышца. Не знаю, помогает ли овалу, просто делаю фулфейс два раза у год. Овал норм, но кроме этого делаю еще процедуры
Настасья Пицун
• 28 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
фулфейс - які саме зони? скільки платите?
Стигла полуниця• 28 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Какие косметолог говорит) у каждого свои. У меня стандарт: лоб, меж бровка, глаза с компенсаторками, нос, подбородок, платизма. Уходит один флакон. Плачу по разному. В Украине вроде 12 тыс, если не ошибаюсь, последний раз было. За границей на много дороже.
Парова машина• 28 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Робила в лютому зараз вже лоб відпустив, спортом не займаюсь але робота дуже активна на ногах, якщо чесно препарат точно не пам’ятаю. Взагалі прийшла на декілька зон , а лікар сказав що з цими зонами треба і платизму робити щоб лице не попливло
Настасья Пицун
• 28 июля 2024
Ответ дляПарова машина
а який вік якщо не секрет? лише один раз поки робити платизму?
Парова машина• 28 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Один, мені 29 вперше почала робити для профілактики, в мене вже заломи очі та лоб