Играю у края• 28 июля 2024

Невпевненість через свекруху

В моєї свекрухи є невеличкий магазинчик, і вона вважає, що всі мають бути виключно підприємцями. Спілкується вона лише зі "статусними" людьми, а про всіх інших відгукується як "бідняки". Мені вона постійно каже, що я працюю на не престижній роботі. Каже, що мені потрібно лише бізнесом займатись. Постійно торочить про своїх знайомих, які за допомогою інтернет-магазину за рік купили машину та квартиру, постійно ставить їх у приклад мені. Те ж саме каже про моїх друзів, якось прийшла до мене на роботу та поспілкувалась з подругою, після чого говорить, що вона надто проста. Як не реагувати на неї??
КокошинЭль• 28 июля 2024
Сепарируйтесь 😅

Трохи злякана• 28 июля 2024
Нехай каже це своєму синочку
Виннипуховна• 28 июля 2024
Нахер з пляжу
Любимка-анонимка• 28 июля 2024
отпускайте сисю))
А я нівроку• 28 июля 2024
А кем Вы работаете ?
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
А кем Вы работаете ?
Торговий представник
НашлаПерепискуМужа• 28 июля 2024
А у синочки її який бізнес?
Олігарх як мінімум напевно

Шаманю второпях• 28 июля 2024
мадам Везувий• 28 июля 2024
работала в 2 магазинах на проме, один одежда взрослая, другой постельное белье и одеяла/подушки. нет там таких шикарных доходов, чтоб за год машину и квартиру купить. по крайней мере сейчас так точно
felix_et_libera• 28 июля 2024
Ну як реагувати? Прислухатися. Вона абсолютно права - гроші в цьому світі вирішують все. Є - ви людина, немає - пусте місце. Жорстоко, але правда.
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Я теж так думаю. Має бути щось інше
7_кг_рыбы• 28 июля 2024
Автор, вам пора на перерыв/перекур. Темы становятся плоскими и тухлыми.
Отдохните и приходите. Всех денех не заработаешь
Виннипуховна• 28 июля 2024
Так а чоловік олігарх чи хоч генерал?
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляPink Swan
Але ж не можуть всі бути багатіями, тим більше навіщо так тиснути
КрестьянинДиор• 28 июля 2024
Ответ дляPink Swan
Я считаю, что самое главное - это люди. Отношения между людьми. Деньги могут исчезнуть в любой момент. И так же и появится. Так что самое важное быть человеком, помогать другим.
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так а чоловік олігарх чи хоч генерал?
Починаючий юрист
Нічого вдягти• 28 июля 2024
Так я що там у її синочка за статки і ’статус’? Він же, я так розумію, поки не заробив на віллу на островах в Індійському океані і яхту, щоб туди плавати. Що про це, мамо кажуть?
Виннипуховна• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Починаючий юрист
Так а бізнес який? Заробтіки ж не дуже
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Вона вважає, що син починаючий юрист і це дуже перспективно

автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так а бізнес який? Заробтіки ж не дуже
У сина немає бізнесу
Локшина на вухах• 28 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Нехай каже це своєму синочку
+100!
- МарьВанівна, це ж чудово! Хвилинку....Вася, ану бігом іди сюди, зараз тобі мама розкаже як за рік на авто і квартиру заробити!
Виннипуховна• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
У сина немає бізнесу
А з мамкою живе?
Виннипуховна• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
У сина немає бізнесу
А робота престижна? Суддя, прокурор, ЦВК?
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Просто юрист на підприємстві
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
А з мамкою живе?
Ні, але вона у нас частий гість
Локшина на вухах• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Автор, ох я б і потролила.... А Ви таку можливість полишаєте.
Ну прям дуже цікаво скільки вона заробляє? Скільки авто і квартиру купила? А чому не купила? А що не так? А чому не така успішна як ті друзі? А в чому основна причина?....
І якомога більше таких питань. А як хоче досвідом поділитись, кличте чоловіка, бо також хочете, щоб він був успішний як мама)) Повірте, шарахатись від Вас буде!
Нічого вдягти• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Ну так скажіть їй, що синочок її молитвами заробить на свою сім´ю своїм бізнесом. І хай вона йому свої ’бізнес-плани’ озвучує, а не Вам. Ви ж заміж за нього виходили, щоб як у всіх ’статусних’ сім´ях не мали б працювати, а лише надихати чоловіка.
Бабця в мештах• 28 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Аналогично. Два магазина на проме, Мебель (кровати, матрасы и т.д. ) и постельное +пледы. Нет там высоких доходов. У меня даже на кидстафф иногда было больше продаж, чем на проме. Хотя, в рекламу выкладывала много. Сама вела, старалась, столько времени ушло на это и доход мизерный
автор Играю у края • 28 июля 2024
Ответ дляБабця в мештах
А свекруха розповідає, що в них в інстаграм навіть без реклами величезні доходи та купа людей на них працює, і це за рік.
Бабця в мештах• 28 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Просто юрист на підприємстві
К сожалению, просто юрист на предпряитии-это зарплата и все. Не будет личного кабинета и консультаций? Онлайн консультаций?