Реверанс• 28 июля 2024

До 9 днів смерті Фаріон вже випущена марка з мамою нації

Затримали убивцю.Нагородили поліціянтів.
І на 9 днів по смерті зробили марку
Мaдaм Везувий• 28 июля 2024
Хорошо помню, как из народной героини Надежда Савченко превратилась в антигероиню. Так вот, с Фарион этого не произойдет, только потому что она успела умереть раньше.
Однозначно убийца должен быть наказан, и однозначно просто так жестоко на улице убить человека, это ужасно и не может найти оправдания. Но она далеко не герой, а ее речи далеки от патриотических. И если я раньше, везде, переходила на украинский язык, хотя я русскоговорящая всю свою жизнь, то именно из за этих речей я отказалась от этой затеи. Я украинка, я знаю что у меня в душе, и я больше никогда никому ничего не буду доказывать.

Аnnеt• 28 июля 2024
Секреты, тайны, расследования, рептилоиды...
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляjannjann77
А шо, це мене так жаба давила, що я аж тему створила?
Але влізли в тему ,надавали непрошених порад нащо? Мене дивують КГБісти на марках і не тільки мене,і до чого тут жаба.Чи Ви всіх по собі міряєте?
Не варто
english book• 28 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Там не така велика кількість . По друге, на такий неоднозначний товар завжди є попит. Значна частина колекціонерів, це хворі в певному сенсі люди. Вони збирають все рідкісне, неоднозначне, те що має резонанс. І я точно знаю, що ті хто вчора писав негативно про цей випуск, все ж замовили її.
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляМaдaм Везувий
Щось це показове розслідування і швидке нагородження дуже нагадує мені особисто справу Шеремета і увязнення ні за що,Андрія Антоненка,Яну Дугар і Юлію Кузьменко.Тоді правда якось без марок обійшлося...
Екатерина27• 28 июля 2024
Удалено администрацией...
СИРЕЛИ• 28 июля 2024
тут, наверное, и про смерть путина будут меньше писать. хай вже спить.
Мaдaм Везувий• 28 июля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
нууу, надеюсь там без марок все пройдет))
ПЛЮС-МИНУС• 28 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Давайте будем проверять информацию
Но-но-но! Про ’проверять инфу’ автору такие глупости не пишите!

автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Крім як перейти на особистості більш нічого?Ви себе описали по Фрейду.
Семицветка• 28 июля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Студент з Криму згадався,якого фаріон здала кацапні
кураГАЛЯ• 28 июля 2024
эммм, я вообще до происшествия знать не знала кто это, а тут марка, возведение в какого-то апостола
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
На 40-й день ждемо канонізації
Семицветка• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
И мне тоже.
ПЛЮС-МИНУС• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Снова нюни? Бедняжка.
Семицветка• 28 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Удалено администрацией...
Мaдaм Везувий• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Семицветка• 28 июля 2024
Ответ дляМaдaм Везувий
Удалено администрацией...

TAM-rico• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Можно посилання на інформацію (про КГБ, ФСБ)?
Мaдaм Везувий• 28 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
я уверена в этом тоже, явно она была не за Украину, явно
Татьяна@..• 28 июля 2024
Це повна сра.а.
ura1981• 28 июля 2024
В 14-му році мовним законом рзколола країну чим допомогла путіну з підримкою місцевих...тепер ляпнула про російськомовних солдат...ще не факт на кого вона працювали, або до її розусмових здібностей

Та і той вбиця під питанням...засвітився на всіх камерах, оплачував все карткою на своє імя...
Kot_v_meshke• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
На 40-й день ждемо канонізації
Ну не пишите ересь уже. Люди ж поверят вам еще.
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляTAM-rico
Ви не знаєте,що Фаріон навіть показово проходила детектор брехні щодо співпраці з ФСБ?
vasilek5050• 28 июля 2024
Фаріон купила 11 дронів для військових за гроші, які відсудила у Львівської політехніки.
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляura1981

З доказів - панамка.
Зброї нема.
Справу шиють на коліні
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 28 июля 2024
Ответ дляvasilek5050
Як цікаво.Якому підрозділу передала не казала?
Манула• 28 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
убийство безоружного человека - уголовное преступление. Но убили ее не за ’МОВУ’ а за ЯЗЫК!!! Уверенна, я ее и не вспомню завтра.
Не думаю. що це вбивство за її ’язик’. Скоріше це спланований терористичний акт з країни Z-тероризму