Скажений гудзик• Изменено 28 июля 2024
Примірочні
Я не можу. Вдома, та і не вдома, в дзеркалі все ну нормально. Я собі подобаюсь. В магазинах,коли роздягнусь чи міряю щось в тих примірочних, то це жах. Я якесь недолуге, жирне, кривоноге і страшне навіки
Аж купувати нічого не хочеться
Просто ужас. Понила, стало легше😂
Аж купувати нічого не хочеться
Просто ужас. Понила, стало легше😂
Добрая свекровь• 28 июля 2024
Розслабтеся, в усіх так само. Ну майже в усіх. Мені теж не подобається власне відображення не в своєму дзеркалі. А вдома красотка!
из_под_тишка• 28 июля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
поки окуляри не вдягнеш..
Добрая свекровь• 28 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
поки окуляри не вдягнеш..
О, це якраз мій варіант, бо я очкарик
😹😹
Поки окуляри не одягну то така молода та гарна в дзеркалі. А начепила на носа лінзи то одразу всі зморшки та нерівності видно
😹😹
Крем для арбуза• 28 июля 2024
Те ж саме.
Як роблю я: зайшла, повернулася до дзеркала спиною і приміряю, повертаюся вже в одязі)))
Так настрій нормальний зберігається)
Тріль!• 28 июля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Те ж саме.
Так настрій нормальний зберігається)
геніально)
Петриківна• 28 июля 2024
На тижні вибирала купальний, майже ридала в примірочній
Записалась на душ шарко і ендосферу
МеняАЖтрусит• 28 июля 2024
Я не знаю,что они там делают со светом,каким образом выставляют свет,но я ненавижу примерочные в магазинах одежды.
Петриківна• 28 июля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ні шо б зробити комплементарне освітлення, продажі б піднялись)
Лялька в колисці• 28 июля 2024
Я так в хілфігер купальник який дуже хотіла приміряла, була істерика. Чоловік подивився, сказав ок, дома надягла - супер, на фото - супер. Думаю, як я раніше там купляла, і згадала, що виходжу завжди до дзеркала зал, або дивлюся в дзеркало примірочної навпроти, так світло геть по іншому лягає
Творю чудеса• 28 июля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
100%
Часто отпадает желание что-то покупать вообще
Скажений гудзик
• 28 июля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну от я зараз приїхала додому і дома я нормальна😂 нічого не купила з одягу. Замовлю, блін, онлайн. Бо це жесть.