Броніки для Моніки• 29 июля 2024

Підвищення

Скажу одразу ситуація не моя, але треба погляд зі сторони. Невелика компанія.Ви керівник підрозділу є два кандидати на підвищення, посада ваш зам :робоча коняка, яка тягне на собі роботу цілого відділу, грамотна, постійно навчається, знає добре роботу всієї фірми, може замінити будь-кого, окрім главбуха. Підкидає гарні ідеї, причому практичні. Є таємним лідером колективу, власник до неї прослуховуються, навіть побоюється. Є друга дівчина, вона гарний комунікатор, вміє сказати що треба і коли треба, докладає вам обстановку в колективі, але по результатам роботи, середнячок, бо лінива, дупу рвати за діло не буде, перекине на когось, колеги її не люблять за злив інформації. Зараз власник дав можливість обрати зама. З першою у вас стосунки робочі, друга сама до вас якщо що біжить. Можливо, взяти сторонню людину, але ці дві вже знають, що буде посада і розглядають кандидатури.
Тарабарщина• 29 июля 2024
Вы вторая и вас не возьмут.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Вы вторая и вас не возьмут.
Не вгадали, але чому не візьмуть?
Любовь Калистратовна• 29 июля 2024
Я б обрала першу, люблю сірих кардиналів, а сєксот і маніпуляторів ненавиджу
Усміхайлик• 29 июля 2024
Берем другу, яку не боїться власник) вона зуміє напрягти першу і робота буде зроблена
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Що ви маєте на увазі напрягти?
Усміхайлик• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Що ви маєте на увазі напрягти?
Доручити виконання завдань)
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Доручити виконання завдань)
Прилетить назад, якщо то не сфера її обов´язків, або піде до власника напряму і виб´є собі доплату.
МаксХмара• 29 июля 2024
пусть собственник принимает решение, а не перекладывает эту задачу на подчиненных
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Він хоче перекласти на керівника, або взяти когось зі сторони
МаксХмара• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
’Зараз власник дав можливість обрати зама’ - кому? керівнику підрозділу?
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Керівнику або він сам обирає, але є дві кандидатури зі своїх, або шукають зі сторони.
МаксХмара• 29 июля 2024
То нехай керівник підрозділу сам оцінить.
Але головне, чому в ´конкурсі’ бере участь другий кандидат, яка по всім характеристикам не дуже?
Більше немає кандидатів?
Мені перший кандидат більше подобається.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Більше немає кандидатів?
Компанія маленька, саме в цей підрозділ нема.
МаксХмара• 29 июля 2024
Вважаю, що потрібно обирати хорошого фахівця, а не просто комунікатора.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
А якщо цей фахівець мітить на місце керівника?
МаксХмара• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Чудово, чому б і ні.
Треба дивитись, що людина принесе компанії. І які ресурси потрібно буде задіяти для повноцінної його роботи.
Якщо виявиться, що брак досвіду та знань призведе до додаткового навантаження працівників, то треба подумати, чи варто це того.
Просто звязда• 29 июля 2024
Друга, хоч такий типаж і не люблю, я сама ближче до першої.
Для керівної посади важливіше уміти організувати усе так, щоб працювали інші, ніж бути хорошою робочою конячкою.
Але є ризик що перша образиться і або піде, або буде демотивована. Треба красиво з нею прокомунікувати.
Бубль Гум)• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Вот как раз его можно нейтрализовать, поставив замом. А то, если ее обойдут с повышением, пойдет к собственнику и выбьет место руководителя.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
Цікаво, а як порадите побудувати комунікацію, які аргументи привести, чому не вона, вона спитає в лоб. Це рішення власника, не аргумент.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Теж цікаво, дякую.
Просто звязда• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Як варіант - доручити їй процес, який вона точно не осилить сама, але який реально виконати, розподіливши навантаження між колегами. Попередньо само собою усіх попередити, що вона координаторка даного процесу, ну і дедлайн реальний, але з запасом часу щоб усе привести до ладу, якщо не справиться. Можливо, вона вас здивує. Якщо ні - можна буде в розмові зіслатися на те, що тут вона не впоралася і навички управління та комунікації їй треба підтягнути.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
Дякую за пораду, тут 100% впорається. Був не один проект, але щось складніше можна, там контакт з колегами такий, що вони будуть раді допомогти.
Просто звязда• 29 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну якщо вона і в цьому крута (бо з першого опису мені здалося, що вона класна як саме виконавець), то може це і правда її місце. У мене просто був перед очима досвід, коли підвищували крутих виконавців, але виявлялося, що вони не ефективні як керівники, їм складно ставити завдання і напружувати неприємними завданнями тих, з ким учора дружили, в результаті цей класний виконавець намагається усю роботу робити власноруч і щиро не розуміє, чому ним не задоволені, адже він так багато працює.
автор Броніки для Моніки • 29 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
Ні, тут маленька компанія, помічників мало, деякі дії, з цим проблем нема. Але навіть керівник працює, а не тільки задачі роздає.